Nemčija ali Turčija leta 2015???

> Forum > Cafe almancax > Nemčija ali Turčija leta 2015???

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    egelixnumx
    udeleženec

    Prijatelji so nenehno razpravljali o temi, vendar vem, da mislite, da želim posodobiti časovni pas, v katerem živimo v Nemčiji, ali bolj ugodno živeti svojo streho v Turčiji. Želim samo, da ste iskreni do sebe in se tako odzovete. Če bomo resnično odražali situacijo, v kateri smo, bomo morda uničili nekatere predsodke. Na forumu je veliko ljudi, njihovo veselje do vizumskega postopka in njihovo razočaranje po pridobitvi vizuma.
    Imajo res tisti, ki živijo v Nemčiji in trdijo, da so nesrečni???
    Ali pa imajo prav tisti, ki si tako želijo v Nemčijo in tam vidijo odrešitev???

    1963
    udeleženec

    Pozdravljeni, odprli ste dobro temo. Seveda so prednosti in slabosti od osebe do osebe različni okoli mene.Če nimaš poklica z diplomo v Turčiji ali če nimaš veljavnega poklica tukaj je bolj ali manj gotova plača,če si profesionalec imeti delo, kot je znano, v mnogih sektorjih v Turčiji ni prednostna naloga imeti diplomo, ampak poznavanje dela. Če nimaš diplome, bodi tako vešč, kot želiš, to ni pomembno v tvoji službi. Imam prijatelja, ki sem ga poznal na tečaju, delal je v podjetju za proizvodnjo čevljev v Turčiji, njegova plača je bila prej dobra. je prišel sem, ni naredil nobene raziskave. Ko sem ga vprašal, zakaj ni naredil nobene raziskave, je rekel: "Ali lahko delam tam na tem delovnem mestu? Ni možnosti, da bi zdaj opravljal svoje delo." , "Zakaj niste opravili nobene raziskave?" Rekel je: "Ja, tudi jaz sem veliko slišal za to situacijo. Ljudje tako dobro opisujejo ta kraj, kot da je tukaj povsod." delo in zelo dobro plačo. Seveda ne velja samo za tiste, ki nimajo diplome. Seveda so težave, kot razumete vaše življenje iz nič. Moj nasvet novim prijateljem, ki bodo prišli sem, je, da če imate dobro službo in dobro plačo v Turčiji in če vaš zakonec tukaj nima zelo dobre službe ali ne dela tukaj, ne motite. Družabno življenje je tukaj zelo malo v primerjavi s Turčijo, zato vas čaka monotono življenje, najemnine za hiše so visoke , bo od plače, ki jo prejmete, veliko odtegljajev. Seveda je to odvisno od delovnega položaja vaših zakoncev, vsaj pri mnogih od njih bodo imeli vikend počitnice, več hrane in pijače kot v Turčiji. Cene avtomobilov so ugodnejše kot v Turčiji. Če povzamem, kar sem napisal, Nemčija ali Turčija, seveda obstajajo dejavniki, ki določajo te, ti so različni od človeka do človeka, vsak bo ocenil svojo situacijo, konec koncev sem napisal, kar sem opazil. 
    Pravzaprav sem razmišljal, preden sem to napisal ali ne, ker ni pomembno za tiste, ki bodo prišli sem, ker se veliko ljudi počuti, kot da so na oblakih, preden pridejo sem. Povejte jim, kaj želite. Vprašajte preteklo dogajanje, tabiikii bo naredil objava tako karkoli kalmiy iz tvojih sanj tukaj tvoja prošnja sem zavil prihodnje prijatelje ne tavaj po pregledu sanjskega sveta po njihovem propadu boš rekel, zakaj si šel tja ozaman moj največji dejavnik esim tukaj v mojem prihodu, da imam dober poklic in poklic tako težko opravljati v Turčiji, seveda moj v Če rečete, ali vam je žal, da imate veljaven poklic, navsezadnje smo izbrali način, škodilo bi mi, če bi ga obžalovali. .
    Nisem hotel biti ravnodušen do teme prijateljev, čeprav nisem vedel, da moje pisanje ni pomembno, je pa služba, ki jo bodo vedeli takoj, ko bom želel pisati, izpolnil sem svojo humanitarno dolžnost.

