SELAMUN ALEYKUM MOJI BRATI ZAHTEVCI ZA VIZEM ZA 17. MAREC ??

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    ümmetimuhammed
    udeleženec

    17. marca 2015 sem zaprosila za vizum na nemškem konzulatu v Izmirju. Ko je mož odšel in vprašal, so njegovi dokumenti prišli po elektronski poti, rekli so, da še ni prišel po pošti in je minilo že 32 dni, je to normalno? Moja žena je turška državljanka, ima dobro plačo, brez težav, ne prejema državne pomoči.
    kraj dusseldorf
    Ali imam brata in sestre, ki bi mi lahko pomagali pri tem?
    Bog vas varno blagoslovil ..

    Heidi 078
    udeleženec

    Pozdravljeni brat, pravkar sem postal član. Naj vam povem, da na datum prijave 19. marca manjkajo samo dokumenti. Izpolnil sem ga 26. marca na svojem seznamu, dal sem mu ga, moj cilj je REMSCHEID, zelo blizu sem v Düsseldorf, nekajkrat sem šel v Nemčijo, preden je tam moja družina. Srečali so se, mojih dokumentov ni, še niso pregledali, vendar še niso, rekli so, da je prošnja za azil preveč, bomo čim prej vam pošljemo pismo, čakamo ... Bog da ugodje in potrpljenje vsem našim prijateljem, ki čakajo na vizum, to je najbolj boleč in najtežji del.

    ümmetimuhammed
    udeleženec

    Pozdravljeni, najlepša hvala
    Ali je vaš zakonec nemški državljan?
    in iz katerega mesta ste se prijavili?
    Moji ženi so povedali, da je prišla po elektronski poti, vendar iz Izmirja še niso poslali papirjev.
    problem je rekel v izmirju

    Heidi 078
    udeleženec

    Prosim, moja žena je turška državljanka in ima konec tedna normalno 8-urno službo ter dodatno službo, doslej še nikoli ni prejemala državne pomoči, nemški konzulat v Ankari je moje mesto prijave, mislim, da je situacija povezana z Izmir zamuja. Odšel je v Nemčijo, mislim, da je vizum dobil v 5 dneh, njegova žena je nemška državljanka. Po 17 dneh bo vaša žena poskrbela za vaše dokumente. Rekla je, da je kraj, kamor se boste odpravili, majhen, ne bo trajalo dolgo. Poglejmo, čakamo.

    ümmetimuhammed
    udeleženec

    veliko sreče pri nas, inshaALLAH, potrpljenje in zaupanje so nujni
    Najlepša hvala za vašo pomoč, če bo kakšen napredek, prosim pišite, če ga imam, bom napisal tudi jaz.
    Pazite

    Heidi 078
    udeleženec

    Ne demek rica ederim, bi yardımım olduğunu sanmıyorum ama bilgi paylaşımı bizim durumumuzda olanlara iyi geliyor biraz.üye olmadan önce bi süre ben de yazılanları okumuş takip etmiştim,gerçi her yazılana takılmak anlamsız çünkü herkesin durumu ve bulunduğu konum başka…tabi gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim..bol şans kardeş,Allah hepimize sabırlar ve kolaylıklar versin.

    ümmetimuhammed
    udeleženec

    Pozdravljeni bratje in sestre
    Če bo v mesecu marcu kaj izboljšav, nam to sporočite tudi tukaj. Pomagajmo si zaradi ALLAH-a.
    Naj moj GOSPOD potrpi potrpljenje vsem mojim bratom, ki čakajo.
    AMINE

    erddinc
    udeleženec

    Sa. Koliko dni po prijavi je poslana spletna pošta. Ali ima kdo informacije o tej temi?

    gnezda kraljica
    udeleženec

    Sa. Koliko dni po prijavi je poslana spletna pošta. Ali ima kdo informacije o tej temi?

    Moja žena se je iz izmirja prijavila 11. marca. V sistem je vstopilo 17 marttov, dokumenti pa so v pisarno tujcev prispeli 30. marca.

    erddinc
    udeleženec

    Moja žena se je iz izmirja prijavila 11. marca. V sistem je vstopilo 17 marttov, dokumenti pa so v pisarno tujcev prispeli 30. marca.

    V sistemu obdelujejo pozno, ko je na spletu: $

    ümmetimuhammed
    udeleženec

    Iz katerega mesta se je prijavil 11. marca?
    in vaš zakonec v katerem mestu
    ker so za nas pomembne, da dobimo informacije, najlepša hvala.

    gnezda kraljica
    udeleženec

    Iz katerega mesta se je prijavil 11. marca?
    in vaš zakonec v katerem mestu
    ker so za nas pomembne, da dobimo informacije, najlepša hvala.

    Ja, sem nemški državljan, pisal sem svojemu možu, prijavil se je iz Izmirja, tu je limburg a..hessen država ... toda naša služba je nekoliko daljša, konzulat je zaprosil za zaslišanje, vendar niso dali še en dan :(

    Heidi 078
    udeleženec

    Birbirimzi bilgilendirelim şeklinde konuşmuştuk en son mektup bugün gelmiş,üç aylış maaş bordrosu,sınırsız iş sözleşmesi olduğunu gösteren iş yerinin dolduracağı evrak,ev sahibinin doldurması gereken evrak,pasaport…hoşçakalın ,kandiliniz mübarek olsun

    ümmetimuhammed
    udeleženec

    Naj nam Bog pomaga
    InshaALLAH, vse to nam kmalu ostane v mislih kot sladki spomini.

    gnezda kraljica
    udeleženec

    Živjo brat,
    Danes ste imeli navzkrižno zaslišanje, kako je bilo? Kaj so vprašali?

    erddinc
    udeleženec

    Upajmo, da je šlo vse dobro.

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 21)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.