Ali se kdo v Istanbulu želi naučiti nemškega jezika in opraviti izpit A1 v enem trenutku?

< Forum < Splošni nemški in nemški družinski kombinirani tečaji A1 < Ali se kdo v Istanbulu želi naučiti nemškega jezika in opraviti izpit A1 v enem trenutku?

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    memduh
    udeleženec

    Pozdravljeni, tukaj Memduh GÜNGÖR.

    Živim v okrožju Beylikdüzü v Istanbulu. Elif Hoca sem spoznal pred dvema mesecema preko Almancaxa. Pogovarjal sem se s številnimi tečaji, a nobeden ni bil iskren. Njeni uspehi že pojasnjujejo, kako preprosto izobraževanje ponuja. Po dolgih pogovorih sem začel obiskovati lekcije pri gospe Elif in 2. decembra 23 opravil izpit A2011. Včeraj so prišli rezultati in pred 1 mesecema, čeprav nisem znal niti nekaj besed nemško, mi je na enem izpitu uspelo dobiti 2 točk. Učiteljica Elif daje tako dobro lekcijo, da je nepozabna, poleg tega pa ima zelo dobre vire in podatke. V istem smislu zagotavlja popolnoma didaktično izobraževanje, ne učenja na pamet. Razdalja med mojim domom in krajem, kjer sem hodil na pouk, je 74 - 2,5 ure, z javnim prevozom pa sem vsakič potoval 3 ur nazaj. Rekel sem, "ČAS BO DOLG, NAJ BO DOLG" in zagotovo sem imel prav. HVALA UČITELJICA, HVALA NEMŠČINA... Tisti, ki iščete tečaj v Istanbulu, ne tavajte zaman, učiteljica Elif, na tem predmetu je samo ena vzgojiteljica in drugega ne poznam.

    VIZUALNI DOKUMENTI SO SPODAJ. (To je bil moj prvi izpit in verjemite mi, bila sem zelo zaskrbljena, prej nisem imela treninga. Zahvaljujoč učiteljici Elif je moj strah izginil in uspel sem. Ni bila samo učiteljica, ampak tudi naša sestra.
    EN SHOT FULL HIT ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    udeleženec

    Robusten oglas za učitelja elif :)

    memduh
    udeleženec

    Ni reklama, brat, verjemi, pišejo se dejstva. Osebno sem se izobraževal pri njem. Naj bo Bog zadovoljen z mojo učiteljico in mojo sestro, ne varčujem s svojimi molitvami, še posebej na dan izpita, bilo je veliko ljudi, ki so obiskovali tečaje na velikih institucijah in jih opravljali tretjič. Skoraj ostali smo profesorji v primerjavi s tistimi, ki trdijo, da so dobili najboljšo izobrazbo....

    mutim2
    udeleženec

    Res je, prijatelj, kako si srečen ... Upam, da vedno srečuješ lepe ljudi po srcu..

    netalman ga
    udeleženec

    Pozdravljeni,

    Nisem se mogel upreti, ker je bilo moje ime prepisano, hotel sem pisati. :) Namesto mojega oglasa se ti prijatelji, ki prihajajo, na ta način poskušajo zahvaliti almancaxu, ker prihajajo iz almancaxa in - vsi, ki živijo, vedo - to obdobje je resnično težko in težavno obdobje in ljudje lahko barvo dela razumejo šele po tem, ko tečaj in opravljanje izpita. Samo poskušata si pomagati, da se ne bi zmotila.

    Mislim, da če se je komu tukaj treba zahvaliti, so to uradniki Germanaxa, ki so bili z nami popolnoma za božjo voljo, ne da bi od kogar koli iskali kakršno koli korist, tudi od mene. Pravzaprav nisem naredil veliko, le opravil sem svojo dolžnost. Ta je pravi. To je platforma, kjer lahko vsi, učitelji in učenci, koristijo in pomagajo drug drugemu. Naj Bog blagoslovi vse, ki so prispevali. Lep pozdrav in lep pozdrav…

    mutim2
    udeleženec

    Pozdravljeni,

    Nisem se mogel upreti, ker je bilo moje ime prepisano, hotel sem pisati. :) Namesto mojega oglasa se ti prijatelji, ki prihajajo, na ta način poskušajo zahvaliti almancaxu, ker prihajajo iz almancaxa in - vsi, ki živijo, vedo - to obdobje je resnično težko in težavno obdobje in ljudje lahko barvo dela razumejo šele po tem, ko tečaj in opravljanje izpita. Samo poskušata si pomagati, da se ne bi zmotila.