    egelixnumx
    udeleženec

    Zelo lepo si napisala. Ali veste, kje so moje misli, v obeh državah imam zelo bližnje sorodnike. Toda iz nekega razloga vsi občudujejo življenja drug drugega. Eden pravi, da imaš Dekliški stolp in morje, drugi pravi, da imaš veliko počitnic, kjer je bencin poceni in avtomobili poceni. Ali naj se pri primerjavi dveh držav res osredotočimo na naravno krajino ali na počitniški avto? Ko sva o tem razpravljala z mojim bratrancem, je rekel, da bi rad živel v Nemčiji. Moj otrok bo odraščal z vsaj tremi jeziki. Prispevki države pri vzgoji otroka so seveda veliko boljši, na koncu pa še druge stvari, dolge počitnice, poceni bencin. otrok mora iti na kolidž, da bo odraščal večjezično. Rekel je: "Želim." Rekel je: "Ali me razumeš?" Strinjal sem se in rekel, prav imaš. Tisti bratrančev brat živi v Nemčiji. Oda je povedal, da ljubezen do Istanbula, morja in problemov drugorazrednega državljanstva, ki jih je tam doživljal, nikoli ne delajo tako lahkega življenja in da je zvok bobna že od daleč prijeten. Strinjal sem se z njim in rekel, prav imaš. Potem je prišlo do majhnega incidenta med nami. Moj bratranec v TR mi je povedal, zakaj je imel prav: Kupil je vozilo BMW 22 za 30 tisoč TL. Njegov brat je kupil isto vozilo v Nemčiji, model 5.20, za 1998 €. »Zdaj pa mi povej.« Z mano je kupil isti avto in ga napolnim s 2000 TL, on mi napolni LPG rezervoar s 1.600 €. Nisem vedel, kaj naj rečem, oba sta bila zaskrbljena in nesrečna. Eden si želi živeti lažje, drugi hrepeni po domovini, hrepeni po družini in misli, da je izključen iz države, v kateri živi. Oba mislita, da je gospodarstvo države, v kateri živita, slabo in sta nesrečna. Katera je res nesrečna??? Kateri je pravi???

