2019 Nemčija Visa Expecters

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Blue34
    udeleženec

    To temo začenjam za naše prijatelje, ki bodo delili svoje ideje o vizumskih vprašanjih od leta 2019, upam, da bo vse koristno za vse ...

    ramazan_xnumx
    udeleženec

    Dober dan vsem sem nov tukaj Želim vaše komentarje o temi

    Živim kot begunec v Nemčiji polnih 6 let in pravkar sem končal popoln evlenecg, ko sem rekel, da sem poročen, tako da mi je pisno poslal zavrnitev azila yanbancı o policiji pri poroki, dal dodaten čas za en mesec in rekel, pridi z mano evlği me in prisili me, da grem v Turčijo na družinsko srečanje, sem šel na policijo in pridite. Torej, zdaj, ko sem prišel 10,01.2019, sem popolno zaprosil in moje delo je bilo dobro opravljeno v 15 minutah na konzulatu, niso zahtevali veliko moja žena je Nemka, mimogrede, minila sta natanko dva meseca, CVP ni, mož je pred petimi tedni poklical policijo za tujce, rekli so, da so vsi papirji v redu, da so čakali na kazensko evidenco. povečala in traja od 2 do 5 tednov, zdaj pa se bojim, da bo zavrnjena. 

    ramazan_xnumx
    udeleženec

    Čakam na cvp od vas, če mi pomagate bi bil hvaležen

    talhaxnumx
    udeleženec

    Pozdravljeni še enkrat. 14.02.2019. 11.03.2019. 24 sem zaprosila za vizum za združitev družine na nemškem konzulatu v Ankari. Danes (5) je XNUMX. dan. Po informacijah, ki smo jih dobili od Ausländerbehörde, dokumenti še niso prišli v roke. Glede na to, kar so povedali, po doseganju ni bilo negativnosti. Slabo je, da imam svakinjo poroko pet dni kasneje in menda ne bom mogel nadoknaditi. Moja žena bo morala na poroko sama in to me zelo žalosti. Rečemo dobro in še naprej čakamo. Bog je velik.

    Po informacijah, ki jih lahko dobim danes, je Formblatt Antrag prišel v svoje roke 04.03.2019. Ne vem, ali gre za izvirnike ali digitalno kopijo dokumentov. Danes je 29. dan. Jutri je svakina svatja, v ponedeljek pa moj rojstni dan. Med tednom so imeli malo upanja, da jih bodo dohiteli, a so bili popolnoma izčrpani. Čakajte še naprej. Naj vas blagoslovi priložnost, da napišete to sporočilo. Inneddine indaAllahil Islam.

    muratyc
    udeleženec

    Pozdravljeni, na konzulat na 07.02.2019 sem vložil prošnjo za združitev družine. Moja žena je nemški državljan in moja turška starost je 24.
    Med razlago, kako sem se srečala med vlogo, je ženska rekla, da je dovolj in zastavila vprašanja, da bi postavila pod vprašaj moje znanje nemškega jezika. Potem se je začel ukvarjati z računalnikom in celo brez pogleda na poročne fotografije, ki sem jih prinesel, je dejal. Bilo je kratko.
    Ko smo mesec dni po vložitvi prošnje za informacije poklicali tujo pisarno, so povedali, da so videli našo informacijo in da se z mojo datoteko ukvarja gospa. Vsi so povedali, da bodo transakcije trajale 3 4 mesecev. Vsem prijateljem želim potrpljenje za to utrujeno čakanje. Z vami delim dogajanje.

