2019 Nemčija Visa Expecters

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Blue34
    udeleženec

    To temo začenjam za naše prijatelje, ki bodo delili svoje ideje o vizumskih vprašanjih od leta 2019, upam, da bo vse koristno za vse ...

    Želel han
    udeleženec

    :)

    ozzzyj
    udeleženec

    Sizi çok iyi anlıyorum.bazen aksilikler olur hayatta. Biz düğünü Ağustos ayında yaptık.Eylül den kasıma kadar randevuyu bekledim. Kasımdan beridir de vize onayını bekliyorum. Bizim bağlı bulunduğumuz yabancılar şubesi çok yoğun.yaklaşık 4 hafta önce eşim yabancılar şubeye mail attı. Geçen hafta maile gelen cevapta ''konsolosluktan gönderilecek evrakların henüz ellerine ulaşmadığını, aşırı yoğunluktan dolayı beklememiz gerektiği, bir daha mail atmamız gerektiği” haberini aldık.
    Ne predstavljam si, kako konzulat v tako dolgem času (2.5 meseca) ni mogel dostaviti dokumentov podružnici tujcev. Zanima me, ali imamo težave s konzulatom ali imamo možnost, da nas pokličejo na navzkrižni izpit, ko je čakalna doba daljša od 2.5 meseca. (Razen starostne razlike sicer nimamo situacije, ki bi zahtevala navzkrižni izpit, vendar imam občutek, da nas bodo na povabilo poklicali za nekaj dni.) Danes mineva 78 dni. Upam, da bomo v kratkem dobili dobre novice. 🙋🏻‍♀️

    Srce naj bo sproščeno, draga moja, zaradi tega je zelo počasno in vznemirjeno .. So vam to sporočilo poslali prejšnji teden?
    Capraz sorgu korkusu veya red korkusu bende de olmustu , süre uzayınca insanın aklına böyle seyler geliyor istemsiz olarak.. capraz sorguya gelince hiç belli olmuyor buralarda insanların deneyimlerinden yada youtubetaki insanların konusmalarından cıkarttıgım sonuc basvurudan 1 ay 1,5 ay sonra capraz icin cagrılan da var 3 ay bekleyip süre bitiminde cagrılan da var.. 🤷🏻‍♀️ Ama aklına bunları getirmemeye calıs, dedigin gibi yaş farkı veya süpheli bir durum yok ki sizin durumunuzda…senin evrakların gitmemiş dediklerine göre , ama 2,5 ayda alman konsoloslugunun aslında gondermesi gerekiyor 1-4 hafta dimi göndermesi? Bilemiyorum ki canım belki bilgi vermek istemedikleri icin de oyle demiş olabilirler 🤷🏻‍♀️ Güzel haberlerini bekliyorum 🙏🏻

    financiranje leowo
    udeleženec

    Pozdravljeni
    Sistem ne napreduje dobro
    Nikjer nismo poslali e-pošte in ne vemo, ali so dokumenti prispeli ali ne.
    Rekli so, da če poskušamo dobiti informacije, če pokličemo ali pošljemo e-pošto, čakamo na odgovor.
    Ker smo čakali tako dolgo, ni bilo potrpljenja
    Katero mesto je tvoje

    Ker se je vaš postopek začel pred približno enim mesecem, ne bi bilo primerno poslati e-pošte zdaj. Če pa čez kak mesec dni ne slišite o statusu vizuma, lahko vaš zakonec pošlje nemško e-pošto podružnici za tujce, da se seznani s statusom vizuma. Na preteklih straneh sem napisal veliko komentarjev o pošiljanju po pošti ali ne. Potem ko so govorice nekaterih ljudi, da je e-pošta, poslana tuji poslovalnici, postopek pospešile, smo poslali e-pošto v uradnem jeziku, v kateri smo razložili svojo situacijo in tvegali, da bomo postopek podaljšali.
    Mislite, da ste trenutno čakali predolgo zaradi nesreče, ki ste čakali 7 mesecev zaradi stanja vašega zakonca pred prošnjo za vizum. Na odobritev vizuma je običajno čakati 1-2 meseca. Upam, da vaš naslednji postopek ne bo predolg. To je res težka situacija. Živeli bomo v Magdeburgu.

