Intervju v nemščini

> Forum > Nemški vzorci govora > Intervju v nemščini

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    wiccantrxnumx
    udeleženec

    Prijatelji, moja nemška domača naloga. Moram nekoga intervjuvati. Toda težko postavljam nemška vprašanja, minilo je leto in pol, odkar sem se začel učiti nemško. Ob pogledu na slovar nimam veliko besedišča in ne vem, katerega uporabiti. Mi lahko pomagaš?

    3,14
    udeleženec

    –> Kaj je tema intervjuja? Med kom se bo dogajalo? Novica ali oddaja? Če ga še rabiš, mi povej te, ti bom napisal lep intervju, če Bog da.

    türkkız
    udeleženec

    Zdravo . Pravkar sem se pridružil spletnemu mestu, torej prav zdaj :) Želel sem pisati v oddelku za klepet, vendar sem izgubil stran, ker sem rekel, da moram pisati tukaj, upam, da bo nekdo odgovoril, ko bo to videl. :)

    3,14
    udeleženec

    –> Pozdravljeni, dobrodošli na spletnem mestu. Naslov te teme klepetamo v nemščini. Naslov te teme Pod njo klepetamo tudi v turščini. Zastavim prvo vprašanje, da vidim in odgovorim na vprašanje tukaj kliknite. :)

    mathmazhel
    udeleženec

    Tudi jaz imam domačo nalogo na razgovoru. Ne morem je. Ali mi lahko pomagate? :( Moj razgovor bo z učiteljem, mislim učiteljem, postavljal bom vprašanja in on bo odgovarjal. Ali mi lahko, prosim, naredite to? Razgovor bo v četrtek, zato ga moram opraviti najkasneje jutri. Prosim, pomagajte :angel: okej:) kava:)

    3,14
    udeleženec

    –> Brat, pripravi ga v turščini, v eni uri ga prevedem v nemščino. Danes nimam časa, a jutri bo. Pošljite mi osebno ali po e-pošti. Ali pa pišite tukaj. Ni pomembno, če vam je vidno. ;)

    türkkız
    udeleženec

    Tudi jaz vam lahko pomagam ;)  ploskaj:) ploskaj:) pleši:)

    3,14
    udeleženec

    –> Tej ustrežljivosti ni konca! aplavz:) Čestitke, Willkommen im Club! aplavz :)

    türkkız
    udeleženec

    danke :haha: :haha:

    3,14
    udeleženec

    –> Ni lahko, da se 3,14 pojavi na spletnem mestu. aplavz :)

    türkkız
    udeleženec

    Turkinja tudi :zopa: :haha: :haha: :haha:

    3,14
    udeleženec

    –> Ja!! Kdo je povedal ime turški deklici? :zopa:

    türkkız
    udeleženec

    taaaaaaaaaaaa samaiiiiiiiii namesti ;) se je kaj zgodilo :zopa:

    3,14
    udeleženec

    –> No, hotel sem jih vprašati, kako, gospod::) : haha:

    3,14
    udeleženec

    –> Naj ljubim oko strahu. :haha:

    türkkız
    udeleženec

    hahahahah :haha: :haha: Tako je, mislim, da me je tudi strah, naaaaaaa bom naredila, nanana offoff:) :haha: :haha:

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 62)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.