nemški tečaj

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    strogo
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji. V Nemčijo sem prišel približno 6 mesecev, vendar šele začenjam s tečajem. Začenjam po 2 dneh. Šel sem na sestanek, opravili so test, vendar odgovora še ni bilo. Učitelj v moji nemščini seveda ne pozna nemškega mojstrstva v turščini. Ljudje na tečaju so na splošno ljudje, ki znajo nemško, zato mislim, da bodo vprašanja gozukmuyo všeč, če začnemo od nič. Moj tečaj je 5 dni v tednu in od 8.30 do 12.45. vesel, če mi posredujete informacije o teh vprašanjih.

    esraaras
    udeleženec

    Hodil sem v dve različni šoli v Nemčiji. Na prvem tečaju so bili učitelji turški, vendar je bilo turško govoriti prepovedano in na mestih, kjer ste se zataknili, niste mogli postavljati vprašanj in dobiti odgovorov. Vedeli so in niso imeli težav pri Potem sem zamenjal šolo, zaposlili so učitelje, vendar so govorili zelo dobro, naučil sem se več kot prvi. Mislim, da ne bo težko. Ne postavljajte mu veliko vprašanj, mislim, da samo uporabite svoje zakonca kot slovar, zato vprašajte pomen besed :))

    reporter
    udeleženec

    Živjo prijatelji;

    Minilo je 9 tednov, odkar sem prišel v Nemčijo, in 6 tednov, odkar sem začel tečaj. Pred začetkom tečaja so opravili test za ugotavljanje ravni in pravilno sem odgovoril na 65 od ​​40 vprašanj, in začeli so me na "intenzivnem tečaju" (. 430 ur), sprva sem bil vesel, navsezadnje sem namesto 630 ur delal 430 ur, mislil sem, da imam 200 ur prihranka tako finančno kot časovno, ko pa je tečaj. začela sem ugotovila, da sem ena redkih v razredu, ki ne zna praktično govoriti :) Ampak slovnično ni bilo velike razlike, pravzaprav lahko rečem, da sem boljša od večine in to sem razumela z njimi Razlika med mano in študenti je razlika v besedišču in času bivanja v Nemčiji. Na primer, najnovejši član razreda živi v Nemčiji že 5 let, nekateri pa celo živijo v Nemčiji. 11 let, medtem ko sem bil v Nemčiji le 1 mesec in sem se moral pogovarjati z drugimi med tečajem, mimogrede, učitelj tečaja je tudi Nemec trenutki, ko ne morem izraziti, kar mislim, se mi besede zatikajo v ustih in se počutim kot pesa v razredu, pred učiteljem, ampak...:)Na primer, prejšnji dan so se vsi spraševali: "Ali je bilo gestern abends gemacht?" Moj odgovor je bil: "gestern abends habe ich fernsehen gegessen." Potem, ko ste videli, da se vsi smejijo, pomislite name ... Kot sem rekel , tudi jaz se znajdem v smešnih situacijah, ampak naj bo SALLAH ..navsezadnje mi to daje motivacijo, imam veliko razlogov za učenje :) Kakorkoli že, mislim, da počasi napredujem..
    Kar se tiče tebe, mislim, da boš začel od 0, ni treba razmišljati, vsi v razredu so na tvojem nivoju, vse, kar potrebujejo več kot ti, je nekaj besed ali, kot sem rekel, preživet čas. vse, imenuje se "Jezikovni tečaj", učili se bomo, ker ne vemo, kaj bi storili, če bi vedeli, kajne?...:))

    Spoštovanja

    čustvo daleč
    udeleženec

    Prijatelji, moj nasvet vam je, da začnete tečaj od začetka, ko pridete v Nemčijo... Ja, nekaj znate slovnično, ampak verjemite mi, da pravzaprav ne veste ničesar, samo mislite, da znate! Ko pride do govora, samo strmite! Da, najprej te preizkusijo, ne glede na to, kako dobro preteklost imaš, začni iz nič. In naj bo vaš učitelj Nemec! Da, morda vam bo težko, vendar se boste naučili govoriti pred Nemcem in se zato ne boste počutili čudno, ko se boste pogovarjali z drugimi Nemci!

Prikaz 3 odgovorov - od 1 do 3 (skupaj 3)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.