Vrnitev na pozabljeni jezik (Kaj storiti)

> Forum > Splošni nemški in nemški družinski kombinirani tečaji A1 > Vrnitev na pozabljeni jezik (Kaj storiti)

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Mentat
    udeleženec

    Zdravo!

    Nemščino sem videl v srednji šoli, ne glede na to, kako gledate, minilo je že 6 let, potem sem imel tudi certifikat b1. Lestvice se dobro spominjam, določena besedila znam prevajati, čeprav z velikimi težavami. (Opozorila, pravna mnenja so kot pogodbe, a kot rečeno, imam veliko težav, besede premalo primanjkuje). Če bom danes v kraju, kjer delam, tekoče govoril nemško, bo moje mesto drugačno.

    Kje naj začnem, da si lahko zapomnim jezik in izboljšam govor? Kateri tečaj naj se udeležim? Živim v Istanbulu, pogledal sem Goethejev inštitut, vendar mislim, da so časi za registracijo zastareli, ne poznam nobenega drugega tečaja. Ne morem razumeti, ali je kakovostna ali ne, verjetno sem začela tečaj. Kaj storiti?

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Če ste se nemščine dobro naučili, je najbolje brati knjige, gledati televizijo in se pogovarjati. ti vam omogočajo, da se znova spomnite jezika. Naučeni jezik ni nepozaben, postane samo topel in se vrne, ko ga poslušate, ko govorite.

    Lahko greš v jezikovni center v Istanbulu. Potrdilo, ki ga dajo, je veljavno in zelo dobro. Šel sem tja in opravil z 91 letom. Izpit sem začel, ne da bi poznal nemščino.

Prikaz 1 odgovora (skupaj 1)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.