2019 Nemčija Visa Expecters

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Blue34
    udeleženec

    To temo začenjam za naše prijatelje, ki bodo delili svoje ideje o vizumskih vprašanjih od leta 2019, upam, da bo vse koristno za vse ...

    talhaxnumx
    udeleženec

    Pozdravljeni, prijavil sem se 04, minilo je približno 12 dni, še vedno čakam, šel bom kot zaročenec, torej je trajalo dolgo? Pred dvema tednoma je moja žena odšla v tujino poslovalnico, ali kaj potrebuješ Ali so prispeli dokumenti? je vprašala .. Policist je rekel, da so moji dokumenti v Kölnu, pregledali so jih. Moja žena je sicer mimogrede v Münchnu .. Nato je mojemu možu rekla, da boste imeli prednost, ker ste nemški državljan, vendar lahko traja dolgo, lahko 2018-76 mesecev ali pa takoj , je odvisno od intenzivnosti. In potem, ko je pogledal računalnik, je rekel: "V vaši datoteki ne vidim nobenega negativnega stanja, mislim, da ne bo težav. Ne vem, ali bi moral biti srečen, 2 mesece skrbim vsak dan. Ali lahko preseže 5 dni? Če preseže, naj kaj storim?

    Moj več 5. To je moj dan, zato še nisem naredil ničesar, vendar so viri:
    Konzulat (iskanje ali pošta)
    Ausländerbehörde (osebni obisk, klic ali pošta)
    Bundesverwaltungsamt (Mail)

    Tako vem. Večkrat sem prebral, da so tisti, ki prejemajo informacije, pridobili informacije prek teh kanalov. Obstajajo tisti, ki pravijo, da lahko podaljša proces iskanja informacij ali poskuša dobiti informacije, vendar ne vem, da sem nekdo drug lažnivec.

    pretiravajo
    udeleženec

    Naj nam bo Allah v pomoč in pomoč. Glede na to, kar ste povedali, vizumi, ki bi morali prispeti v kratkem času, ne pridejo. Ne razumem, kaj je povezano z ule. Obstajajo ljudje, ki dobijo vizum v enem mesecu. Minili so 3 meseci, še vedno obstajajo ljudje, ki nimajo vizuma. To je zelo nepošteno, če je to odvisno od uradnika, ki je opravil transakcijo. Sem nemški državljan. Tudi jaz delam. Tudi služba moje žene je pripravljena, v prijavi smo jo tudi obvestili. Ko ljudje rečejo huh, ne morejo iti. ste poročeni, vendar ste prikrajšani za zakonsko življenje. Ljudje se bojijo, da bi poklicali, postopek se bo podaljšal, policist se razjezi z mislijo, da bo čakal na vaš spis. Pa tudi z njimi ni težav. Vsaj če obstaja sistem za sledenje. ali če dajejo informacije ljudem. Včasih se ljudje dolgočasijo. Kdaj bo izdan vizum? Zanima me, če bo izšel. Zanima me, ali ga bodo sprejeli. Bili so tudi tisti, ki čakajo tri mesece in jih naredijo navzkrižni izpit. Ljudje se potem vprašajo, zakaj čakate tri mesece, če jih boste navzkrižno zaslišali? Vzpostavitev družine je bila že težka, ustanoviteljem pa prihaja iz nosu zaradi birokracije. Bodite zaupani Bogu, želim si, da bodo vsi imeli vizum in kmalu bodo vsi imeli svoje ljubljene.