    reyyan za
    udeleženec

    Pozdravljeni, odprli ste dobro temo. Seveda obstajajo prednosti in slabosti od osebe do osebe? Naj vam povem, kaj sem opazil pri sebi od tistih okoli mene. Zdaj, če nimaš poklica z diplomo v Turčiji ali če nimaš veljavnega poklica tukaj, je plača, ki jo boš prejel tukaj, če si profesionalec nimajo službe, kot je znano, v mnogih sektorjih v Turčiji ni prednostna naloga imeti diplomo, temveč poznavanje dela. Tu je prednostna naloga imeti diplomo, nato pa iščejo strokovnost v poklicu .Če nimate diplome, bodite vešči, kot želite, to ni pomembno. Imam prijatelja, ki sem ga spoznal na tečaju Ko sem ga vprašal, zakaj ni naredil nobene raziskave, je rekel: "Ali lahko delam tam na tem delovnem mestu? Zdaj ne morem opravljati svojega dela." je rekel: »Zakaj nisi naredil nobene raziskave?« Rekel je: »Da, tudi jaz sem veliko slišal za to situacijo delo in zelo dobro plačo. Seveda ne velja samo za tiste, ki nimajo diplome. Seveda obstajajo težave, kot razumete Začnite svoje življenje iz nič. Moj nasvet novim prijateljem, ki bodo prišli sem, je, da če imate dobro službo in dobro plačo v Turčiji in če vaš zakonec tukaj nima zelo dobre službe ali ne dela tukaj, bi. Recimo, da ne motite svoje rutine. Družabno življenje je tukaj zelo malo, zato vas čaka monotono življenje, najemnine za hiše so visoke so tudi zelo visoke in od plače, ki jo prejmete, bo seveda veliko odbitkov, to pa je odvisno od vašega dohodka in delovnega položaja vaših zakoncev. Seveda so cene avtomobilov bolj dostopne elektronska Turčija. Obstaja tudi ena stvar: če dva strokovnjaka delata tukaj, bosta zaslužila boljši prihodek kot Turčija. osebi, vsak bo ocenil svojo situacijo, konec koncev sem napisal kar sem opazil. 
    Pravzaprav sem razmišljal, preden sem to napisal ali ne, ker ni pomembno za tiste, ki bodo prišli sem, ker se veliko ljudi počuti, kot da so na oblakih, preden pridejo sem. Povejte jim, kaj želite. Vprašajte preteklo dogajanje, tabiikii bo naredil objava tako karkoli kalmiy iz tvojih sanj tukaj tvoja prošnja sem zavil prihodnje prijatelje ne tavaj po pregledu sanjskega sveta po njihovem propadu boš rekel, zakaj si šel tja ozaman moj največji dejavnik esim tukaj v mojem prihodu, da imam dober poklic in poklic tako težko opravljati v Turčiji, seveda moj v Če rečete, ali vam je žal, da imate veljaven poklic, navsezadnje smo izbrali način, škodilo bi mi, če bi ga obžalovali. .
    Nisem hotel biti ravnodušen do teme prijateljev, čeprav nisem vedel, da moje pisanje ni pomembno, je pa služba, ki jo bodo vedeli takoj, ko bom želel pisati, izpolnil sem svojo humanitarno dolžnost.

    Na to temo sem že večkrat pisal komentarje, ki so enaki vašemu mnenju. kar ste napisali dobesedno. Glede te zadeve sem z vami
    Sem istega mnenja. Dobro povzeto.

    1963
    udeleženec

    Na to temo sem že večkrat pisal komentarje, ki so enaki vašemu mnenju. kar ste napisali dobesedno. Glede te zadeve sem z vami
    Sem istega mnenja. Dobro povzeto.

    hvala za vaše misli

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Seveda se razmere spreminjajo glede na pričakovanja ljudi in življenjski standard. Če imate dovolj Nemca za opravljanje veljavnega poklica v Nemčiji, je seveda Nemčija boljša. davki so v Nemčiji visoki, vendar so tudi standardi visoki. Življenje v Nemčiji je enostavno in udobno, če obstajata jezik in delo.

    sawr
    udeleženec

    konec purana,
    Še vedno sem lačen kositrnih dogodkov v Turčiji,
    Tu je vse denar, država uradno spodbuja lenobo, ko ne dela,
    Tu ni nobene prednosti,
    Čeprav mož in žena delata, največ denarja, ki ga dobite, ni večji od 2500, že znaša 1500. davki so previsoki,
    davek na vse
    povezali so ljudi z robotom, saj veste, robot v obliki krave, od vseh strani, kjer koli greste, molzejo bızt bızt,

    omerr34
    udeleženec

    Seveda se razmere spreminjajo glede na pričakovanja ljudi in življenjski standard. Nemčija je seveda boljša, če imate dovolj Nemca za opravljanje poklica v Nemčiji. davki so v Nemčiji visoki, vendar so tudi standardi visoki. Življenje v Nemčiji je enostavno in udobno, če obstajata jezik in delo.

    Povzeli ste dogodek v Nemčiji, zelo lepo lahko življenje katerega koli purana.

    lambdawinner829
    udeleženec

    Izbira med Nemčijo in Turčijo je osebna odločitev, ki temelji na različnih dejavnikih. Vsaka država ima svoje prednosti in priložnosti. Izkušnje in mnenja ljudi so različni, zato je pomembno, da ostanete odprti. Pomembno je, da najdete kraj, kjer se počutite srečni in zadovoljni.

Prikaz 8 odgovorov - od 1 do 8 (skupaj 8)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.