Nemški tečaj o ILM in Goethejevem inštitutu

> Forum > Splošni nemški in nemški družinski kombinirani tečaji A1 > Nemški tečaj o ILM in Goethejevem inštitutu

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    guru
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,

    Iskal sem na forumu, a edino, kar sem lahko našel o tečajih v istanbulu, je bila netalmanca.com.

    Iščemo tečaj nemščine a1 v istanbulu za mojo ženo. Ko sem poklical goethe inštitut, so rekli, da so izpitni center istanbulskega jezikovnega centra. Številni tečajni centri na internetu pa pravijo, da so vključeni v izpit. V tem poslu so očitno prevaranti.

    Moramo presejati Goet, ker ni vikend tečajev
    Je kdo zadovoljen z istanbulskim jezikovnim centrom?

    teşekkürler

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Zdaj obstaja veliko pravilnih institucij, ki predavajo, toda institucija, ki opravi izpit, je 4 goethe, telch, osd in tesdaf. Institucija, ki opravlja izpite, torej pripravlja izpitne naloge, je eden od teh 4 tečajev, sprejema diplome, prejete iz teh 4 imen, kot veljavne, če imate čas za samostojno delo ali samostojno učenje ali obiskovanje krajev za izpit a1, vendar le a1 ne bo splošno nemški.

    guru
    udeleženec

    moja žena je končala drugi teden v jezikovnem centru v Istanbul in je zdaj zelo zadovoljna. Torej, če obstajajo ljudje, ki želijo iti, lahko priporočim Bakırköy.

    netalman ga
    udeleženec

    HANIM ASIYE ČUDOVIT, A VEDNO ŠE IŠČEŠ TEČAJE IN PRIDOBI PODATKE!

    guru
    udeleženec

    dama asiye, ki ne razumejo? komedija ali resno ste komedija

    netalman ga
    udeleženec

    :) :) :)

    guru
    udeleženec

    Mislite, da ste se zdaj kaj naučili? Nimam službe, vpisal sem se na tečaj, vendar imam opravka z vami.
    To je to. Govoriš neumnosti. Hvala bogu, da mi ni ime Asiye, ker če bi tukaj uporabil moje ime, bi lahko napisal še hujše stvari!

Prikaz 6 odgovorov - od 1 do 6 (skupaj 6)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.