Ugovor zoper zavrnitev vizuma ..

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    rhino
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji

    Na 5-dnevno potovanje prek IDate sem se prijavil na nemški konzulat. Sem študent in moj namen je bil obiskovanje 4-dnevnega seminarja. Dan po moji prošnji so mi poslali potni list in 3 dokumente v zvezi z zavrnitvijo vizuma.

    Razlog je; '' Za celotno predvideno obdobje potovanja ali vrnitve v državo prebivališča ali odhoda,
    ali zadostna finančna sredstva za tranzit v tretjo državo, za katera je zagotovljeno, da bodo sprejeti.
    dokazilo o posesti ni bilo predloženo ali zakonito
    ni mogoče, da pridete do ceste.

    Vseeno mi je bilo, da je moj račun in račun mojega očeta v tistem trenutku pokazal malo denarja, saj mi je pokrovitelj pokrival vse stroške. Zdaj bom ugovarjal in pokazal bom listino z licenco nad 5000 lir. Koliko dni in kako se ugovarjajo na splošno? Vesel bi bil, če obstajajo prijatelji, ki imajo znanje.

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Napišite in pošljite svojo peticijo ugovora, upam, da jo bodo v kratkem obdelali. Zelo težko je reči, kako dolgo bodo odgovorili.

Prikaz 1 odgovora (skupaj 1)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.