    financiranje leowo
    udeleženec

    Srce naj bo sproščeno, draga moja, zaradi tega je zelo počasno in vznemirjeno .. So vam to sporočilo poslali prejšnji teden?
    Capraz sorgu korkusu veya red korkusu bende de olmustu , süre uzayınca insanın aklına böyle seyler geliyor istemsiz olarak.. capraz sorguya gelince hiç belli olmuyor buralarda insanların deneyimlerinden yada youtubetaki insanların konusmalarından cıkarttıgım sonuc basvurudan 1 ay 1,5 ay sonra capraz icin cagrılan da var 3 ay bekleyip süre bitiminde cagrılan da var.. 🤷🏻‍♀️ Ama aklına bunları getirmemeye calıs, dedigin gibi yaş farkı veya süpheli bir durum yok ki sizin durumunuzda…senin evrakların gitmemiş dediklerine göre , ama 2,5 ayda alman konsoloslugunun aslında gondermesi gerekiyor 1-4 hafta dimi göndermesi? Bilemiyorum ki canım belki bilgi vermek istemedikleri icin de oyle demiş olabilirler 🤷🏻‍♀️ Güzel haberlerini bekliyorum 🙏🏻

    Zdravo draga,
    Najprej hvala za vaše lepe želje.
    Da, pravkar so poslali e-pošto, ki sem jo povedal svoji ženi, in nisem mogel natančno ugotoviti, kaj se je zgodilo. Mogoče policist ni hotel dajati informacij, morda pa naših dokumentov niso poslali na konzulat.
    Ker postopek traja dlje, mi negativne misli neizogibno prihajajo na glavo. Ni nam preostalo drugega, kot da počakamo na trenutne razmere.
    Ste se naselili v Nemčiji?

    ozzzyj
    udeleženec

    Zdravo draga,
    Najprej hvala za vaše lepe želje.
    Da, pravkar so poslali e-pošto, ki sem jo povedal svoji ženi, in nisem mogel natančno ugotoviti, kaj se je zgodilo. Mogoče policist ni hotel dajati informacij, morda pa naših dokumentov niso poslali na konzulat.
    Ker postopek traja dlje, mi negativne misli neizogibno prihajajo na glavo. Ni nam preostalo drugega, kot da počakamo na trenutne razmere.
    Ste se naselili v Nemčiji?

    Če nimate negativnega stanja, se ne vznemirjajte, razen če je to povezano z dohodki ali pravnimi vidiki, kot je korupcija v registru itd. .. vaše mesto je počasno, prebral sem vse vaše prispevke. Morda so rekli, da informacij ne dajejo. Zakaj bi trajalo 2,5 meseca, da jih konzulat pošlje? Bili so tisti, ki so prej pisali, dragi, si naletel? Med prebiranjem strani sem naletel na to, da so metali žogo drug v drugega, kot da bi govorili, da papirjev ni več, včasih pa so v oddelku za tujce rekli, da tega kraja ni, konzulat je rekel, da sem ga poslal , ni prišel k nam. Upam, da se bodo moje težave v kratkem končale, moje molitve so z vami in vami. 🙏🏻
    Skrbel sem za zdravniška dela, vendar sem pravkar zbral svoje stvari, zdaj sem na letališču ☺️

    financiranje leowo
    udeleženec

    Če nimate negativnega stanja, se ne vznemirjajte, razen če je to povezano z dohodki ali pravnimi vidiki, kot je korupcija v registru itd. .. vaše mesto je počasno, prebral sem vse vaše prispevke. Morda so rekli, da informacij ne dajejo. Zakaj bi trajalo 2,5 meseca, da jih konzulat pošlje? Bili so tisti, ki so prej pisali, dragi, si naletel? Med prebiranjem strani sem naletel na to, da so metali žogo drug v drugega, kot da bi govorili, da papirjev ni več, včasih pa so v oddelku za tujce rekli, da tega kraja ni, konzulat je rekel, da sem ga poslal , ni prišel k nam. Upam, da se bodo moje težave v kratkem končale, moje molitve so z vami in vami. 🙏🏻
    Skrbel sem za zdravniška dela, vendar sem pravkar zbral svoje stvari, zdaj sem na letališču ☺️

