fuk_18 brat mi lahko pomagaš?

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    sojer
    udeleženec

    merhaba fuk_18 kardeşim benim bi sorum olacak senin bu konuda bilgili olduğunu ve bana yardım edebileceğini söylediler Allah rızası için bi bilgin varsa ve bana yardımcı olursan sevinirim… benim eşim alman vatandaşı ama işi yok devletten yardım alıyo ve bi avukat tutmuş avukat yardımcı olacağını söylemiş aceba bi aksilik çıkarmı red gelebilir mi ben bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler rabbim hepimize yardım etsin.. Amiin

    vesel
    udeleženec

    Tudi prijatelj je postavil isto vprašanje, vedno so prosili za dokumente, ker čeprav sem bil Nemec, so želeli dogovor o plačilnem spisku, najem hiš, vse. Danes sem se moral srečati, predal sem dokumente, nikoli nisem rekel ničesar, še posebej odvetnik, nikoli me ne zmede. Danes sem šel in dal dokumente in častnik, ki sem ga videl, je bil zelo dobra oseba, dokumentov ni pogledal, rekel je, da jih hočem. Kot je dejal, je vaša največja priložnost, da postanete nemški državljan, ali pa nikoli ne boste mogli navdihniti svojega dohodka. Jutri pošiljam odobritev Ankari, rekel je, da pridite na dvotedenski vizum :))) Brez panike, pojdite po navadi policistov in jim dajte, kar hočejo :)

    in čakajo
    udeleženec

    Pravim vam, da ste nemški državljan, želijo samo, da imate veliko prednost.

    muratbdr
    udeleženec

    Tudi prijatelj je postavil isto vprašanje, vedno so prosili za dokumente, ker čeprav sem bil Nemec, so želeli dogovor o plačilnem spisku, najem hiš, vse. Danes sem se moral srečati, predal sem dokumente, nikoli nisem rekel ničesar, še posebej odvetnik, nikoli me ne zmede. Danes sem šel in dal dokumente in častnik, ki sem ga videl, je bil zelo dobra oseba, dokumentov ni pogledal, rekel je, da jih hočem. Kot je dejal, je vaša največja priložnost, da postanete nemški državljan, ali pa nikoli ne boste mogli navdihniti svojega dohodka. Jutri pošiljam odobritev Ankari, rekel je, da pridite na dvotedenski vizum :))) Brez panike, pojdite po navadi policistov in jim dajte, kar hočejo :)

    hadi gözun aydın.. ınsallah benım evraklarda  gelır  kısa  surede

    se omerumutes
    udeleženec

    merhaba fuk_18 kardeşim benim bi sorum olacak senin bu konuda bilgili olduğunu ve bana yardım edebileceğini söylediler Allah rızası için bi bilgin varsa ve bana yardımcı olursan sevinirim… benim eşim alman vatandaşı ama işi yok devletten yardım alıyo ve bi avukat tutmuş avukat yardımcı olacağını söylemiş aceba bi aksilik çıkarmı red gelebilir mi ben bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler rabbim hepimize yardım etsin.. Amiin

       
          Zdaj vam povem, da pri prvi prošnji za izdajo vizuma ni treba najeti odvetnika. Ni nobenega primera, ko bi odvetnik mogel posegati v vaš zakon. Lahko mu pomaga, ko poskuša iti (razen če ima vaša žena koga skrbeti seveda v vsakem primeru)

    sojer
    udeleženec

    vealeyküm selam mery kardeşim Allah senden razı olsun valla içimi rahatlattın inşallah dediğin gibi olur bi aksilik çıkmaz peki ne kadar sürede sana haber verdiler ben ankaradan geleli 2 haftayı geçti ama eşime hele bi haber gitmemiş ? :)

    tugce_doerj je
    udeleženec

    merhaba fuk_18 kardeşim benim bi sorum olacak senin bu konuda bilgili olduğunu ve bana yardım edebileceğini söylediler Allah rızası için bi bilgin varsa ve bana yardımcı olursan sevinirim… benim eşim alman vatandaşı ama işi yok devletten yardım alıyo ve bi avukat tutmuş avukat yardımcı olacağını söylemiş aceba bi aksilik çıkarmı red gelebilir mi ben bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler rabbim hepimize yardım etsin.. Amiin

    esiniz alman vatandasi ise esinizden gelir belgesi … istemezler. istense bile formalite icabi isterler. vizeniz cikar yakin zamanda merak etmeyin.

    sojer
    udeleženec

    :) :) inşallah tuğçe kardeşim gerçekten mutlu oldum şimdi tabi hayırlısı olsun rabbim en güzelini bilendir inşallah hepimizinki çıkar yakın zaman da  :)

    vso srečo
    udeleženec

    :) :) Insha'Allah Tuğçe brat, zdaj sem resnično srečen, seveda, veliko sreče, moj Gospod ve najlepše, insha'Allah, vsi bomo kmalu prišli ven.  :)

    SOYER MOJA ŽENA NEMŠKEGA DRŽAVLJANA JE BILA ZAHTEVANA ZA POGODBO ZA NAJEM. BILI SMO ODLOŽENI, KER JE MOJA ŽENA, KI JE DELALA ZA RAZPIS, URADNIK REKLA FORMALNOST, REPOZITORIJ REKLA:

    sojer
    udeleženec

    :) :) hadi inşallah uğur kardeşim Allah razı olsun içim rahatladı biraz olsun inşallah dediğin gibi olur…aldın mı peki vizeyi ?

    vso srečo
    udeleženec

    :) :) hadi inşAllah uğur kardeşim Allah razı olsun içim rahatladı biraz olsun inşAllah dediğin gibi olur…aldın mı peki vizeyi ?

    hayır memur yarın onay gönderem dedi ankarada artık kaç günde gönderir vizeyi bilemem. allah sabır versin herkese.

    sojer
    udeleženec

    ammin aminn inşallah ne zaman başvuru yapmıştın peki ? ne kadar oldu yani ?

    vso srečo
    udeleženec

    ammin aminn insha'Allah, kdaj si se prijavil? tako dolgo je že?

    Prijavil sem se 05.01.2015. januarja 16. Po XNUMX dneh so dokumenti prispeli v Nemčijo.

    sojer
    udeleženec

    ben 13.01.2015 te başvurdum hala bi haber yok bakalım hayırlısı olur inşallah :) seninki de en kısa sürede gelir inşallah :)

    in čakajo
    udeleženec

    Arkadaşlar size daha 1 ay bile olmamiş biz 84 günü bitirdik :cryla: sabredin olucak insallah

    muratbdr
    udeleženec

    Arkadaşlar size daha 1 ay bile olmamiş biz 84 günü bitirdik :cryla: sabredin olucak insAllah

    Ne razumem, zakaj traja tako dolgo, bratec. Običajno dokumenti prispejo v 2 tednih. Če jih zberete, bi morali prispeti v 1 mesecu. Visa zaradi razmerja z zakoncem ni nemški državljan. Ali imate take težave kot zakon ali šolski status itd.? Gledam nekatere dele, obstajajo tisti, ki čakajo 4 mesece, zdi se mi tako smešno, zakaj je tako dolgo?

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 19)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.