Težava zasedanja

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Prijatelja zakonca za mojo noč 6 mesecev pred ločitvijo iz drugih razlogov, nekateri začnem obdobje in otrok na bakmadig dajanje psihologije problema živeti dajanje v najem naših otrok vollmacht imzallatarak turkiyede got was at 3 t got was that gun 5 ta home jugedamt način, kako naj bodo otroci deležni, da božji obraz gleda na naš pogled

    Danes sem šel v družinski dom, vzel sem 3-letno sejo, ki sem jo vzel iz drugega mesta pod pretvezo, da sem spremenil naslov, in dali so 6-mesečno sejo in pripeljali otroke, rekli so, vrnimo 3-letno sejo, to ni nezakonito in vsak mesec v restavraciji 400 mesecev pripravim mini klub, ki ga pošljem svojim otrokom. Kotel zdaj valjam tako, da prihranim denar. Lahko pošljejo

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Otroci so nemški državljani in ko rečejo, naj prinesete jugedamt, pravijo, da vam bomo pomagali, skratka, želijo, da pripeljem otroke.

    brezsrčni
    udeleženec

    Lep pozdrav, ne vem starosti vaših otrok, če se zdi, da je treba skrbeti, jih pripeljite na delo. Poiščite državno pomoč za denar, vsaj poskrbite za svoje otroke. Prihodnost njihovih otrok bo tu boljša. Komentiraj. Izogibam se temu, ne bi vas rad zmedel, če niste sposobni skrbeti za otroke, bodo otroke vzeli, ko jih boste pripeljali vi, pazili bodo na vas. Na tvojem mestu bi bili moji otroci zelo majhni. Če ne, bi ga prinesel sem in sam poskrbel zanj. Samo zaradi potrebe sem pustil turkiyeye. Kot oče otroka se nisem mogel več mesecev ločiti od otroka. Začel bom, če bo treba. Končal sem z Nemčijo, prilagojeno der turkiyeye ali + otrokom, ko gredo mimo, ali pa sem bakardi v Nemčiji. Moj cilj ni, da bi vas obsojal, prepričan sem, da gledajo tudi na Turčijo, vendar je treba, da je oče do matere otroka prejel tudi moj denar z drugimi besedami, da bi dobil božjo pomoč. Moje skromno mnenje

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Lep pozdrav, ne vem starosti vaših otrok, če se zdi, da je poskrbljeno, jih pripeljite na delo. Poiščite državno pomoč za denar, vsaj poskrbite za svoje otroke. Prihodnost njihovih otrok bo tu boljša. Komentiraj. Izogibam se temu, ne bi vas rad zmedel, če niste sposobni skrbeti za otroke, bodo otroke vzeli, ko jih boste pripeljali vi, pazili bodo na vas. Na tvojem mestu bi bili moji otroci zelo majhni. Če ne, bi ga prinesel sem in sam poskrbel zanj. Samo zaradi potrebe sem pustil turkiyeye. Kot oče otroka se nisem mogel več mesecev ločiti od otroka. Začel bom, če bo treba. Končal sem z Nemčijo, prilagojeno der turkiyeye ali + otrokom, ko gredo mimo, ali pa sem bakardi v Nemčiji. Moj cilj ni presoditi, kako dobro gledajo na Turčijo, kot sem prepričan, vendar je za očeta matere otroka treba denar, z drugimi besedami božja pomoč, ki jo dobite tudi za moje stranke. Moje skromno mnenje

    Kako to misliš, moja učiteljica, moji otroci imajo težave, kot je novačenje. Vsak mesec jim pošljem 800 evrov. Moja mama zelo dobro skrbi zanje, vse dobim, eno 6, 5 in 1 letno majhno, želim za zdaj se ustavijo. Večina jih ima slabo kri. Za zdaj ne razmišljam, da bi jo prinesli, naj razumejo krivuljo in potem bomo videli kasneje, moja žena je bolna in sem utrujen in ločil se bom dandanes.

    brezsrčni
    udeleženec

    Obstaja otrok v starosti, za katerega se jim zdi, da je velik, toda prišel je do bakamayacaga, otroci pa so bili turkije, kot so to počeli v trenutku, ko je cena bakamayacag (desno). Pravite, kako jemljejo, pa jemljejo, mati, bolan, Bog vas ozdravi, zanje ne morete skrbeti in ste jih pogrešali, ne glede na to, koliko otrok imate, ker otrok ni tukaj, vi ste tukaj, molite, niso vas navdušili. Nehajte s 6-mesečno sejo. Ne bodite slečeni, kot sem že rekel, življenje vseh je svoje. Svoje besede imam za očeta. Ne morem biti ločen od svojega otroka, ti to nosiš, halal. Razumeš. Spet govoriš o isti stvari, sem rekel gul. Izgledajo kot 1000 evrov na mesec. Gonder, ni pomembno.

