Ne morem dobiti Unbefristet!!

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Ohne idealien
    udeleženec

    Skrbno sem zbral vse dokumente, ki so jih zahtevali. S sponko za papir sem jih celo uredila po vrsti. Prišel je rok in z ženo sva šla. Moja čakalna številka je bila zažgana, vstopili smo v sobo, se usedli in vzela sem dokumente iz mape in jih dala uradniku. Ženska je enega za drugim gledala papirje in dobesedno iskala izgovor, da se ne bi odvrnila. Izmed tolikih papirjev je izbral renteversicherungsverlaufu, ga vzel predse in enega za drugim pogledal, koliko sem delal. In veste, kaj je rekel? Žal mi je, ampak ne morem se umakniti. Zakaj smo rekli? Rekel je, da letos nisi delal 4 mesece, letos nisi delal 5 mesecev. Zato je rekel, da ga ne more dati. Rekel je, da moraš plačati 60 mesečno najemnino. Sem pa rekel, da je moja žena nemška državljanka. Rekel je, da to nima nič s tem. Ali ni ta pogovor o 60-mesečni upokojitvi običajno zahtevan od tistih, katerih zakonci so turški državljani? Posledično so po 6 letih izdali dovoljenje za prebivanje za 3 leta.

    brezsrčni
    udeleženec

    Ko nista poročena, pogledata status plačila 60-mesečne premije. Nimaš pravice ne dati. Tisti z nemškimi zakonci postanejo nemški državljani po 3 letih ali dobijo stalno prebivališče. 5 let takrat ne poteče. Zaradi neznanja ali zavestno se obrnejo na odvetnika, da uredijo incident ali se pritožijo delavcu, nimajo te pravice. Na primer, jaz sem otrok nemškega državljanstva. Prijavil sem se za nedoločen čas, ker se je zgodilo, ločil sem se od žene, nisem imel službe 5 let, vprašal me je, koliko časa si delal do zdaj, rekel sem, da sem delal približno 3 leta, ni povzročilo kakršne koli težave, sem napisal kot primer

    Ohne idealien
    udeleženec

    Pravzaprav je policist dvakrat vprašal, ali imate otroke. Rekli smo ne. Vprašal je mojo ženo, ali delaš, ja, rekla sva celo, da so abrechnungs tukaj. Tako da oba z ženo delava vollzeit, z nobeno pomočjo države nimava nič. Tudi jaz razmišljam, da bi šla k odvetniku, pa ne vem, koliko denarja bo to stalo.

    brezsrčni
    udeleženec

    No, zapravili boste veliko denarja, vendar naj vam povem, če imate solidno službo in mislim, da ste napisali, da ste dopolnili 40 mesecev. Če nimaš težav z navdihom, pa tudi če imaš, ga boš dobil za nedoločen čas po 60 mesecih, si mislim, ne zapravljaj denarja za odvetnika, počakaj. Ja, krivični so do tebe. Edina prednost jemanja za nedoločen čas je, da lahko vzameš kredit ali kaj, poleg tega se znebiš tega, da ti podaljšuje dovoljenje za bivanje na tujo agencijo, ni heca. Itak se spet prijaviš z zakoni, ki jih bo sprejela nova vlada. Na tvojem mestu bi zaprosil za nemško državljanstvo, ne za stalno.

    Ohne idealien
    udeleženec

    Moja prva želja je imeti unbefristet. Državljanstvo je morda veliko pozneje, vendar sem želel dobiti unbefristet in se znebiti težave z auslanderamt. Moje drugo vprašanje je, ali moram čakati 3 leta, da se ponovno prijavim za unbefristete? Na primer, ali imam možnost, da se ponovno prijavim po 1 letu?

    brezsrčni
    udeleženec

    Ne, ni ti treba čakati.Nazadnje sem prejel 3-letno bivanje.

    yenicerixnumx
    udeleženec

    Kot je rekel brezsrčni, verjetno ste naleteli na častnika, ki je bodisi neveden ali pa se želi voziti navkreber. Mislim, da boš pri odvetniku zapravil kar nekaj denarja, na koncu bo trajalo vsaj 1,5 leta, kar je odvisno od gostote kraja v katerem živiš. Polovico že porabiš za čakanje. Če po tem ne izide, potem imate vse karte. Priporočam, da se pred odhodom k odvetniku pogovorite z nadrejenim uradnika. tudi če razložiš s členi zakona, mislim da bodo popravili. Trenutno čakam na državljanstvo, od vloge je minilo 3 mesece. Manjkali so dokumenti, izpolnil sem jih in jih dal. ni zvoka, mislim, da so ga obdelali. v primeru zavrnitve ali negativnega odgovora pa razmišljam, da bi storil enako.

