Prosili smo za združitev družine, vendar še vedno ni odgovora: (((

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Benjaminhaven
    udeleženec

    Pozdravljeni, moj brat, 16. junija je zaprosil za združitev družine. Bil je zelo lep sestanek. Zahtevali so vstopne in izstopne dokumente njegove faakt žene v Turčijo. Dali so čas do 20. julija. Prišla je žena mojega brata. teden dni. Šel je v pisarno za tujce in ga vprašal, od tam je pogledal računalnik, rekel je, ker so bili vaši dokumenti 28. julija poslani uradu za tujce, kaj bo zdaj, še en prijatelj, ki je junija dal prošnjo 7, takoj je dobil vizum.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Moj prijatelj ima povsem srečo, tega obdobja nihče ne pozna. Z uradnikom v tej Nemčiji ni nič opraviti z njegovim vizumom, s težavami, ki jih je povzročil uradnik v Nemčiji, ni nič. Žena njegovega brata ne bo zapustila njegovega prizadevanja , ki bodo ohranile roke hitro, zdaj pa je 1 mesec bolj normalen čas

    Benjaminhaven
    udeleženec

    No, kaj naj naredim teta gospa. Kaj naj rečem tuji policiji? Ali obstaja formula za to. Vsak teden je velika gneča.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Poglejte, zdaj sistem, ne vem, koliko javnih uslužbencev je, ampak recimo, da imam 4 častnike, 28 črk v nemščini razdelijo na 4, prvih 7 črk se začne z A in eno po tem se pogleda sedem pisem za tem. Še huje je, da so operacije gneče, zato se čas podaljšuje, ponavadi zgodnja območja v mestu, kamor se bodo odpravili, niso gneča, če mora teta blizu in se izgovoriti za pospešitev postopka bo otrok vedel, da želim, da je v hiši moja žena ali kaj drugega, vendar mislim, da bo to lahko imelo rezultat v enem tednu. Naj pokliče in vpraša konzulat, ki ga je zaprosil za svojega brata, in vpraša, kaj in kaj so rekli.

    No, kaj naj naredim teta gospa. Kaj naj rečem tuji policiji? Ali obstaja formula za to. Vsak teden je velika gneča.

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Moj prijatelj, na kateri zmenek si rekel, da želiš iti? Če ste rekli kaj podobnega septembra ali kaj podobnega, boste še malo počakali. Zavedajte se, da vam vizum pošiljajo glede na datum, ko želite iti.

    Benjaminhaven
    udeleženec

    Noben prijatelj vlečenja, datum, na katerega ste želeli iti, ni bil določen. Ker so rekli, da je vizumist, boste šli sem, ne glede na datum, ki ga navedejo.

    Rekli so, da usoda ni pomembna. Nisem vprašal na konzulatu. Navdušeno čakamo, da se razvijejo.

    maduri
    udeleženec

    Tukaj je otrok, ismet die otrok, bral sem ga od 5. maja do zadnjega, ko sem ga prebral, napisal sem mu poseben modrec, rekel sem mu, kaj bo po zaslišanju. Mislim, da nekatere stvari Nemci, ki jo nosijo ob strani in se ukvarjajo s šugo, ne bi smeli zapustiti konca vrvi, še posebej zakonci v Nemčiji imajo odlično delo !!!

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Noben prijatelj vlečenja, datum, na katerega ste želeli iti, ni bil določen. Ker so rekli, da je vizumist, boste šli sem, ne glede na datum, ki ga navedejo.

    Rekli so, da usoda ni pomembna. Nisem vprašal na konzulatu. Navdušeno čakamo, da se razvijejo.

    Bolje je, da ne omenjate, ko navedete prihodnji datum, vas čakajo do tega datuma, na računu so 1 dan 1 dan. :)))

    Bthnkdgn
    udeleženec

    Gostota kraja, kamor se boste odpravili, je zelo pomembna in birokracija je pri tujcih počasna.
    V nujnih primerih lahko postopek pospešite tako, da ga dokumentirate. Moja žena je bila noseča. Vizum sem dobil za 25 dni z zdravniškim poročilom. Hiter čas za mesto, kot je Hamburg, kjer je veliko tujcev.

    Benjaminhaven
    udeleženec

    Danes je minilo 17 dni, še vedno naši dokumenti niso doseženi. Do dokumentov v povprečju ne pridete v koliko dneh in kako se lahko o tem vprašamo. To bi bil rezultat našega klica na konzulat.

    Bthnkdgn
    udeleženec

    Za dokumente kličete policijo tujcev, ne konc. Če pa dokumentov ne bomo prejeli, bo trajalo 1-3 mesece, da bomo odgovorili klasično. V Hamburgu so rekli najmanj 20. V Bremnu je lahko drugače, lahko pokličete in vprašate policijo za tujce.

    namege77
    udeleženec

    Vložil sem prošnjo 9. maja, še vedno ni odgovora, poklical sem policijo za tujce, moja žena je bila malo ljudi ali kaj podobnega, niso jih mogli usposobiti, rekli so le nekaj takega: »Ne mislite, da je bil ustavljen ali zavrnjen Kaj pomeni, če konzulat v Turčiji ne bi mogel odgovoriti na vprašanje, bi tuja policija zaprosila za postopek združitve naše družine, sicer bi v kratkem poslala odgovor na zavrnitev.

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Moj prijatelj dela tako počasi, meni tuja podružnica. Še posebej, če bo v prihodnosti veliko Turkov, se postopek podaljša. Tu je čas za počitek. Kamor koli greš, je nekomu dovoljeno. Namesto dovoljenega nihče drug ne pogleda.

    Že dva meseca mineva, odkar sem prišel sem, imam krizo. ali delajo do poldneva ali pa nikoli ne delajo. nekaj dni jih sploh ni. Omenil sem, da je vzhodna Nemčija, ne vem, kaj počnejo na zahodu ^^

    Moj raj
    udeleženec

    Moj prijatelj, na kateri zmenek si rekel, da želiš iti? Če ste rekli kaj podobnega septembra ali kaj podobnega, boste še malo počakali. Zavedajte se, da vam vizum pošiljajo glede na datum, ko želite iti.

    Sprašujejo vas o datumu, na katerega želite iti ??

    Benjaminhaven
    udeleženec

    Med polnjenjem foruma so vprašali, kdaj želite iti, toda datuma nismo vpisali.

    namege77
    udeleženec

    Minili so 4 tedni od zaslišanja, odgovora še vedno ni, tuja policija pravi, da je še v postopku, če bi človek gledal 30 pismo 1 dni, bi mi prišlo vsakih 15 dni, ne razumem ali je to dober znak ali ne, znorem..

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 21)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.