    turkishsultans
    udeleženec

    Pozdrav vsem ...
    20.02.19 tarihinde aile birleşimi vizesi için Ankara dan başvuru yaptım.Görüşmem gayet güzel geçti.Bugün 23 gün oldu hala eşime mektup gitmedi.Sabırla ve heyecanla beklemeye devam ediyorum.Allah hepimize sabır versin.Zor bir süreçmiş beklemek onu anladım.Eşim Mannheim da ikamet ediyor türk vatandaşı.Acaba ne kadar daha beklerim mektup için ve mektup gittikten ne kadar süre sonra vizem gelir? Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.. cofe:)

    talhaxnumx
    udeleženec

    Pozdrav vsem ...
    20.02.19 tarihinde aile birleşimi vizesi için Ankara dan başvuru yaptım.Görüşmem gayet güzel geçti.Bugün 23 gün oldu hala eşime mektup gitmedi.Sabırla ve heyecanla beklemeye devam ediyorum.Allah' hepimize sabır versin.Zor bir süreçmiş beklemek onu anladım.Eşim Mannheim da ikamet ediyor türk vatandaşı.Acaba ne kadar daha beklerim mektup için ve mektup gittikten ne kadar süre sonra vizem gelir? Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.. cofe:)

    Na žalost je o tem težko reči. Ampak mislim, da bodo želeli dokumentacijo, ker je vaša žena turški državljan. Kolikor vem, nekateri nemški državljani pošiljajo vizume neposredno, ne da bi zahtevali dokumentacijo. Moje znanje je tako. Popravite, če se motim  :)

    turkishsultans
    udeleženec

    Na žalost je o tem težko reči. Ampak mislim, da bodo želeli dokumentacijo, ker je vaša žena turški državljan. Kolikor vem, nekateri nemški državljani pošiljajo vizume neposredno, ne da bi zahtevali dokumentacijo. Moje znanje je tako. Popravite, če se motim  :)

    da moja žena 3 mesečna plača klet in hiša, kjer želijo vedeti informacije in vse, kar smo že pripravili vse, vendar pričakujem, da pošljete pismo Sprašujem se, koliko več

    talhaxnumx
    udeleženec

    da moja žena 3 mesečna plača klet in hiša, kjer želijo vedeti informacije in vse, kar smo že pripravili vse, vendar pričakujem, da pošljete pismo Sprašujem se, koliko več

    Mislim, da o tem nihče ne more reči ničesar. Če je mesto, kamor se odpravljate, majhno ali ni prenatrpano s tujci in častnikom, ki se ukvarja z vašo kartoteko v Ausländerbehörde itd. Če ne, ne bo trajalo dolgo. Zavidam tistim, katerih vizumi pridejo v 18-20 dneh :)

    turkishsultans
    udeleženec

    Mislim, da o tem nihče ne more reči ničesar. Če je mesto, kamor se odpravljate, majhno ali ni prenatrpano s tujci in častnikom, ki se ukvarja z vašo kartoteko v Ausländerbehörde itd. Če ne, ne bo trajalo dolgo. Zavidam tistim, katerih vizumi pridejo v 18-20 dneh :)

    Točno, zavidam vam. :D Hayırlısı artık beklemekten başka çare yok. halayy:)

    Vizeyükleniy je
    udeleženec

    da moja žena 3 mesečna plača klet in hiša, kjer želijo vedeti informacije in vse, kar smo že pripravili vse, vendar pričakujem, da pošljete pismo Sprašujem se, koliko več

    Pozdravljeni, če želiš, da tvoj zakonec odide v podružnico tujcev in odpre datoteko v vašem imenu, plačni list, pogodbo o domu itd. takšne dokumente. To bo pomagalo, da bodo vaše transakcije zgodnje, vsaj za zmanjšanje časa pošte :)

    turkishsultans
    udeleženec

    Pozdravljeni, če želiš, da tvoj zakonec odide v podružnico tujcev in odpre datoteko v vašem imenu, plačni list, pogodbo o domu itd. takšne dokumente. To bo pomagalo, da bodo vaše transakcije zgodnje, vsaj za zmanjšanje časa pošte :)

    Če se to zgodi, naredimo nekaj takega, seveda .. ni problem .. Upam, da si to storil?

    Vizeyükleniy je
    udeleženec

    Če se to zgodi, naredimo nekaj takega, seveda .. ni problem .. Upam, da si to storil?

