Kakšna je vrnitev mojega poklica tam?

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Sem pek, tukaj sem delal na znanih mestih, po astmi sem za nekaj časa prenehal, nato pa računalnik. Ukvarjal sem se s stvarmi, kot so popravila itd. Zdaj, ne glede na poklic, ki ga opravljam, je delež dobička velik.

    Če bom delal v pečici, bom v Turčiji zaslužil 2500 neto dohodka.

    Na računalniku nimam veliko pričakovanj.

    Koliko dohodka imajo ti poklici v Nemčiji in kateri je donosen?

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Če nimate diplome, nimate nobenega dohodka. Lahko delate za 1300 evrov. 80 odstotkov tistih, ki prihajajo iz Turčije, 90 odstotkov, itak ne opravljajo svojega dela, ne razmišljajte že o njih , morda boste razočarani, ker so odlične misli, sami se boste prepričali, ko bo šlo najboljše

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Gospod, ponavadi sem pek, vendar imam podrejenega, vendar sem v stanju, da to storim, ko on želi, zato ni težav in sem v tehnični službi depPC.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Ne razmišljajte zdaj o njih, pojdite najprej v Nemčijo, potem boste našli delo po svoje, vseeno ne najdete zaposlitve, kot pravite, službe ne najdete, ker boste opravljali svoje delo, lahko pa delate na trenutnem delovnem mestu, ki vam ustreza, stane 8 9 eur na uro.

    lwntygt
    udeleženec

    Ali pa si lahko najdete delo v turških pekarnah, slaščičarnah in na tisoč delovnih mestih brez diplome, sem kuhar, imam diplomo itd. Še nisem šel, vendar razmišljam o tem.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Pomislite, preden greste, toda kar sem rekel na začetku, ne imejte velikih sanj, tudi turški peki ali celo turški frizerji ne vzamejo Turkov s seboj, zaposlujejo Nemce, bolje je glede discipline, mislim Nemci so boljši v disciplini, naj me ne žali, naj vas ne žalijo novice o državi, v katero bodo odšli, ne da bi jih kdaj videli.

    Ali pa si lahko najdete delo v turških pekarnah, slaščičarnah in na tisoč delovnih mestih brez diplome, sem kuhar, imam diplomo itd. Še nisem šel, vendar razmišljam o tem.

    EL-TURCO
    udeleženec

    Iskanje zaposlitve je nekoliko povezano z regijo, v kateri živite. Plača se seveda samodejno spremeni. Ker se turški peki običajno učijo po turškem okusu, ne najdejo zaposlitve v nemški slaščičarni. Obstaja razlika med službo na vzhodu. in denar, prejet na jugu in v središču mesta. Dela se ponoči. Ni tako enostavno najti službe. Koristno je poslušati, kaj pravi moj brat Ufuk.

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Ne vem za zahod ali jug, vsekakor pa ti želijo diplomo za delo v pekarni v vzhodni Nemčiji. Tu ni zaposlitve za tiste, ki se niso poklicno usposobili in nimajo diplome o izobrazbi.

    Horizon ima prav. Ne načrtujte, preden pridete, kasneje boste žalostni. ne boš mogel delati 1 leto, ko prideš, ker moraš iti na jezikovni tečaj. To pomeni, da lahko tisti, ki se udeležijo tečaja, delajo le pol dneva. Najprej načrtujete glede na položaj neveste.

    lwntygt
    udeleženec

    Pomislite, preden greste, toda kar sem rekel na začetku, ne imejte velikih sanj, tudi turški peki ali celo turški frizerji ne vzamejo Turkov s seboj, zaposlujejo Nemce, bolje je glede discipline, mislim Nemci so boljši v disciplini, naj me ne žali, naj vas ne žalijo novice o državi, v katero bodo odšli, ne da bi jih kdaj videli.

    To ni govorica, že sem bil v Nemčiji, čeprav ne nekaj časa, sem na mestu videl, da so Turki povsod Turki. Pravite disciplina, a ko pogledate normalno nemško ulico in se nato odpravite na turško ulico, že razumete razliko, če tam živite, že veste, da so Turki povsod Turki.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Razumel sem, da sem med pisanjem govoril na splošno, da ne bi bili užaljeni, mimogrede, ne vem, koliko časa ste ostali. Morate ostati dlje časa, da spoznate svojo 10 let, 15 let ali 5 let in možnosti za zaposlitev so se že pojavile. sansa

    To ni govorica, že sem bil v Nemčiji, čeprav ne nekaj časa, sem na mestu videl, da so Turki povsod Turki. Pravite disciplina, a ko pogledate normalno nemško ulico in se nato odpravite na turško ulico, že razumete razliko, če tam živite, že veste, da so Turki povsod Turki.

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Kaj pa, če ne najdem službe?

    fuk_xnumx
    udeleženec

    ko greste na tečaj, če vaš zakonec ne dela, boste na porodniškem dopustu, boste na porodniškem dopustu, boste hodili na tečaj, država vam bo pomagala, po končanem tečaju vam bodo poslali vam pošljejo pismo iz enega doma v drugega in na delovna mesta, ki so jih poslali, boste poslali življenjepis, država vas bo skrbela, dokler ne najdete zaposlitve.

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Država je že našla hišo za mojo ženo, v 3 tednih jo bo dala ženi, zanima me, koliko bodo dali meni in moji ženi, bom videl graditelja in prijatelja, kako bi bilo, če bi delal

    tugce_doerj je
    udeleženec

    vedno boste našli službo, arbeitsamt vam bo pošiljal objave za delo, dokler ne najdete stalne zaposlitve. Glede na delovna mesta, ki jih lahko opravljate, boste prejemali oglase in jim morali poslati svoj življenjepis. Tako se bomo vozili, dokler ne najdemo službe.

    EL-TURCO
    udeleženec

    Država je že našla hišo za mojo ženo, v 3 tednih jo bo dala ženi, zanima me, koliko bodo dali meni in moji ženi, bom videl graditelja in prijatelja, kako bi bilo, če bi delal

    Seveda lahko pobegnete in delate, brez problema. Če se želite vrniti v Turčijo s prvim letalom, bo vsaj vaša letalska karta prišla brezplačno. Ne storite tega, ne skrbite, da boste izgubili kroge pred Prijatelj prihaja. Pomislite na svojo damo, ki čaka, da pridete sem za svoje trdo delo.

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Seveda lahko pobegnete in delate, brez problema. Če se želite vrniti v Turčijo s prvim letalom, bo vsaj vaša letalska karta prišla brezplačno. Ne storite tega, ne skrbite, da boste izgubili kroge pred Prijatelj prihaja. Pomislite na svojo damo, ki čaka, da pridete sem za svoje trdo delo.

    Eywallah doğru diyorsunda devlet ne kadar verecekti yetermiki hocam

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 19)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.