Potni list mojega zakonca je izdan do marca 2010, moja trenutna seja pa do leta 2010?

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    orkan66
    udeleženec

    Živjo prijatelji

    Kot je zapisano zgoraj, je potni list moje žene veljaven do marca 2010

    Na primer, zdaj bom imel sejo.

    Trimesečna seja moje žene se konča čez 9 mesecev

    Recimo, da bo memmur dal 2 leti, vendar je potni list veljaven do marca 2010, potem pa 6 mesecev?

    Če se to zgodi, bom potni list podaljšal takoj po prihodu.

    sekada
    udeleženec

    Daljše je trajanje potnega lista, več časa je mogoče le dati. Seveda ga podaljšajte, dokler imate priložnost in situacijo. Podaljšal sem ga za 50 € za 3 leta, tudi ne oklevajte, ko je tako poceni. 303 TL v Turčiji.

    dejavuxnumx
    udeleženec

    Prijatelji, z veseljem bi pisal tisti, ki ima informacije o tej temi. V isti situaciji bom tudi, ko pridem v Nemčijo, potni list bo trajal približno 1 leto in bolj smiselno je, da najprej podaljšam potni list, mislim, da ga bom kupil pri 10-letnem. Če pa potni list spremenim pred podaljšanjem seje, ga lahko podaljšamo, dokler je na vizumu, ki bo imel 3-mesečni vizum? Mislim, dali mi bodo isti potni list z vizumom, kajne?

    reyyan za
    udeleženec

    stari komentarji, ampak naj vseeno napišem  :D  Pred podaljšanjem dovoljenja za prebivanje obvezno podaljšajte potni list.

    reyyan za
    udeleženec

    Prijatelji, z veseljem bi pisal tisti, ki ima informacije o tej temi. V isti situaciji bom tudi, ko pridem v Nemčijo, potni list bo trajal približno 1 leto in bolj smiselno je, da najprej podaljšam potni list, mislim, da ga bom kupil pri 10-letnem. Če pa potni list spremenim pred podaljšanjem seje, ga lahko podaljšamo, dokler je na vizumu, ki bo imel 3-mesečni vizum? Mislim, dali mi bodo isti potni list z vizumom, kajne?

    Če se ne razumem narobe, naj vam razložim vašo razlago na naslednji način. Vem, da na njem napisano vizumsko obdobje ni pomembno. trajanje potnega lista je nekaj drugačnega. Stari potni listi so že bili odstranjeni, zdaj pa so prešli na sistem džipov. Če podaljšate potni list za 10 let, bo za vas boljše in donosnejše. Vizum najprej dajo za 3 mesece. Po prihodu v Nemčijo greš v pisarno za tujce in tam jo spet zadržijo. Ko sem prvič prišel v Nemčijo, so imeli tri mesece. Takoj ko sem prispel, sem šel v pisarno za tujce in tam so dobili 3-letno prebivališče. vendar sem imel takrat potni list 3 leta. Haaa fantje, naj vas tudi to opozorim. Upoštevajte, da vam urad za tujce ne bo nikoli dal dovoljenja za prebivanje, dokler vam poteče potni list, vendar je velika prednost, da imate dolg potni list, vsaj ko konzulat poteče, se lahko znebite znova in znova. Za 3-letno podaljšanje sem plačal 10 evrov. Kot sem že dejal, ko boste šli podaljšati dovoljenje za prebivanje, ki ga urad za tujce skrajša, boste vsakič, ko poteče vaš potni list, drugič in tretjič znebili 210 evrov.

Prikaz 4 odgovorov - od 1 do 4 (skupaj 4)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.