Poroka ločene turške matere z nemškim državljanom, ki živi v Nemčiji z otrokom in otrokom

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    brcnfs
    udeleženec

    Sem 31-letna mama in imam 8-letno hčer. Odločila sva se, da se poročimo s sosedovim sinom, ki je nemški državljan, a bo 1. poroka hitrejša v Turčiji ali v Nemčiji? Nimam dokumenta A1. Če dobim vizum, bomo šli s hčerko za 3 mesece kot turist. Potem se bom vrnil in opravil izpit. Seveda ne vem, ali se bom poročil v Nemčiji tokrat. Z drugimi besedami, nujno stanje A3. Ali menite, da bo 1 -mesečni tečaj dovolj? In ko se lahko poročim, ali lahko moja žena od države dobi pomoč? Tudi če je moja hči od moje bivše žene, bo za nas skrbela v Nemčiji. . Ampak želim na nek način podpreti .. Zelo bi bil vesel, če bi našel odgovore na svoja vprašanja. Hvala vnaprej.

    yenicerixnumx
    udeleženec

    Lep pozdrav.

    Prvič, poroka v Turčiji ali Nemčiji na žalost ne spremeni ničesar. Po prihodu kot turist se morate vrniti v Turčijo in zaprositi za vizum za združitev družine. Seveda mislim, da bi bilo bolje, če bi poroka potekala v Nemčiji. Če lahko, mislim, da bi se moral poročiti v Nemčiji. Če se želite poročiti v Nemčiji, mora vaš zakonec najprej dobiti termin od občine, kjer prebiva. potem bo že dal seznam dokumentov. Te dokumente lahko dobite iz Turčije. 1,5 meseca je dovolj, 1 mesec je dovolj. dokler se pridno učiš. a1 je že najosnovnejši izpit. Če se naučite osnovnih preprostih besed in glagolov ter prvih slovničnih podatkov, boste opravili izpit. Na naši spletni strani lahko najdete veliko gradiva o tem. Ne pozabite delati tudi na vzorcih črk. Ali vaš zakonec trenutno dela v smislu pomoči? Ali pa dobi kakšno pomoč od vlade?

    brcnfs
    udeleženec

    Pozdravljeni :) Da, deluje. Ni pomoči. Kakšne bodo moje ozebline? 

    Nesibe od
    udeleženec

    Ne razumem, kaj mislite o letu, ampak ja, priimek se bo spremenil, v potnem listu se bo spremenilo. To lahko hitro uredite v turškem konzulatu.

    Pozdravljeni :) Da, deluje. Ni pomoči. Kakšne bodo moje ozebline?

Prikaz 3 odgovorov - od 1 do 3 (skupaj 3)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.