pojdi kot univerzitetni diplomant .. nekaj vprašanj ..

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    vojni
    udeleženec

    Pozdravljeni! 2 leti pridruženi diplomi vodenje hotela hotel in sem šel naprej in dokončal 4 leta: (diplomiral iz podjetja). Moj sorodnik ima restavracijo v Nemčiji in se želi tu zaposliti kot vodja restavracij ali poslovni direktor. Vprašanje, ki ga želim postaviti, lahko delam na tem področju? oddelki so bili v raziskovalnem poslu. Želim s seboj vzeti soprogo in otroka, da izpolnim vse pogoje, 56000 evrov po moji pogodbi, 56000 evrov na leto? je dovolj za vizum in modro kartico? "Na pot bi rad vzel ženo in otroka s seboj. Naš bančni račun s partnerjem je pogost. Ali je kaj težav v poslu? Vesel bi bil, če me razsvetlite o tej temi. Hvala vnaprej vsem.

    vojni
    udeleženec

    Ali lahko kdo pomaga pri teh težavah.

    brezsrčni
    udeleženec

    Lep pozdrav, ljudje o teh vprašanjih ne vedo veliko in o tem nihče ne piše. Naj govorim o tem, kar sem slišal bolj ali manj: prvič, če želi delovno mesto pripeljati delavce v tujino, torej izven Evrope, ne bi smelo najti nekoga, ki bi opravljal ta poklic v Nemčiji. Z drugimi besedami, če v Nemčiji ne najdete delavcev od brezposelnih, če jih ne najdete iz držav EU, jih lahko pripeljete iz TR. Vsakdo lahko zavzame vaše stališče tukaj. Ne poznam vaše slovnice. Morali bi imeti takšen poklic, morali bi biti nekdo, ki ga ni mogoče najti niti v državah EU, ne v Nemčiji. Vaša plača bo povsem zadostna. Moje osebno mnenje sem slišala, da je postopek tak. Čeprav je veliko brezposelnih, Nemčija ne dovoljuje privabljanja delavcev iz tujine, vendar moram razmišljati s to logiko. Ne bi rad govoril negativno, ampak to je moje mnenje

    vojni
    udeleženec

    Hvala za odgovor. Toda po novem uvedenem zakonu o priseljevanju, kot ste že omenili, so rekli, da ga je najprej želela Evropa. Vendar je ta zakon prvi poklical iz Evrope, ker je bil pogoj za klic odstranjen. Upam, da. Za vaš odgovor: Ali obstaja mesto, kjer lahko dobimo informacije o tej temi? Vesel bi bil, če bi vedeli tisti, ki vedo.

    brezsrčni
    udeleženec

    Osebno prijatelji, ki vedo, kje dobiti informacije, ne vedo. Konec koncev ste v svoji družini naklonjeni sebi, sprva mislite, da ste Bog, da vam pomaga stanje turkijenina

    Oberfrance
    udeleženec

    moj sorodnik ima restavracijo v Nemčiji
    po tem stavku mi ne pomeni veliko.
    Nočem zlomiti vašega navdušenja, toda vsak, ki trenutno živi v Nemčiji, si me zasluži. Žal konceptov, kot so sorodniki, strici, danji, tete, še vedno ni. Še posebej, ker smo iz Turčije na dodatnem NE! Naj bodo pomirjeni, kot si želijo, vrzite jih ali bodite zelo dobri ljudje. Če pa ne želite tako opremljenih, se bo v očeh desetih, ki bi se izučil v Turčiji, olamamis sprehodil en hec o Nemčiji, ko bodo v meni mislile, da bo človek. 2 + 2 = 4.

    Do tega časa nisem videl ali slišal srečnih in uspešnih, ki so v Evropo zaupali svojim sorodnikom. Vse je zgodba. Delavci prihajajo v Nemčijo, turisti prihajajo, se poročijo, vendar ne pridejo na vrata sorodnikov! Nihče ni prišel v nečakinjo tlorisa drage moje drage, ne mislim, da je sedel, da je pripeljal eno Turčijo. Udeležijo se največ predstavitev, koristijo, če ne znaš nemščine in ne poznaš zakona, delajo te zastonj za denar, ki ga nihče v Nemčiji ne bo delal, in ti ponujajo kot uslugo. Žal ti bo. Ljudje, ki so z mano izkušeni z izkušnjami in izkušnjami, so vedno govorili isto. Moji sorodniki tega ne bi storili. Očitno sorodstvo v Evropi je bistvo obljube yapiyorlarmis res dobilo tu ukoreninjene družine v iskanju enega samega moškega iz pištole, ki ste ga prišli iz Turčije.

