uvoženi ženin in neveste nominirani Altin tavsiyeler

> Forum > Splošni oddelek o Nemčiji in drugih evropskih državah > uvoženi ženin in neveste nominirani Altin tavsiyeler

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    temelji Stuttgart
    udeleženec

    Pozdravljeni;
    Prijatelji, malo sem si ogledal vaš forum in videl sem veliko ljudi (zlasti svatov in nevest), ki so prišli v Nemčijo.
    Imajo veliko željo in željo. Ne razumite narobe, vendar vas želim opozoriti, da to ni nebesa v vaših fantazijah.
    Tudi glede na osebo, ki se bo poročila, in družino, lahko to mesto postane slabše kot pekel, ne pozabite tega
    Prvi ljudje, ki pridejo v Nemčijo iz svojih vasi, so morda seveda izjeme.
    Za vas imam nekaj hitrih nasvetov;
    1-če je vaše podjetje v Turčiji; Če se torej poznate ponoči, zagotovo ne prihajajte v Nemčijo (če ga ima zelo rad, naj pride v Turčijo. :) )
    2-Iščem pustolovščino, če rečete, da zelo ljubim svojo ženo, (molite, naj bodo vaša žena in družina dobri) 
      a-) Prva 3 leta nimajo otrok.
      b-) Ne vstopajte v psihologijo brezposelnosti takoj, ko pridete, ne prehajajte v razpoloženje, da bi opravljali kakršno koli delo
      c-) Morate iti na jezikovni tečaj. Trenutno imate 6 + 3 mesecev (900 ur) tečaja (opravite b1 izpit)
      d-) V Turčiji opravite vajeniško usposabljanje glede na vaš poklic (ne spadajte v sindrom brezposelnosti, ne pozabite, da je najboljša naložba vložena v ljudi)
    Pravzaprav je še marsikaj za napisati, a je prepozno...
    Naj vas Allah reši.
    Lep pozdrav.

    KAZENIS
    udeleženec

    saoL, ampak ta uvozna beseda mi ni všeč !!

    jentzsch2
    udeleženec

    Prizadevanja večine prijateljev tukaj niso, da bi prišli v Nemčijo, ampak da bi spoznali svojega zakonca, osebo, ki jo imajo radi, zato trpijo toliko stresa in te težave.

    Vseeno hvala za vaš nasvet .. :)

    mertylor
    udeleženec

    Dragi Stuttgart, hvala za tvoj nasvet!! Ampak še vedno ne razumem, kaj je tvoj cilj? Zdi se, da imaš turščino zelo dobro. Mislim, da si eden tistih, ki so zapustili svojo vas in odšli v Nemčijo!! Morda naj vam bo tam dolgčas, vendar ne pozabite, da imate še vedno možnost, da se vrnete v Turčijo. Bijemo psihološko vojno. Zadeva je presegla fizične razsežnosti. Zdaj! Tvegamo vse.. Lahko so nebesa ali pekel, vi vem kaj,sploh me ne zanima!!!Dokler se dobimo z zakoncem je to naš cilj!! Prosim vas, da svoje OPOZORILO in komentarje zadržite zase!! Prav tako hvala za vaše molitve! Naj Bog vodi vašo pot……

    furdom
    udeleženec

    Ta izraz mi ni bil všeč, tudi beseda uvožena mi ni bila všeč, hvala za vaš nasvet. Prav tako sem videl, da imate prav glede jezika, tudi Turki, ki so poročeni z Nemci, zelo nemško govorijo nemško in v slovnici ostajajo nič.

    temelji Stuttgart
    udeleženec

    Pozdravljeni še enkrat;
    Najprej sem vesel, da so prijatelji pisali svoja pozitivna ali negativna mnenja.
    Kako sem vesel, če lahko v vaši glavi pustim vprašaj. Moj cilj je opozoriti vas.
    Poskrbite, da imate načrt B,

    mineralni pralnik
    udeleženec

    Pozdravljeni še enkrat;
    Najprej sem vesel, da so prijatelji pisali svoja pozitivna ali negativna mnenja.
    Kako sem vesel, če lahko v vaši glavi pustim vprašaj. Moj cilj je opozoriti vas.
    Poskrbite, da imate načrt B,

    Mislim, da je to, kar ste rekli, zelo logično.. Strinjam se s tabo, zelo mi je žal, da sem prišel sem.. bodoči prijatelji bodo razumeli, ko pridejo sem…….

    mineralni pralnik
    udeleženec

    Tukaj je zelo težko najti službo... Zakonec mora imeti dobro službo, življenje je zelo drago...

    furdom
    udeleženec

    Mislim, da je to, kar ste rekli, zelo logično.. Strinjam se s tabo, zelo mi je žal, da sem prišel sem.. bodoči prijatelji bodo razumeli, ko pridejo sem…….

