2019 Nemčija Visa Expecters

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Blue34
    udeleženec

    To temo začenjam za naše prijatelje, ki bodo delili svoje ideje o vizumskih vprašanjih od leta 2019, upam, da bo vse koristno za vse ...

    Northyyy
    udeleženec

    Moja žena dvakrat tujci v Turčiji iskali poslovalnice niso šli moji dokumenti takoj, ko ste prepočasni sürüyo dokumenti ulaşıcaz. Po mesecu in pol sem na konzulat poslal e-sporočilo, povratka pa ni bilo. Upam, da bomo čimprej dobili odobritev, zelo težko je čakati.

    Svetujem vam, da ste potrpežljivi, če pokličete in pritisnete, se lahko postopki zavlečejo, ker ne veste, na kakšnega častnika boste naleteli, pomemben je častnik, ki ga zanima.

    Želel han
    udeleženec

    Kot ste rekli, če nimate zapletenih razmer, ponavadi v dveh tednih dobite odgovor od tuje podružnice in dobite odobritev.
    Upam, da boste dobili dobre novice in spoznali svojega zakonca

    Pozdravi
    Prosil sem se tudi decembra, prejšnji teden sem prejel pismo o manjkajočih dokumentih, žena ga bo vzela jutri.
    Ben aralik ayinda basvuru yapanlarin ocak ayinda onay aldiklarini duydum beklemedeyiz insallah hemen gelir cevaplarimiz

    Northyyy
    udeleženec

    Pozdravi
    Prosil sem se tudi decembra, prejšnji teden sem prejel pismo o manjkajočih dokumentih, žena ga bo vzela jutri.
    Slišal sem, da so prosilci decembra januarja dobili odobritev, ne čakamo, insAllah, naši odgovori bodo prišli takoj.

    Pozdravljeni
    Büyük ihtimalle iki hafta sonra cvp gelir yabancı şubeden hayırlı haberler alırsınız inşallah

    financiranje leowo
    udeleženec

    :D

    ozzzyj
    udeleženec

    Pozdravi
    Prosil sem se tudi decembra, prejšnji teden sem prejel pismo o manjkajočih dokumentih, žena ga bo vzela jutri.
    Slišal sem, da so prosilci decembra januarja dobili odobritev, ne čakamo, insAllah, naši odgovori bodo prišli takoj.

    No, ta postopek se zelo spreminja, tisti, ki gredo v kraje, kot so majhna mesta, imajo vizum v 2 dneh, 1 tednu in čakajo 6 mesecev 🤷🏻‍♀️ Za vizum sem zaprosil tudi 8. novembra, na primer vizum je prišel prejšnji teden, želim vam, da ste kmalu doma

    financiranje leowo
    udeleženec

    :D

    stuttgartcocuk
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,

    20. januarja sem se prijavil iz Ankare zaradi otroka, moji dokumenti so bili popolni. Nič ni bilo negativnega, zato je bilo kratko. Moja žena živi v središču Stuttgarta. Se je že kdo prijavil iz Stuttgarta, kako dolgo bo trajalo? Obstajajo tisti, ki se prijavijo iz mest, kot sta München in Berlin, in dobijo vizum za 1 mesec in pol.

    mustafad
    udeleženec

    Prijatelji, koncept vizuma je zelo sorazmeren koncept, mislim, da se ne pogojujete z zgodnjim ali poznim odhodom, ker je vaša starost en mesec, prijatelj pa je prišel čez tri mesece. pojdite v Nemčijo, zakoncu pride (ali ne pride) pismo. Če položite svoje dokumente, bo vizum, če boste v redu, do vas prišel v nekaj tednih, zato nobenih napotkov od tu ne boste dobili ne bo pospešil vašega dela, zato je vaše delo povsem v rokah častnikov, zato ni druge možnosti, kot da počakate na najboljše. Nekateri prijatelji so rekli, da gredo in nikakor ne sledijo vaši službi pred 1. mesecem, vendar se mi zdi narobe, oziroma če so vaši dokumenti prispeli v Nemčijo, policist skrbi za vašega zakonca in lahko dobite informacije od tega častnika, upam, da imajo vsi v času diplomske naloge vizum.

    financiranje leowo
    udeleženec

    :D

    mustafad
    udeleženec

    Danes je moj vizum prišel tistim, ki čakajo.

    financiranje leowo
    udeleženec

    : policy:

    cns24
    udeleženec

    Danes je moj vizum prišel tistim, ki čakajo.

    Vso srečo  :)

Prikaz 12 odgovorov - od 526 do 537 (skupaj 537)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.