    Mislim, da če se je komu tukaj treba zahvaliti, so to uradniki Germanaxa, ki so bili z nami popolnoma za božjo voljo, ne da bi od kogar koli iskali kakršno koli korist, tudi od mene. Pravzaprav nisem naredil veliko, le opravil sem svojo dolžnost. Ta je pravi. To je platforma, kjer lahko vsi, učitelji in učenci, koristijo in pomagajo drug drugemu. Naj Bog blagoslovi vse, ki so prispevali. Lep pozdrav in lep pozdrav…

    Zahvaljujoč temu smo v naši učiteljici Elif izvedeli, kdo ste, želim vam uspeh ..

    netalman ga
    udeleženec

    Danke schön.  :)  Bog blagoslovi.

    fotoademxnumx
    udeleženec

    Učiteljica Elif, vesela sem, da sem prišla do vas zahvaljujoč tej strani in sem imela veselje, da sem jo opravila naenkrat, čeprav ne znam nič nemško. Naj Bog blagoslovi vas in nemščino. Vesela sem, da priporočam mojo učiteljico Elif, ki sem jo priporočil drugim tukajšnjim prijateljem in ki je tudi sama v enem zamahu uspela na tečaju, tako finančno kot duhovno.

      datum izpita 01.20.2012
        rezultat: 83
    Lep pozdrav Adamu Demirju

    guru
    udeleženec

    Kako to, da tečaj uspešno opravimo v 4 tednih? Oprostite, toda tudi na vaši spletni strani ne piše, kje je tečaj. niste zanesljivi, zgolj oglaševanje.

    netalman ga
    udeleženec

    DOKAZILI SMO S POTRDILI, KI SMO LETI ZANESLJIVI, VISOKE RAZREDE, PREJETE NA IZPITU, NA IZPITU NI OSTALI ŠTUDENTI.

    NASLOVAJTE nas, da ne pišemo RAZLOGOV, KI NISO NAJDI SAMO V REGIJI, VSE TURČIJE »NISTE NASLOV naši.

    ČE SE TI NE PRITOŽI, NAS LAHKO POSTAVITE PRI OBLASTIH STRANI, KI STE TUKAJ V -GERMANCAX!

    MuhayaяeM
    udeleženec

    Kako to, da tečaj uspešno opravimo v 4 tednih? Oprostite, toda tudi na vaši spletni strani ne piše, kje je tečaj. niste zanesljivi, zgolj oglaševanje.

    Iz statistike je razvidno, da do zdaj ni padel niti en študent, ki je padel na izpitu A1.

    guru
    udeleženec

    Če smo logični, nikjer na svetu ni mogoče dati 100% garancije za uspeh. Kako to, da vsak pripravnik opravi izpit? Na spletni strani še ni navedenega naslova. Piše prevoz z enim vozilom, naveden kraj pa je Göztepe. sprašujem se, kako priti =)

    dielosch
    udeleženec

    Kje je Muharrem Admin? Ali lahko navedete informacije o tem tečaju?

    MuhayaяeM
    udeleženec

    Če smo logični, nikjer na svetu ni mogoče dati 100% garancije za uspeh. Kako to, da vsak pripravnik opravi izpit? Na spletni strani še ni navedenega naslova. Piše prevoz z enim vozilom, naveden kraj pa je Göztepe. sprašujem se, kako priti =)

    Podano je stoodstotno jamstvo za uspeh, stopnja uspeha je očitna. Pripombe so očitne.
    Od vas je odvisno, ali boste ugled ali ne.

    MuhayaяeM
    udeleženec

    Kje je Muharrem Admin? Ali lahko navedete informacije o tem tečaju?

    Pozdravljeni dielosch, dolgo ste bili odsotni, dobrodošli na forumu. :)
    Tečaj nemščine v Istanbulu pripada naši učiteljici Elif, ki je ena od učiteljic almancaxa in ima zelo visoko stopnjo uspeha. :)

    guru
    udeleženec

    Mislim, da ima to spletno mesto dogovor z gospo Elif, ne razumem več. V petek sem se že srečal z elif lady. Samo v petek je bilo vaše spletno mesto v popolnoma drugačnem stanju. Zakaj bi poklical podrobno pot? Gospa Ustellik Elif je po telefonu rekla, da imam pisarno. Poklical sem goethe inštitut, tudi oni takega kraja ne poznajo. Torej ne govorim o raziskavah, ki sem jih

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 20)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.