Prišla je vizum za Nemčijo, kratka obdobja

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Hasan30334454
    udeleženec

    Ja, prijatelji, mislim, da sem eden izmed najbolj čakajočih ljudi med vami. Prijavil sem se v Ankari 04.10.2013. Imel sem težavo v vojaški službi, odprl sem veliko tem, zdaj sem poklical vojaško podružnico, od tu ne morem nič, pojdite k meni, če je težava na poti, se mi podpiše papir pojdite v tamkajšnji turški konzulat v 14.03.2014 dneh. Rezal sem karte za torek. Poskušal bom pomagati novim prijateljem, tako da bom od tam spremljal to spletno stran.

    Konyali42
    udeleženec

    vso srečo :) :) simdikten hayirlli yolculuklarr  alkis:) alkis:) alkis:) alkis:)
    dogru, ben havalani aradim, mesai dis saatlerinde giris yaparsak sirf bir kagit imzalaniyor. mesai saaterlinde asker subeye götürüp imzalatiyorlar. sonra cikisda sorun olmuyor  dance:) dance:)
    No brate, zakaj ti je vizum trajal tako dolgo. Ko sem sledil vmesnem obdobju, je papirje z navdihom dostavil v pisarno tujcev. po tem sem dobil ven kurac ???

    Hasan30334454
    udeleženec

    eyw tşkler darısı za vaš tisk, pripeljal sem ženo v Turčijo približno 2 meseca, tu sem ostal približno 3 meseca in moj spis bi bil pokrit. Če tukaj ni težav, bi moral iti januarja

    Gzm243
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji, 18.03.2014 sem zaprosil za združitev družine v Ankari, moja žena je danes poklicala policijo za tujce in rekli, da je treba dokumente najprej obdelati na konzulatu. Ali kdo med vami ve, kaj se dogaja v konzulatu in kako dolgo traja?

    serkantan
    udeleženec

    V povprečju traja 2 ali 4 tedne. Nato po potrebi od njegove žene zahtevajo dokument.

    Pozdravljeni prijatelji, 18.03.2014 sem zaprosil za združitev družine v Ankari, moja žena je danes poklicala policijo za tujce in rekli, da je treba dokumente najprej obdelati na konzulatu. Ali kdo med vami ve, kaj se dogaja v konzulatu in kako dolgo traja?

    PYRO1250
    udeleženec

    hayirli olsun oncellikle tabi bu surecten hepimiz oyle boyle gectik 6 ay da ben bekledim vize icin o ayri muhabbet ama gercek olan burda basliyor isler gucler ki bende gelene kadar diyordum bir geleyimde gerisi kolay hicte kolay degil en buyuk sorun issiz olman cok farkli bir dunya burasi , allah hakkinizda hayirlisini etsin .

    Gzm243
    udeleženec

    V povprečju traja 2 ali 4 tedne. Nato po potrebi od njegove žene zahtevajo dokument.

    Serkantan, pri katerem konzulatu ste se prijavili in v katerem mestu v Nemčiji bodo dokumenti obdelani?

    serkantan
    udeleženec

    Prijavil sem se iz Ankare .. kraja z imenom Ismaning .. blizu Münchna

    Serkantan, pri katerem konzulatu ste se prijavili in v katerem mestu v Nemčiji bodo dokumenti obdelani?

    Gzm243
    udeleženec

    Prijavil sem se iz Ankare .. kraja z imenom Ismaning .. blizu Münchna

    Esim bugün yabancilar polisini aramis bidahaki hafta esinizin evraklari gelir nisan basinda siz yine arayin bir belge istenirse size haber vericez demisler esimde ne lazimsa ben simdiden hazirliyim demis ama onlarda kisiden kisiye degisiyo istenen belgeler demisler. Esim alman vatandasi bir alman görevli bayan esime alman oldugunuz icin cok telas yapmaniza gerek yok demis .. Bakalim ne olucak umarim evraklarim biran önce gider ve onay gelir ..  :-X

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Se kdo prijavlja iz Istanbula v Berlin?

    Gzm243
    udeleženec

    Fantje, imam vprašanje. Zanima me, ali želi policija tujcev poročni list, ki izvira iz Nemčije? In ali moram poslati še kakšen drug dokument?

    serkantan
    udeleženec

    Ne zahtevajo vašega poročnega lista.. ni vam treba poslati nobenih dokumentov.

    Prijatelji, imam vprašanje. Zanima me, ali policija za tujce v Nemčiji zahteva originalni poročni list? In ali moram poslati še kakšne druge dokumente?

    Gzm243
    udeleženec

    Arkadaslar bugün konsolosluk aradi ve vizemin onaylanmis oldugunu 3 4 günde pasaportumun elimde olacagini söyledi . Vize basvuru tarihim 18.03 … 1 aydan az sürdü Resmen :)

    serkantan
    udeleženec

    Konsolosluk mu aradı .. siz mi konsolosluğu aradınız ? Herhalde bunlar bir bana gıcık oldular .. 24 ocaktan beri bekliyorum . ankaradan başvuru yaptım. hala bir cevap yok . İnşallah vizenin içinde olduğu pasaportunu alırsın en kısa zamanda .. Bizi de bilgilendirirsen sevinirim.

    Arkadaslar bugün konsolosluk aradi ve vizemin onaylanmis oldugunu 3 4 günde pasaportumun elimde olacagini söyledi . Vize basvuru tarihim 18.03 … 1 aydan az sürdü Resmen :)

    Gzm243
    udeleženec

    Ali je konzulat poklical? Ste poklicali konzulat? Najbrž so me samo razjezili. Čakam že od 24. januarja. Prijavil sem se iz Ankare. še vedno ni odgovora. Upam, da boste čim prej prejeli svoj potni list z vizumom. Vesel bi bil, če bi nas obvestili.

    Konsolosluk aradi sanirim almancami ölcmek icin cunku ben 2 yil önce viyanada Kurs yaptim 2 yil orda yasadim Vize görüsmesinede ordan aldigim B2 belgemi götürdüm bugün aradi alman bir bayan konsolosluktan tamamen almanca konustuk kursumu viyanada ne kadar süre kaldigimi sordu A1 belgem olmadigi icin istenilen kurslardan o nedenle almancami ölcmek istedigini düsünüyorum … Vizen onaylanmis bende pasaportun suan göndericem sana dedi ne kadar sürer elime ulasmasi dedim 3 4 günde elinde olur dedi bakalim artik … Gelismelerden haberdar edicem

    bat_u
    udeleženec

    Kako počasi deluje ta ankara, prijatelj .. čakamo vsaj 3 tedne pri vseh stvareh, kajne?

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 27)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.