    Čakanje na vizum
    udeleženec

    Naj bo Allah vsem nam v korist in pomoč. Glede na to, kar ste povedali, vizumi, ki bi morali prispeti v kratkem času, ne pridejo. Ne razumem, kaj je povezano z ule. Obstajajo ljudje, ki dobijo vizum v enem mesecu. Minili so 3 meseci, še vedno obstajajo ljudje, ki nimajo vizuma. To je zelo nepošteno, če je to odvisno od uradnika, ki je opravil transakcijo. Sem nemški državljan. Tudi jaz delam. Tudi služba moje žene je pripravljena, v prijavi smo jo tudi obvestili. Ko ljudje rečejo huh, ne morejo iti. ste poročeni, vendar ste prikrajšani za zakonsko življenje. Ljudje se bojijo, da bi poklicali, postopek se bo podaljšal, policist se razjezi z mislijo, da bo čakal na vaš spis. Pa tudi z njimi ni težav. Vsaj če obstaja sistem za sledenje. ali če dajejo informacije ljudem. Včasih se ljudje dolgočasijo. Kdaj bo izdan vizum? Zanima me, če bo izšel. Zanima me, ali ga bodo sprejeli. Bili so tudi tisti, ki čakajo tri mesece in jih naredijo navzkrižni izpit. Ljudje se potem vprašajo, zakaj čakate tri mesece, če jih boste navzkrižno zaslišali? Vzpostavitev družine je bila že težka, ustanoviteljem pa prihaja iz nosu zaradi birokracije. Bodite zaupani Alahu, želim si, da bodo vsi imeli vizum in kmalu bodo vsi imeli svoje ljubljene.

    zelo amin zelo

    NoFeAr
    udeleženec

    Jaz se bom ukvarjal s starostno razliko 13 med nami, moja žena je starejša od mene, vendar se srečujemo že leta. Ampak sem dobil informacije, da je moja žena osebno šla na žensko ne vidim negativne razmere in rekel, da smo videli vse, kar je povezano z nami se spreminja iz datoteke v datoteko se spreminja od mesta do mesta 3 mesec ali 80 tudi traja več let. Ni mogla povedati pozitivnih stvari, da bi jo tolažila, kajne? Čakam na strah pred prihodnostjo. Rdeči je sedaj moj spanec pobegnil.

    talhaxnumx
    udeleženec

    Da prijatelji 15 dan ne piše ničesar. Ni dobre novice :) Želim si, da bo novi teden sredstvo za vse nas, insha'Allah. :)

    Vizeyükleniy je
    udeleženec

    Da prijatelji 15 dan ne piše ničesar. Ni dobre novice :) Upam, da bo novi teden vsem nam prinesel srečo, InshaAllah. :)

    23 Januarja 2019 sem zaprosil za nemški konzulat v Ankari. Aplikacija je potekala gladko Moji dokumenti so v februarju prispeli v Nemčijo. Oddelek za tujce je dejal, da je bil poslan v drugo enoto, da bi ugotovil, ali je naša zakonska zveza veljavna v Nemčiji. Na srečo, da je ženska, ki je pregledala naše dokumente, namenila tedenskemu dopustu 11. Kakorkoli že, potrpežljivo smo čakali več tednov 2. Moja žena je danes poklicala policistko. Mimogrede, moja žena je kemični inženir in jaz sem strojni inženir. Imamo dovolj plač in hišo. Moja žena je nemški državljan. Kakorkoli. Ženska je uporabila stavke, kot moraš čakati po telefonu, da bi moja žena neverjetno kritizirala in kričala. Imam tisoč delovnih mest in on je rekel, da me ne kliče. Ne vem, kaj prav. Moja žena je zelo naivna. In to je bilo njeno prvo prizadevanje, da žensko vpraša, kako dolgo lahko traja. Vznemirjeni smo. Ne, da vizum prihaja pozno. Vaše razpoloženje je zlomljeno. Ne razumem razpoloženja preprostega častnika. Niti moje žene ni spregovoril. Ne vem. Naj Allah potrpi vse, ki čakajo. Bralci pišite nekaj na forumu

    Ohne idealien
    udeleženec

    .