    Da, prebral sem iz foruma, bil sem presenečen, da vidim, če je kaj takega. Moja žena je nemški državljan, vendar sem jo prosil, naj to stori za vsak primer. Ko so prišli tja, so mu rekli, naj prinese kopijo vseh dokumentov, nato pa so mi odprli datoteko. Če prosimo za dokumente, vidimo vaše datoteke iz sistema, ne sprašujemo vas več, če prihranite čas, so rekli in prejeli dokumente, ki jih lahko naredite. :)

    Vizeyükleniy je
    udeleženec

    Naj omenim, da to ne velja za vse podružnice tujcev v Nemčiji, ki imajo državni sistem. Če vaš partner vpraša, lahko dobite jasnejši odgovor

    turkishsultans
    udeleženec

    Naj omenim, da to ne velja za vse podružnice tujcev v Nemčiji, ki imajo državni sistem. Če vaš partner vpraša, lahko dobite jasnejši odgovor

    ja prav imaš .. najlepša hvala naj te vprašam ..

    cazonova1
    udeleženec

    Pozdravljeni vsi, Bog vam daj potrpežljivost.
    07.12.2018 tarihinde izmirden aile birlesimi basvurdum. Rathause defalarca eşime yalan söledi evrak elimize ulaşmadı diye 2 ayda eşime evraklar elimize 12 ayda ulaştı geri bildirim bekliyoruz demişler.ben konsolosluğa mail attım geri bildirim bekliyolarmis diye 2 gün sonra aradılar 11.03.2019 2 görüşme ye girmem gerekiyormuş. Çapraz sorgu eşimle ikimizin de ilk evliliği sabir dedim neyse bindim gittim otobusle antalyada yasiyom bu arada kadin ilk bi agzindan kacirdi ikinizinde ilk evliligimi neden cagirdilar seni diye velasim konustuk foto ivir zivir bitti dedim baska bisey varmi 2 hafta icinde cevap cikar.Derken bugün bi telefon aldim konsolosluktan aradığını söyledi ilk başta numarayı tanıyamadım dediki vizeniz onaylandı 3 aylık saglik sigortasi yaptırmak gerekiyo dedim ki konsolusluk arayıpta vizen onaylandı veya onaylanmadı diye solemez dediki izmir baş konsolosluğundan ariyom dedimki isminizi soleyin kapatın ben konsoloslugu arayım size baglanayim olmaz dedi güvenlik gerekçesiyleymiş.ben dedimki en son ne zaman konsoloslukta terminim vardı bilmiyorum dedi dedim ben ne vizesine basvurdum bilmiyorum dedi sadece konsolos hanım vizenin onaylandığını 3 aylık sigorta yapmam gerektiğini iletmesini sölemiş.Dedim hanfendi ben aile birlesimi vizesine basvurdum aile birleşiminde saglik sigortasi istenmiyor goethe kursundan sinifimdan 11 kişi gitti hiç biri istenmedi dedim sizin Konsolusluktan arandığımi nerden bileyim dedim inandırmak zorunda degilim dedi gülerek pat telefonu kapattı. Eşimi aradim oda rathause aradi orda bize bakan görevide istenmediğini sölemiş ama eşiniz alman konsolosluguyla iletişime geçsin eğer isteyen onlarsa yapsın demiş.konsolusgu ariyom santral ben cevap veremem diyor cevap verebilecek birine bağlarmışın  diyorum ben bağlayamam yasak diyor.peki ben nasıl teyit edecem diyorum bilmiyorum mail atın diyor. Insanların hayatı yaşamları aile kurmalarıyla resmen alay ediyorlar.Tamamen şansa kurulu şeyler alman disiplini derler ya alakası yok sadece alman ırkçılığı var karşındaki görevlinin tamamen inisiyatifindesin….. bide şunu eklemek istedim anlaşmalı evlilik yapıp sahtekarlık yapıp gerçekten evlilik yapanları bu durumlara düşürenlerin allah belasını versin…

Prikaz 15 odgovorov - od 31 do 45 (skupaj 537)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.