Priporočilo aplikacije za vozniško dovoljenje

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    eyupcy
    udeleženec

    Prijatelji, študijska zgoščenka in aplikacija fahrschule sta bili 80 evrov. Rekel je, da tudi jaz nisem dobil našega. Ali lahko priporočite aplikacijo, ki jo lahko prenesete iz google play? Lahko se tudi plača. Dokler je to prava stvar. biti v turščini. Iščem in ne najdem. Hvala

    amedxnumx
    udeleženec

    Imam Fahrschulcard, ki ga lahko vzamem v enem tednu, zahvaljujoč tej aplikaciji, ne da bi šel v razred.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Vendar ga ne morejo dobiti vsi, lahko ga dobijo le imetniki pogodb, če ne najdete lastnika pogodbe, mi pišite na PM

    kncin je
    udeleženec

    prijatelj moj, če še iščeš aplikacijo, imamo 1 na forumu. To sem napisal na forumu. Kupil sem licenco. Dal sem denar. Potem sem jo dal drugemu prijatelju s foruma, da ne bi Mislim, da je prijatelj zapisal preteklost.

    muhendus
    udeleženec

    prijatelj moj, če še iščeš aplikacijo, imamo 1 na forumu. To sem napisal na forumu. Kupil sem licenco. Dal sem denar. Potem sem jo dal drugemu prijatelju s foruma, da ne bi Mislim, da je prijatelj zapisal preteklost.

    Pozdravljeni, gospod, če aplikacija za vozniško dovoljenje še vedno deluje, lahko podatke delite z mano?

    Najlepša hvala, lep dan želim. :)

    mučenik
    udeleženec

    Hvala, naj Bog pomaga tistim, ki čakajo na vizo... Brat Gemini, zahtevali so samo dokumente, vključno s tem, da je nemški državljan, niso vprašali za plačo ali hišno pogodbo, moja žena je dala, kar je bilo zahtevano, in vizum je prispel 13 dni kasneje. Če ni problema, se lahko vaš vizum izda v 10 dneh... Prijatelji, oprostite, napisal sem na napačnem mestu, ne morem izbrisati, kar sem napisal. tudi oprosti :-

    mtee07
    udeleženec

    Izpit sem opravil z Adacovo aplikacijo in dobil licenco.

    Sezaibal
    udeleženec

    Pozdravljeni, ali ima kdo informacije o aplikaciji za nemško vozniško dovoljenje, bil bi hvaležen, če mi lahko pomagate, hvala vnaprej

Prikaz 6 odgovorov - od 1 do 6 (skupaj 6)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.