    istanbullu je
    udeleženec

    Skrbno sem zbral vse dokumente, ki so jih zahtevali. S sponko za papir sem jih celo uredila po vrsti. Prišel je rok in z ženo sva šla. Moja čakalna številka je bila zažgana, vstopili smo v sobo, se usedli in vzela sem dokumente iz mape in jih dala uradniku. Ženska je enega za drugim gledala papirje in dobesedno iskala izgovor, da se ne bi odvrnila. Izmed tolikih papirjev je izbral renteversicherungsverlaufu, ga vzel predse in enega za drugim pogledal, koliko sem delal. In veste, kaj je rekel? Žal mi je, ampak ne morem se umakniti. Zakaj smo rekli? Rekel je, da letos nisi delal 4 mesece, letos nisi delal 5 mesecev. Zato je rekel, da ga ne more dati. Rekel je, da moraš plačati 60 mesečno najemnino. Sem pa rekel, da je moja žena nemška državljanka. Rekel je, da to nima nič s tem. Ali ni ta pogovor o 60-mesečni upokojitvi običajno zahtevan od tistih, katerih zakonci so turški državljani? Posledično so po 6 letih izdali dovoljenje za prebivanje za 3 leta.

    Pozdravljeni,

    Če je vaš zakonec nemški državljan, ne bi smelo biti težav. Prvi 2 leti sem varovala otroke doma. Šla sem na tečaj in dobila licenco. Vmes je veliko vrzeli. Pravzaprav je Rentenversicherung plačal najnižji znesek za leta, ko sem skrbela za otroka. Imel pa sem tudi vrzeli. Unbefristet 3 leta po zakonu, če niste prejeli nobene pomoči. Seveda je to lahko v NRW, če je vaša država drugačna. (Pokazal je ženino pogodbo o zaposlitvi in ​​plače) Pravzaprav sem v 3 letih dobil neomejeno in v 3,5 letih postal nemški državljan. To je delo tamkajšnjega uradnika. (Predvidevam, da ste opravili B1 + einburgerungsprüfung)

    Upam, da boste čim prej brez težav dobili neomejene seje.

    Zdaj sem iskal in našel:

    Pokaži to stran o berate e

    https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/ich-moechte-mehr-wissen-ueber/einbuergerung/wann-haben-sie-einen-anspruch-auf-eine-einbuergerung–1865120

    Fall 4
    Sie sind mit einer/einem deutschen Staatsangehörigen verheiratet oder leben mit ihr/ihm in einer eingetragenen Lebenspartnerschaft.
    In diesem Fall könnten Sie bereits nach drei Jahren Aufenthalt in Deutschland eingeürgert werden.
    Wenn Sie einige Voraussetzungen erfullen, kann die Behörde Ihren Antrag nur in Ausnahmefällen ablehnen. Wenn Sie planen, sich scheiden zu lassen, die Lebenspartnerschaft aufzuheben oder bereits in Trennung leben, haben Sie keinen Anspruch auf eine Einbürgerung nach drei Jahren.

    Nesibe od
    udeleženec

    Walla, povej mi zadnjo situacijo, pišem, da postavim primer. Sem v postopku ločitve, tožba še ni bila vložena. Minilo bo 4,5 leta. Najprej sem jo kupil 3 leta. Po tem ga je častnik podaljšal za še eno leto, odvisno od datuma poteka potnega lista. In končal je z našim intervjujem in rekel: "Dajmo vam eno leto za zdaj, z eno leto, ki je ostalo na datumu izteka potnega lista, in naslednjič, ko se boste prijavili, boste v Nemčiji živeli 1 let in z veseljem vam bomo dali rok." Mimogrede, delam polni delovni čas, odkar sem prišel. Izpolnil sem izpit za B1 in državljanstvo. Imam tudi nedoločno pogodbo o zaposlitvi. :)

Prikaz 8 odgovorov - od 1 do 8 (skupaj 8)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.