Seyahat sigortası hakkında…

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    lovec
    udeleženec

    Arkadaşlar ben pazar günü almanyaya gidiyorum..bunun için bir seyahat sigortası yaptırma zorunluluğum varmı…?? birde pasaport gecişinde pul parası varmış 15 lira..bunu havaalanında alabilirmiyim yoksa maliyeyemi giidip alıcam..yardımlrınız için teşekkürler..

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Znamko lahko kupite na letališču, jaz sem jo kupil od tam. Če prihajate z združitvijo družine, ne potrebujete potovalnega zavarovanja. Če ste turist, potrebujete zavarovanje.

    lovec
    udeleženec

    Znamko lahko kupite na letališču, jaz sem jo kupil od tam. Če prihajate z združitvijo družine, ne potrebujete potovalnega zavarovanja. Če ste turist, potrebujete zavarovanje.

    hımm..anladım teşekkürler..uçak gece.. gerci o pul alınan yer  7/24 acıktır dimi…?

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Kupil sem ga, ko sem prvič prišel sem. Enkrat ste ga že kupili. Ko opravite sejo, za ta žig ni več potrebe. Mislim, da sem prišel na letalo okoli 1. Torej je bilo odprto okoli 12.Ne vem, če bo odprto zelo pozno. Moral bi biti odprt.

    lovec
    udeleženec

    Kupil sem ga, ko sem prvič prišel sem. Enkrat ste ga že kupili. Ko opravite sejo, za ta žig ni več potrebe. Mislim, da sem prišel na letalo okoli 1. Torej je bilo odprto okoli 12.Ne vem, če bo odprto zelo pozno. Moral bi biti odprt.

    tmm..hallettim…işimi şansa brakmadım ziraat bankasından temn ettim..tesekkür ederim yardımların için arkadaşım..eyvallah..

    tugce_doerj je
    udeleženec

    okey:) hayirli yolculuklar

    lovec
    udeleženec

    okey:) hayirli yolculuklar

    eyvallah.. okey:)

    ScreaM18
    udeleženec

    ;))))

Prikaz 7 odgovorov - od 1 do 7 (skupaj 7)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.