Sizin vereceğiniz bilgiye göre hareket edeceğim…

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    ahmetgultekin
    udeleženec

    Pozdravljeni, prijatelji, nov sem v obrazcu, potrebujem nujne informacije, naj bo Allah zadovoljen s tistimi, ki so ustvarili ta obrazec. Moja žena iz Nemčije / s prebivališčem v Berlinu in oba me poskušata pripeljati sem. Njegova prva zaposlitev znaša 1,150 evrov na mesec ob delavnikih, druga pa 350 evrov ob vikendih, kar skupaj znaša 1,500 evrov. Kolikor je moja žena izvedela od neke osebe v Nemčiji, je izvedela, da so bili izračunani glede na to, za katero delo je zaslužila največ denarja. Ker je turški državljan, najemnino plačuje doma. Zanima me, ali to računajo skupaj ali se izračuna od 1,150 evrov. ali lahko pomagate prosim hvala. Ravnala bom v skladu z informacijami, ki jih boste dali, kmalu bo prispelo pismo tuje policije.

    muratbdr
    udeleženec

    Živjo, sem nova oblika prijateljev, ki potrebujejo nujne informacije o tem obrazcu Bog blagoslovi. Moja žena iz Nemčije / s prebivališčem v Berlinu in oba me poskušata pripeljati sem. Njegova prva zaposlitev znaša 1,150 evrov na mesec ob delavnikih, druga pa 350 evrov ob vikendih, kar skupaj znaša 1,500 evrov. Moja žena se je od neke osebe v Nemčiji naučila, da se izračuna na katerem delovnem mestu zasluži največ denarja. Ker je turški državljan, najemnino plačuje doma. Did izračuna skupno spraševanje, če se s m izračuna od 1,150 evrov. ali lahko pomagate prosim hvala. Ravnala bom v skladu s podatki, ki jih tujcem posredujete s policijskega pisma.

    Lahko pokažeš 2. službo, bratec, bolje ti je. Kolikor sem prebral, bi moralo biti za turške državljane najmanj 1350 in 1380 evrov. Za nemškega državljana ni potrebna nobena formalnost. kaj pa naj bi po stroških najemnine itd. bilo 350 evrov na osebo? Drugi prijatelji verebilrim boljše informacije. Turška zakonca

    ahmetkaragozciler
    udeleženec

    Prijatelji, katerih zakonca sta turška državljana, imajo morda več informacij.

    Busrasalih
    udeleženec

    Živjo, sem nova oblika prijateljev, ki potrebujejo nujne informacije o tem obrazcu Bog blagoslovi. Moja žena iz Nemčije / s prebivališčem v Berlinu in oba me poskušata pripeljati sem. Njegova prva zaposlitev znaša 1,150 evrov na mesec ob delavnikih, druga pa 350 evrov ob vikendih, kar skupaj znaša 1,500 evrov. Moja žena se je od neke osebe v Nemčiji naučila, da se izračuna na katerem delovnem mestu zasluži največ denarja. Ker je turški državljan, najemnino plačuje doma. Did izračuna skupno spraševanje, če se s m izračuna od 1,150 evrov. ali lahko pomagate prosim hvala. Ravnala bom v skladu s podatki, ki jih tujcem posredujete s policijskega pisma.

    Naj vam povem nekaj podatkov, pri obeh delovnih mestih ne bi smelo presegati 8-urnega delovnega pravila, poleg tega je v obeh situacijah dohodek trenutno nizek. Rekli so, da je moja žena 1400 evrov, vendar si Berlin želi visokega. Zelo pomembno je, da je na obeh delovnih mestih delal vsaj 6 -krat in to je bila ena naših odločitev o zavrnitvi, ker je zamenjal službo. Zelo pomembno je, da nikoli, nikoli ne dobi pomoči. Lahko vam pomagam, če imate še kakšno vprašanje.

    sobi_90
    udeleženec

    Berlin demişsinizde bende berline gidicem 12 şubatta başvurdum vizenin gelmesi çok uzun sürüyormu ve benim eşim alman vatanadşı hiç bir şekilde gelir istemiyor demi … teşşekürler

    Busrasalih
    udeleženec

    Berlin demişsinizde bende berline gidicem 12 şubatta başvurdum vizenin gelmesi çok uzun sürüyormu ve benim eşim alman vatanadşı hiç bir şekilde gelir istemiyor demi … teşşekürler

    Dokumente prvega tedna v oktobru smo izročili, prijavljamo se pri moji ženi. Po tem so potni list z zavrnitvijo poslali 8. januarja. Poskušajo obvladati intenzivno, a hitro. Vem, da od nemških državljanov ne zahtevajo dohodka.

    sobi_90
    udeleženec

    Ste po zavrnitvi ugovarjali?

    Busrasalih
    udeleženec

    Ste po zavrnitvi ugovarjali?

    Nismo ugovarjali, posvetovali smo se z odvetnikom, ker sta imela ugovor na 2 straneh, zato je bilo veliko. Odvetnik je rekel, naj teh stvari ne popravlja. Vložili smo prošnjo za nemško državljanstvo, čakamo ga neposredno, delamo popravke, zanje je 6 mesecev.

    sobi_90
    udeleženec

    allah herkese yardım etsin inşallah herkes biran önce vizesini alır ve eşine kavuşur.

    Busrasalih
    udeleženec

    Naj Allah pomaga vsem, insha'Allah, vsi bodo čim prej dobili vizum in spoznali zakonca.

    Aminn inşallah herkesin

    Eselma
    udeleženec

    Moja žena je samozaposlena. Prikazala bo svoj dohodek za zadnjih 7 mesecev. Dodala je tudi zaslužek od spletnega dela. To opravijo na davčnem uradu, da dobijo garancijo.

    ahmetkaragozciler
    udeleženec

    Naj vam povem nekaj podatkov, pri obeh delovnih mestih ne bi smelo presegati 8-urnega delovnega pravila, poleg tega je v obeh situacijah dohodek trenutno nizek. Rekli so, da je moja žena 1400 evrov, vendar si Berlin želi visokega. Zelo pomembno je, da je na obeh delovnih mestih delal vsaj 6 -krat in to je bila ena naših odločitev o zavrnitvi, ker je zamenjal službo. Zelo pomembno je, da nikoli, nikoli ne dobi pomoči. Lahko vam pomagam, če imate še kakšno vprašanje.

    najlepša hvala bratec imam še veliko vprašanj :)  Zdi se, da so delavniki, ki jih je kupil 1150. Ob vikendih se pojavlja tudi v svojem delu, za kar prejme 350 eu. Ali ne bi bilo skupaj 1,500 dovolj? Zadnjih 7 mesecev dela na istem delovnem mestu. je še kakšen problem? (ahmetgültekin) Pisal sem v imenu svojega prijatelja s tečaja

    Eselma
    udeleženec

    Dela na drugih mestih kot takrat, ko dela kot samostojni delavec. Plača lastno zavarovanje. Vaš zakonec lahko pošlje e-pošto tuji policiji in vpraša. Moja babica je to storila in dobila odgovore na svoja vprašanja.

Prikaz 12 odgovorov - od 1 do 12 (skupaj 12)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.