O pošiljanju iz Nemčije v Turčijo.

> Forum > Splošni oddelek o Nemčiji in drugih evropskih državah > O pošiljanju iz Nemčije v Turčijo.

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Kılıçarslan
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,

    Zaradi smrti moje babice sem moral v Turčijo po prošnji za prebivanje. Za zakonca sem dal pooblastilo za prejem rezidenčne izkaznice in po prejemu rezidenčne izkaznice mi jo je 18. marca poslal pri Deutsche Post. Vendar tovor še ni prispel. Pogledam številko za sledenje in zdi se, da je v sistemu PTT v tranzitu. Ko smo poklicali Deutsche Post, piše, da je bil tovor poslan 21.03.2019. Ali menite, da obstaja možnost izgube tovora? Če grem jutri v konzulat, ali lahko zaprosim za izgubljeno prebivališče in dobim začasno potno listino? Ali izdajo to potno listino še isti dan? Ali moram prinesti še kakšen drug dokument? Vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč.

    brezsrčni
    udeleženec

    Poslal sem paket in trajalo je 35-40 dni. Če se ne bi izognili denarju pri tako pomembnem vprašanju in ga poslali UPS expressu, bi vas dobil v 24 urah sl Jaz sem tam delal in vem enako. Pištola z letalom. Pošljejo

    Kılıçarslan
    udeleženec

    Poslal sem paket in trajalo je 35-40 dni. Če se ne bi izognili denarju pri tako pomembnem vprašanju in ga poslali UPS expressu, bi vas dobil v 24 urah sl Jaz sem tam delal in vem enako. Pištola z letalom. Pošljejo

    Na žalost sem mu rekel, naj ga pošlje prek UPS-a, toda ko je uradnik Deutsche Posta rekel, da bo šel čez 8 dni, ga je poslal od tam. Upam, da tovor nima možnosti, da bi se izgubil. 

    Nesibe od
    udeleženec

    Na žalost sem mu rekel, naj ga pošlje prek UPS-a, toda ko je uradnik Deutsche Posta rekel, da bo šel čez 8 dni, ga je poslal od tam. Upam, da tovor nima možnosti, da bi se izgubil.

    Želim si, da bi počakali še malo, če bi vrnili kupnino, mislim, da je v nekaterih primerih pisalo 8 dni, vendar lahko doseže največ dva tedna. Žena mi je poslala dokumente, ki sem jih prejel v 2 dneh.

    Kılıçarslan
    udeleženec

    Želim si, da bi počakali še malo, če bi vrnili kupnino, mislim, da je v nekaterih primerih pisalo 8 dni, vendar lahko doseže največ dva tedna. Žena mi je poslala dokumente, ki sem jih prejel v 2 dneh.

    Dostava je prispela po 28 dneh :)

    almanyafatih
    udeleženec

    Tovor sem poslal ali prejel 3 ali 4 krat. Na splošno tisti, ki prihajajo iz Nemčije, potrebujejo od 1.5 do 2 tedna. 1 teden prihaja iz Turčije. Lahko se podaljša glede na mesto in praznike druge stranke.

    bivens
    udeleženec

    Prevoz tovora iz Nemčije v Turčijo vključuje pošiljanje blaga med državama. Različna logistična podjetja ponujajo storitve, kot so letalski tovorni promet, pomorski tovorni promet in kopenski promet, da olajšajo pretok tovora, zagotovijo učinkovito dostavo in skladnost s carinskimi predpisi za mednarodno trgovino.

Prikaz 6 odgovorov - od 1 do 6 (skupaj 6)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.