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Obstaja otrok v starosti, za katerega se jim zdi, da je velik, toda prišel je do bakamayacaga, otroci pa so bili turkije, kot so to počeli v trenutku, ko je cena bakamayacag (desno). Pravite, kako jemljejo, pa jemljejo, mati, bolna, Bog da ozdravitev, zanje ne morete skrbeti in ste jih pogrešali, ne glede na to, koliko otrok imate, ker otrok ni tukaj, vi ste tukaj, moliš, niso te navdušili. Nehajte s 6-mesečno sejo. Ne bodite slečeni, kot sem že rekel, življenje vseh je svoje. Svoje besede imam za očeta. Ne morem biti ločen od svojega otroka, ti to nosiš, halal. Razumeš. Spet govoriš o isti stvari, sem rekel gul. Izgledajo kot 1000 evrov na mesec. Gonder, ni pomembno.

    Imam ženo, ne morem pogledati, ker imam psihološki problem

    Razlog nisem mogel vzeti otroke in nisem mogel pogledati v roke države bi vzel roke otrok je rekel, da jih ne udarim, ko sem rekel, da ne verjamem, da bo konec otrok prinesel delo in izpustil sem levo v noti, ki sem jo takoj zapustil.

    Rekli so mi vam podpisali Pripeljite otroke v auslande noči, da se ne strinjam, sem rekel, da bi šel, če na silo bolj zmerno pot Naj 6 mesec naj izjavo dejal je prvi 3 mesecev po 6 dejal 6 mesecev unbefritz po ponedeljek aldim vendar stalno otroci sprašujejo in prihodki pravijo v gibanju, potem bom mandat od turkiyede glede na situacijo, v skladu s premaknil se bom

    Gredo na glavo delovnega mesta pojdi reči lahko rečem, da sem videl polno, potem pa lahko pokažejo spremembo 4 letno poroko sem imel to normalmi mesečno vermelleri

    Miacollogn za
    udeleženec

    Jugenamt je odgovoren za vse otroke, ki živijo v Nemčiji. Vaši otroci bodo dobili vrtec na vrhu nemškega državljana na vrhu za fanta 3. To era're pošiljanja denarja v Turčiji. Ni kulture tam, krutosti, itd. Rekli so, da bi morali videti izgovor evro, ki je divji. živi tudi v Nemčiji, čas usposabljanja so boljši od purana. Otroci niti mati niti oče. Dam in prejemanje e pflegefamily otrok, če bi bil jaz ti bom Jugenamt, ko ste vi ali purana. Moli, da te niso odpustili.

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Jugenamt je odgovoren za vse otroke, ki živijo v Nemčiji. Vaši otroci bodo dobili vrtec na vrhu nemškega državljana na vrhu za fanta 3. To era're pošiljanja denarja v Turčiji. Ni kulture tam, krutosti, itd. Rekli so, da bi morali videti izgovor evro, ki je divji. živi tudi v Nemčiji, čas usposabljanja so boljši od purana. Otroci niti mati niti oče. Dam in prejemanje e pflegefamily otrok, če bi bil jaz ti bom Jugenamt, ko ste vi ali purana. Moli, da te niso odpustili.