    Ohne idealien
    udeleženec

    .

    talhaxnumx
    udeleženec

    Zaprosil sem na nemškem konzulatu v Ankari 23. januarja 2019. Prijava je potekala gladko, moji dokumenti so prispeli v Nemčijo 11. februarja, žena je poklicala poslovalnico za tujce. Povedali so nama, da je bila podružnica za tujce poslana v drugo enoto, da bi ugotovila, ali je najina poroka veljavna v Nemčiji. Na žalost je bila ženska, ki je pregledovala naše dokumente, na 2-tedenskem dopustu. Kakorkoli, potrpežljivo smo čakali še 2 tedna. Danes je moja žena poklicala uradnika. Mimogrede, moja žena je inženirka kemije, jaz pa inženir strojništva, stara sva enako, to je najin prvi zakon. Imamo dovolj plače in hiše. Moja žena je nemška državljanka. Kakorkoli že. Ženska je neverjetno grajala mojo ženo in kričala po telefonu s stavki, kot je "Moraš počakati." Rekel je: "Imam tisoč opravkov, ne kliči me." Ne razumem zakaj. Moja žena je zelo naivna oseba. In njegovo prvo iskanje je bilo preprosto vprašati žensko, kako dolgo lahko traja. Seveda smo bili demoralizirani. Ne gre samo za pozen vizum. Njegov stil nas je demoraliziral. Ne morem razumeti odnosa preprostega državnega uradnika. Niti moje žene ni prisilil k pogovoru. Tako da ne vem. Bog daj potrpežljivost vsem čakajočim. Tisti, ki berete, naj napišete kaj, da bo forum oživel.

    Z ženo sva šla v Berlin Ausländerbehörde in postavila vprašanje, preden sem se vrnil v Turčijo in zaprosil za vizum. Tamkajšnja ženska nas je tudi zmerjala. Dal nam je številko in rekel, da počakajte zunaj. Odšla sva iz sobe in začela čakati. Potem te je ozmerjal, češ da boš čakal v čakalnici, ne tam. Prepričan sem, da so med njimi tudi dobri ljudje, ampak mislim, da je takih večina :) Ponižujoče je za vse nas, da smo od zdaj naprej deležni takšnega ravnanja. Zaradi tega sem se pred ženo počutil ponižanega.

    Vizeyükleniy je
    udeleženec

    Z ženo sva šla v Berlin Ausländerbehörde in postavila vprašanje, preden sem se vrnil v Turčijo in zaprosil za vizum. Tamkajšnja ženska nas je tudi zmerjala. Dal nam je številko in rekel, da počakajte zunaj. Odšla sva iz sobe in začela čakati. Potem te je ozmerjal, češ da boš čakal v čakalnici, ne tam. Prepričan sem, da so med njimi tudi dobri ljudje, ampak mislim, da je takih večina :) Ponižujoče je za vse nas, da smo od zdaj naprej deležni takšnega ravnanja. Zaradi tega sem se pred ženo počutil ponižanega.

    To je zelo frustrirajoča situacija. Nismo več otroci, ni humano zmerjati drugega. Svojo lenobo izlivajo na nas. Če bi delali pravilno, jih vseeno ne bi poklicali. Transakcije potekajo hitro. Ljudi prisilijo, da čakajo, potem pa rečejo, da nimaš pravice klicati, da moraš počakati. Kot za šalo. Tudi jaz te zelo dobro razumem. Odkrito povedano, ponižujoče je ne le grajati nas, ampak tudi prisiliti, da čakamo in nam dajejo občutek, da jih potrebujemo. Verjemite mi, če ne bi ljubil svoje žene in verjel, da lahko živi življenje v Turčiji, nikoli ne bi šel v Nemčijo. Pritiskajo na ljudi, še preden odidejo. Seveda so tudi takšni, ki imajo drugačna mnenja, to spoštujem, a to so moja razmišljanja. Nismo begunci, ne želimo živeti ločeno od svojih zakoncev, obstaja nekaj, kot je enotnost družine, vendar tudi odtujuje ljudi od zakona. 