    Za zavrnitev vizuma nimamo negativnih razmer. Moja žena ima že stalno službo. Imamo hišo za bivanje. Hvala bogu, da nimamo težav s sodnim sistemom ali registrom. Ker postopek traja dlje, ljudje neizogibno začnejo imeti negativne misli. Vem, da bo vizum nujno odobren, ker smo zakonito poročeni in izpolnjujemo vse pogoje. Ampak ko?
    Želim vam veliko sreče in sreče v novem življenju. Upam, da se nekoč vidimo 🙋🏻‍♀️

    Želel han
    udeleženec

    :)

    financiranje leowo
    udeleženec

    Pozdravljeni
    Danes je moji ženi prišlo pismo
    Želeli so, da dokažemo resnico o najinem zakonu.
    Whatsap pogovor je bil prvi, kjer se je srečal, ki je predstavil svoje poročne fotografije ali kaj podobnega .. papirji o plačni listi moje žene, ki jih dela že 5 let
    Kaj to pomeni

    WhatsApp dopisovanje in razlog, zakaj želijo vaše fotografije: preveriti, ali je vaš zakon resničen. Želijo dokumente o delovnem mestu, kjer je vaš zakonec že delal, v primeru, da je nov na svojem trenutnem delovnem mestu, koliko časa je delal na prejšnjem delovnem mestu, v primeru, da je težava z njegovo službo. Ker mora vaš zakonec paziti na vas, ko pridete tja. Morda so bila v mislih vprašanja, kako dolgo je delal na preteklem delovnem mestu, ali bo na novem delovnem mestu stalni. Nemčija je država, zgrajena po zelo garancijskem sistemu. Velik pomen pripisujejo gospodarskemu razvoju družine. Zato si tako podrobno želijo poslovne dokumente vašega moža. Mislim, da če predložite dokumente in fotografije, ki jih zahtevajo od vas, ne bo težav.

    financiranje leowo
    udeleženec

    Ayyyy zelo vesel 😁😊
    Yabancılar şubesinden eşime mektup geldi. Bu mektuptan sonra 1-2 hafta içinde vize onaylanıyor genellikle…bugün 83.günümüz. Güzel haberleri sabırsızlıkla bekliyorum🙏

    Želel han
    udeleženec

    :)

    financiranje leowo
    udeleženec

    Pozdravljeni
    Ko sem videl to vaše sporočilo, sem bil tudi jaz navdušen. Je res tako?
    Manjkajo dokumenti v pismu na moje ime
    Kaj piše v pismu na vaš navdih?
    Upam, da boste čim prej dobili dobre novice, seveda potrpežljivo čakam.

    Hi all,
    Podrobne vsebine pisma ne poznam. Ko sem zaprosil za konzulat, so od mene prejeli preveč dokumentov. Prav tako je urad tujcev že prej prosil mojo ženo za nekaj dokumentov. Pred približno mesecem dni je moja žena v pisarno tujcev poslala e-pošto v nemškem jeziku, da bi izvedela o usodi vizuma. Prejšnji teden smo prejeli odgovor, da "jim konzulat ni poslal mojih dokumentov, še naprej moramo potrpežljivo čakati." Konec tedna sem od urada za tujce prejel pismo, v katerem sem zahteval 12-mesečno plačilno listo in nekaj zavarovalnih dokumentov.
    Ker sem v zadnjih dveh letih prebral vse deleže za vizume za združitev družine, sem ugotovil, da je bila nekaj tednov po pismu v glavnem prejeta odobritev vizuma.
    Zdaj se potrudite. Sčasoma smo se prevrnili 84 dni.
    Postopek se od osebe do osebe zelo razlikuje, zato vam ne morem dati jasnih informacij. Nekateri ljudi niti ne prejmejo pisem, potni listi pa se pošljejo neposredno njihovim zakoncem.
    Upam, da bomo čim prej dobili dobre novice.

    Želel han
    udeleženec

    :)

    financiranje leowo
    udeleženec

    :D

    Želel han
    udeleženec

    :)

    financiranje leowo
    udeleženec

    :D

Prikaz 15 odgovorov - od 496 do 510 (skupaj 537)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.