    Abi Vallaha Anlamiyorum benim aldigimdan benim neden haberim yok

    Denar ne zaračunavajo, sem povedal, sem šel po jesti prav zaradi es nisem povedal in samo ličila alip denar za otroke, ki mi stojijo ločeno od v tej ponudbi od alyormus 2 CIU bobna zvok oddaljenega gostitelja ne prihaja iz ene od prve sodbe o vsem, zakaj otroci, zakaj naj turkiyeye jesti desno Ahhh Ahhh

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Jugenamt je odgovoren za vse otroke, ki živijo v Nemčiji. Vaši otroci bodo dobili vrtec na vrhu nemškega državljana na vrhu za fanta 3. To era're pošiljanja denarja v Turčiji. Ni kulture tam, krutosti, itd. Rekli so, da bi morali videti izgovor evro, ki je divji. živi tudi v Nemčiji, čas usposabljanja so boljši od purana. Otroci niti mati niti oče. Dam in prejemanje e pflegefamily otrok, če bi bil jaz ti bom Jugenamt, ko ste vi ali purana. Moli, da te niso odpustili.

    Nemška država vas dobro oskrbuje.

    Ne dobivam otroškega dodatka, ne dobivam pomoči države.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Kako za vraga poznaš tega tipa, ki ga kriviš?

    Jugenamt je odgovoren za vse otroke, ki živijo v Nemčiji. Vaši otroci bodo dobili vrtec na vrhu nemškega državljana na vrhu za fanta 3. To era're pošiljanja denarja v Turčiji. Ni kulture tam, krutosti, itd. Rekli so, da bi morali videti izgovor evro, ki je divji. živi tudi v Nemčiji, čas usposabljanja so boljši od purana. Otroci niti mati niti oče. Dam in prejemanje e pflegefamily otrok, če bi bil jaz ti bom Jugenamt, ko ste vi ali purana. Moli, da te niso odpustili.

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Kako za vraga poznaš tega tipa, ki ga kriviš?

    Moj učitelj govori narobe

    brezsrčni
    udeleženec

    Večina. Čudovito. Don Turkiyeye najdemo ob posmrtnih ostankih otrok, ki delajo v Nemčiji. Zapri knjigo. Ko so nemški državljani otrok že odrasli, se sami odločijo, kje bodo živeli. Resno včasih nekaterih stvari ne razumem zame, moj bivši. Če reče, da ne želim vzeti našega otroka, se ne bom ustavil niti minute, vrnil se bom na tr. Nimaš enega, ampak tri otroke, brat. Kaj toliko poskušate storiti? Ostali so z otroki brez matere, ne pa tudi brez očeta

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Večina. Čudovito. Don Turkiyeye najdemo ob posmrtnih ostankih otrok, ki delajo v Nemčiji. Zapri knjigo. Ko so nemški državljani otrok že odrasli, se sami odločijo, kje bodo živeli. Resno včasih nekaterih stvari ne razumem zame, moj bivši. Če reče, da ne želim vzeti našega otroka, se ne bom ustavil niti minute, vrnil se bom na tr. Nimaš enega, ampak tri otroke, brat. Kaj toliko poskušate storiti? Ostali so z otroki brez matere, ne pa tudi brez očeta

    Moja učiteljica, srečam se z žensko, sprejmem tudi moje otroke, jugedamta sprejme in misli, da v primeru poroke ne bo problem

    Simdilik biraz para topluyorum calisiyorum bi restauranta ve orda konumum iyi guzelde para kazaniyorum insallah bu sene icinde evlenip getiricem cocuklari

    brezsrčni
    udeleženec

    Moj brat, ti si nepreviden, razumem, kako je z nekom, ki si ga pravkar spoznal. Svoje otroke boste zaupali življenju vseh, a naj vam tako jasno povem, toliko ste napisali, razumem, da vas bolj zanimajo Nemčija kot vaši otroci. Zdi se, da je tisto, kar rečem

    breakxnumxlov za
    udeleženec

    Moj brat, ti si nepreviden, razumem, kako je z nekom, ki si ga pravkar spoznal. Svoje otroke boste zaupali življenju vseh, a naj vam tako jasno povem, toliko ste napisali, razumem, da vas bolj zanimajo Nemčija kot vaši otroci. Zdi se, da je tisto, kar rečem

    Tu zaslužim, ni to moj učitelj in otrok mojim staršem vsak teden do 200 300 evrov denarja Pripišem Turčijo na gitsem 100 funtov alsam račun, pred katerim ni bilo nobenih služb pred nekaterimi najnovejšimi 3 meseci korkzy, ki jih niti izrecno ne moram storiti,

    brezsrčni
    udeleženec

    Ne vem bratec, življenje, tvoje življenje je težka situacija, Bog ti pomagal

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 29)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.