    talhaxnumx
    udeleženec

    Pozdravljeni ponovno prijatelji. Za vizum za združitev družine sem zaprosil na nemškem konzulatu v Ankari 14.02.2019. februarja 11.03.2019. Danes (24) je 5. dan. Po informacijah, ki smo jih prejeli od Ausländerbehörde, dokumenti še niso prispeli. Kot so povedali, negativnega učinka po prihodu ni bilo. Najhuje je to, da je čez XNUMX dni poroka moje svakinje in mislim, da ne bom mogla priti. Moja žena bo morala na poroko sama in to me zelo žalosti. Rečemo srečno in še naprej čakamo. Bog je velik.

    Vizeyükleniy je
    udeleženec

    Sıkmayın canınızı umarım en kısa zamanda çıkar vizeniz. Arkadaşlar bu arada eğer Almanya’da evlendiyseniz ya da evliliğinizi oraya onaylatırsanız vize işlemleriniz daha kısa sürer. Çünkü yabancılar şubesinden evlilik dairesine evraklarınız gönderiliyor yaklaşık 2 hafta ordaki işlemler sürüyor ve evliliğinizin Almanya’da geçerli olduğu onaylanıyor. O onay olmadan yabancılar şubesi kontrol etmiyor belgelerinizi askıya alıyor. Son olarak benim belgemi kontrol eden kadın 1 haftalık tatildeydi şansımıza. Hanımefendimiz bu hafta da olmayacakmış hastaymış. Sadece boş boş bekliyoruz.  offoff:) offoff:)

    talhaxnumx
    udeleženec

    Sıkmayın canınızı umarım en kısa zamanda çıkar vizeniz. Arkadaşlar bu arada eğer Almanya’da evlendiyseniz ya da evliliğinizi oraya onaylatırsanız vize işlemleriniz daha kısa sürer. Çünkü yabancılar şubesinden evlilik dairesine evraklarınız gönderiliyor yaklaşık 2 hafta ordaki işlemler sürüyor ve evliliğinizin Almanya’da geçerli olduğu onaylanıyor. O onay olmadan yabancılar şubesi kontrol etmiyor belgelerinizi askıya alıyor. Son olarak benim belgemi kontrol eden kadın 1 haftalık tatildeydi şansımıza. Hanımefendimiz bu hafta da olmayacakmış hastaymış. Sadece boş boş bekliyoruz.  offoff:) offoff:)

    Biz Almanya'da evlendik. Bu durumda dediğiniz gibi inşallah hızlı ilerler işlemler. En sinir bozucu şey de sizin yaşadığınız. İzin sonra hastalık derken bir şekilde tatildeler ve memur sayıları az o yüzden kağıt kürek işleri yavaş işliyor. Her şeyin hayırlısı olsun.

    Nesibe od
    udeleženec

    Poročila sva se v Nemčiji. V tem primeru, kot ste rekli, upajmo, da bodo transakcije potekale hitro. Najbolj moteče je to, kar doživljate. Po dopustu in bolezni so na dopustu, javnih uslužbencev pa je malo, zato je delo s papirnato lopato počasno. Naj bo vse koristno.

    V Nemčiji nimam nič opraviti s procesom poroke. Poročil sem se v Nemčiji ob koncu meseca, ko je bil izdan vizum 4.

    Vizeyükleniy je
    udeleženec

    V Nemčiji nimam nič opraviti s procesom poroke. Poročil sem se v Nemčiji ob koncu meseca, ko je bil izdan vizum 4.

    Spoštujem tisto, kar ste napisali, toda podružnica tujcev je moji ženi poslala sporočilo, da če bo vaš zakon veljaven v Nemčiji, bo vaš proces hitrejši. Če najdem pošto, ki jo bom delil tukaj, vendar seveda v Nemčiji obstaja državni sistem, morda ne velja za vsako vejo

Prikaz 15 odgovorov - od 16 do 30 (skupaj 537)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.