    pozdrav

    brezsrčni
    udeleženec

    Yafes 100 de 100 katılıyorum artık görüştüğüm kimse yok arkadaş olarak yasadigik yerde tabiki hepsinden uzaklaştım almanyada. Insanları kucumsemem ama insana birsey katmaz burada doğan büyüyen cahil menfaatçi nankör kesim yeni gelenlerde uzak dursun Allah'a yakın bana uzak olsunlar…

    srebrne
    udeleženec

    Pozdravljeni! 2 leti pridruženi diplomi vodenje hotela hotel in sem šel naprej in dokončal 4 leta: (diplomiral iz podjetja). Moj sorodnik ima restavracijo v Nemčiji in se želi tu zaposliti kot vodja restavracij ali poslovni direktor. Vprašanje, ki ga želim postaviti, lahko delam na tem področju? oddelki so bili v raziskovalnem poslu. Želim s seboj vzeti soprogo in otroka, da izpolnim vse pogoje, 56000 evrov po moji pogodbi, 56000 evrov na leto? je dovolj za vizum in modro kartico? "Na pot bi rad vzel ženo in otroka s seboj. Naš bančni račun s partnerjem je pogost. Ali je kaj težav v poslu? Vesel bi bil, če me razsvetlite o tej temi. Hvala vnaprej vsem.

    Naj delim, kar vem o tej temi. Če nimate prav konkretnega dela, kot so prijatelji pisali, preden je izšel ta zakon o priseljevanju, je nemška država dala prednost Nemčiji in državam EU.
    Po novem zakonu o priseljevanju, ki je bil sprejet marca marca, je ta dogodek postal lažji. Najprej morate enakovrednost diplome preveriti na spletnem mestu Anabin v Nemčiji. Ali to delo v Nemčiji pokriva vašo diplomo? in jo boste predstavili nemškim oblastem. Vaš sorodnik vam bo poslal vabilo za službo ali pa boste dobili 700-mesečni vizum za iskanje zaposlitve. Seveda, način, da nemški organi, da bi zagotovili določeno raven, morate poznati nemško znanje jezikov, na primer zdravniki, ki delajo v sektorju C6 istiyorlar.s, se bo moral zadovoljiti s stopnjo B6, ki se je naučila v Turčiji isteyecektir.b, po njegovih besedah ​​ne dobim vizuma. Moški reče, ali boste iskali službo ali se naučili jezika.
    Če je vaša sorodnica moja oseba, moja delavska pogodba, lahko ta dokument predložite uradnim organom in tam ostanete. Potomstvo je enostavno, če imate modro karto, če pa imate status običajnega delavca, lahko traja nekaj časa.
    Morda sem te težave zapisal, vendar splošni postopek deluje tako blizu, kot sem sledil.
    Ponižno vam priporočam tudi, da ne glede na to, kako močan je vaš sorodnik, boste šli v drugo kulturo, drugo vero, drug jezik, zemljepis. . Vedno je dobro biti previden. Bilo je, da stvari niso šle tako, kot si želite, da bi morali samostojni vrnitev v Turčijo v zameno iti k družini.

    Nesibe od
    udeleženec

    Pozdravljeni, namesto da bi se tukaj posvetovali, če vaš sorodnik toliko želi, da pridete, mislim, da bi morali obiskati potrebne organe in podrobno deliti informacije z vami. 100% se strinjam s tem, kar drugi prijatelji pravijo o odnosu sorodnikov. Torej, če želite priti, bi morali priti s svojim cabanom. Poleg tega, kaj zahteva vizum za iskanje poklica za vašo poklicno skupino? Toda blokirani račun velja za vse poklice. Jezikovna raven se razlikuje glede na poklicne skupine. Plus prebivališče itd. Postopkov je veliko. Takšne transakcije imajo s sanirimom v Turčiji tudi svetovalna podjetja. Postopek lahko delate v zanesljivem podjetju.

Prikaz 8 odgovorov - od 1 do 8 (skupaj 8)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.