    Če obžaluješ, da se ne vrneš, prijatelj, našel sem si službo takoj, ko sem prišel, kako je to? Nemčija ali katera koli druga država ne zanima. Seveda nihče nikoli ni lepa država, kot je Turčija, ne morem spremeniti lokacije Turčije, vendar okoliščine ljudi vedno vodijo v drugo zabavo. 

    KAZENIS
    udeleženec

    Torej, kaj naj storim, potem pa se odpovem vsemu?

    mineralni pralnik
    udeleženec

    Če obžaluješ, da se ne vrneš, prijatelj, našel sem si službo takoj, ko sem prišel, kako je to? Nemčija ali katera koli druga država ne zanima. Seveda nihče nikoli ni lepa država, kot je Turčija, ne morem spremeniti lokacije Turčije, vendar okoliščine ljudi vedno vodijo v drugo zabavo.  

    Če je odvisno od mene, se takoj vrnem! ampak moja žena dela ausbildung, zato moramo ostati .. ko gre za iskanje službe, je odvisno od tega, kje živite.

    mineralni pralnik
    udeleženec

    Torej, kaj naj storim, potem pa se odpovem vsemu?

    Če ste zadovoljni s svojim življenjem, zakaj bi obupali ...

    furdom
    udeleženec

    Če je odvisno od mene, se takoj vrnem! ampak moja žena dela ausbildung, zato moramo ostati .. ko gre za iskanje službe, je odvisno od tega, kje živite.

    Ni relevantno, živim v Vzhodni Nemčiji. Tuje prebivalstvo je v primerjavi z Zahodno Nemčijo zelo malo. Možnosti za zaposlitev je manj kot v Zahodni Nemčiji in tu je več tuje sovražnosti. Ali mi lahko poveste, kako je? Tu sem videl veliko Turkov in nemški državi dajem pravico do dela. Moj prijatelj, če ne najdeš službe, pojdi na službo za 2,5 evro, pojdi tja delat, če jim je tvoje delo všeč, te poberejo na vollzeit

    SIMURG
    udeleženec

    Če obžaluješ, da se ne vrneš, prijatelj, našel sem si službo takoj, ko sem prišel, kako je to? Nemčija ali katera koli druga država ne zanima. Seveda nihče nikoli ni lepa država, kot je Turčija, ne morem spremeniti lokacije Turčije, vendar okoliščine ljudi vedno vodijo v drugo zabavo.  

    FUCHS prijatelj, do konca se strinjam s tabo. Moj nasvet prijatelju IMPORT, ki nam daje zlati nasvet, je to; če boš zakon začel z načrtom B, boš že obžaloval.
    Tu sem medicinska sestra, v današnjih razmerah zelo dobro zaslužim, v mojih razmerah je v redu, vendar me nič ne more odvrniti od žene.
    Toda moja žena je zelo dragocena in grem povsod z zavezanimi očmi. Večina mojih prijateljev je takšnih; nihče ni ljubitelj Nemčije.
    Gotovo pa je država, v kateri so tisti, ki gredo z drugačnimi načrti, lahko nesrečni.

    KAZENIS
    udeleženec

    Če ste zadovoljni s svojim življenjem, zakaj bi obupali ...

    Glede na članek, ki ga je napisal prijatelj, se mu moramo odreči .. !! Nemčija ni slabe službe, nima življenja, ne vode, ne vode .. Zahvaljujem se vam za nasvet, toda to, kar pride do vas, je dobro zame.
    Posledično sem ljubil in želim biti s tistim, ki ga ljubim .. Vsak človek si želi živeti v svoji domovini, kaj pa boš naredil, ko ni možnosti?

    vzvišeno
    udeleženec

    živjo stutgartli,

    Dotaknili ste se zelo lepe teme. Seveda so tu tudi izjeme.
    Ampak tvoja ugotovitev je pravilna... Se strinjam s tabo.
    (Ali ste uvoženi kot jaz? ;D)
    Enemu, ki je prišel v Nemčijo, je bilo žal, drugemu, ki ni mogel ...

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 108)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.