Kaj bi lahko bil razlog za zavrnitev vizuma?

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    melo1903melo
    udeleženec

    Čeprav je moj zaročenec prijateljev poslal vse dokumente, poslane v tujino vejo, mu je pošiljal s polno pošto, je izjavil, da je spis končan in ga po 15 dneh poslal nazaj v Izmir, dokončna odločitev pa je bila v nemškem konzulatu v Izmirju, a glede na to, kar je povedal moj zaročenec, je bila situacija negativna, če je bila dana kot negativna zavrnitev. Lahko dam informacije o tem. Praviloma trenutno ni mogoče lakote. Zdaj si mislimo, kaj je razlog, da moj zaročenec živi s svojimi starši? Mimogrede, moja zaročenka ni nemška državljanka

    fuk_xnumx
    udeleženec

    kakšen državljan aprila

    melo1903melo
    udeleženec

    Gospod, če veste, bi rad povedal, da sem svojo zaročenko v Makedoniji spoznal, ko sem študiral na univerzi, prvotno je bil makedonski narodnjak in že vrsto let živi v Nemčiji, med nama je 9-letna razlika, imeli smo se dobro v konzulatu, oče mojega zaročenca je bil rak pacient, zato sem želel tam poroko in sem se prijavil 16. marca. V Nemčiji sem bil do 20 dni do 2 meseca. Bil sem angažiran za svoje bivanje. Ondada sem, preden sem spet HamburgTr angažiral moj tip purana v mojo stran, ugotovili, da so našli, kot, se mi zdi, sumim, ni razumel mojega ayriyetten včeraj z domačim tovornim sMS z nominalno omenil pošiljanje moje poti do dragega, vendar ni dosegel več rok umiram od radovednosti, verjamem zavrnitev Zanima me, če so zavrnili, iz katerega razloga ...

    trd, a trd
    udeleženec

    Slm,
    Kakšen je vaš navdih, kolikšen je vaš dohodek?

    Oberfrance
    udeleženec

    Pozdravljeni,

    Če vaš zakonec nima dohodka, da bi si sam zagotovil noč, pride zavrnitev. (Želijo si v povprečju približno 1400 čistega dohodka.)
    Če vaša žena biva pri svojih starših, nima dohodka, in če ji družina zagotovi noč z Arbeitsamtom, ponovno prihaja do zavrnitve.

    Poleg tega, če se šteje, da je kvadratni meter hiše, ki jo je treba živeti, premajhen, spet žal prihaja do zavrnitve.

    Pravzaprav nemški ali turški državljan, ne glede na to, kje se bom zadrževal v dokaj pomembnih dveh krajih Turčije in kako si zagotoviti preživetje?
    Te pogoje lahko izboljšate in poskusite znova.

Prikaz 4 odgovorov - od 1 do 4 (skupaj 4)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.