Niso mi dali dovoljenja za bivanje z laganjem

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Ohne idealien
    udeleženec

    Danes sem imel rok v Auslanderamu. Da dobim osebno izkaznico. Termini pred 1 mesecem, ko sem prišel domov z ID pin kodo, sem se prepričal, da sem jo naredil preko interneta. Preden sem to naredil, sem celo preveril, ali je na papirju, ki so mi ga dali, priložena serijska številka. Vse je bilo v redu in me je čakalo pripravljeno na nakup. Rok sem postavil točno pred 1 mesecem. Danes sem šel do terminala in ženske, ki mi je podaljšala termin. Prijatelji so rekli, da so se zmotili in dali rok, ker se vaš osebni dokument ni prikazal. To je nemogoče, ker sem dal pod vprašaj, je pisalo na internetu. Rekel je: "September, pošlji mi e-pošto čez mesec in pol, in če jo vidim, ti bom odgovoril." Rekel je: "Vprašaj me septembra, če pride." Potem sem takoj poklical ženo. Ker sem pred enim mesecem odšla od doma. Preden smo odšli, smo skupaj obnovili sejo. Takoj zatem sem zapustil hišo. Ker se ne razumemo. Žena mi je napisala, da mi je poslala mail in da sem jo pustil in odšel. Torej mi na podlagi tega e-maila ne dajo mojega bivališča? Policija nič. Pod isto streho sem živela 1 let. Moja žena je sicer 1 let starejša od mene. Vendar sem si zaslužil ostati v Nemčiji. Zakaj to počnejo zdaj? Ali mi lahko priporočite dobrega odvetnika iz frankfurta, ki dela te stvari?

    Ohne idealien
    udeleženec

    Tudi moj fiktionbescheinigung je do 11. meseca. Do takrat nisem prejel kartice. V novi fiktionbescheinigung jih nisem mogel doseči. Kaj naj naredim? Potrebujem svojo kvalifikacijo. Ko poteče Fiktionbescheinigung, bom samodejno brezposeln.

    brezsrčni
    udeleženec

    Živjo, nič ne bo, to službo imaš, v 11. mesecu bi jo morali dati, na koncu jo bodo dali, med datumom, ko si se prijavil na sejo, in datumom, ko si zapustil hišo, je 15 dni. ni problema, zadnja možnost je odvetnik. Če že imate b1, boste po 7 letih postali nemški državljan, tako preprosto je, ne skrbite.

    Ohne idealien
    udeleženec

    No, brez srca, z ženo sem zaprosil za bivališče, kot si rekel, po 15 dneh sem zapustil hišo. Moja žena je takoj napisala pismo, ker sem odšel od hiše in napisal veliko lažnih stvari. Torej mi lahko povedo? Ali pravijo, da si zapustil moj dom, zdaj si samostojen, zato moraš spet samostojno dajati antrag? Tudi to je dolgotrajen proces in če do 11. meseca ne bom znova dobil dovoljenja za bivanje ali fiktionbescheinigung, bom brezposeln. Ko bom brezposeln, ne bo nobene ovire, da me ne bi izgnali iz Nemčije.

    Grof Monte Cristo
    udeleženec

    Minilo je že skoraj 6 mesecev, odkar sem se prijavila, pa še izkaznica ni prispela, ko je postopek deportacije, urad za tujce uredi postopek v 1 uri, vendar kar naprej podaljšujejo delo za izdajo dovoljenja za prebivanje. Medvedu, ki je prišel iz Afganistana s črno gumo na tačkah, so dali 1-letno karto, je nepismen, nam pa delajo take težave.

    brezsrčni
    udeleženec

    Ko ste se prijavili za sejo, ste bili s svojim zakoncem in ste tisti dan tam podpisali, tudi če vaša kartica ni prispela. Ti si lastnik za nedoločen čas od prvega dne, po zakonu mislim, da ne boš imel težav. Prepišite iste stvari. Moram, ampak ne glede na zakonskega partnerja lahko vseeno dobiš vizum. Zaprosiš za državljanstvo. Ko ti poteče 7 let, je konec, panika izgubljena. Ti to počneš, zakaj bi te poslali v Turčijo? To stopnjo ste že prestali.

    Ohne idealien
    udeleženec

    Ko sem brez srca zapustil hišo, je moja žena mojemu častniku napisala e-pošto in pismo. Napisal je, da sem ga zapustila in poročila z Nemčijo ali kaj podobnega. Laž je napisal veliko napačnih stvari. Bojim se, da ausländeramt ta lažna pretvarjanja jemlje resno. Mislim, da mi zato tisti uradnik vseeno ni dal izkaznice za bivanje. Preiskujejo nas. Vendar je brez veze, poročila sva se ljubeče. Ker zaradi tajnosti niso mogli povedati, da je tvoj navdih poslal pismo, je ženska rekla: "Septembra mi boš poslal e-pošto in vprašal, ali si prišel." Zakaj ga samo sprašujem, ali tam ne dela še kdo? Zdaj pomislite na vrtljive omare.

    brezsrčni
    udeleženec

    včasih te ne razumem, zgrabi te panika, to se ne dela toliko, da ne verjameš temu, kar slišiš od desne proti levi, ali kar reče tvoja žena bratec, leta si ostal v isti hiši, je lahko takšna poroka lažna , za božjo voljo :) Zaman se zapravljaš
    Morali ti bodo dati za nedoločen čas, pozabi na to, postani nemški državljan, ko preteče tvojih 7 let, naj se sprostijo, vedno moramo govoriti iste stvari, glej svoje delo, ne skrbi zanje, jaz ne bi tako pisal, če ne bi bil prepričan

    Ohne idealien
    udeleženec

    Ne razumem brezsrčnega. Ne slišim ne z desne ne z leve, ampak moja žena je res napisala pismo, da sem jo zapustil in se poročil z njo za Nemčijo ali kaj podobnega. Moja težava zdaj ni več v nedogled. Lahko dobim svojo 3-letno izkaznico za bivanje, za katero sem že zaprosil in mi je bila varno ponovno izdana.

    brezsrčni
    udeleženec

    Po tem času, ne glede na to, kje vaš zakonec piše pismo, komur koli piše, ne bo verjel, tudi če nihče ne verjame, boste še vedno dobili svoje pravice na sodišču.Ali je lahko 6-7 let trajajoča zakonska zveza laž? Če bi bilo tako, bi se ločila dve leti kasneje itd.

    Grof Monte Cristo
    udeleženec

    Po 7 mesecih je prišlo pismo, urad za tujce je dal rok za sestanek naslednji teden, 2 Afganistanca, ki sta zaprosila z mano, sta po 1 mesecu dobila dovoljenje za bivanje, še vedno se ukvarjam s tem.

Prikaz 10 odgovorov - od 1 do 10 (skupaj 10)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.