Prebivanje, neomejena pravica do prebivanja v Nemčiji in nemško državljanstvo..!!

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Baybars
    udeleženec

    Te teme so izginjajo skupaj je napisano pod različnimi naslovi, želim urediti ta napis pod njim delal, da si opomore, če so prijatelji, ki želijo tako koristi lahko dosežejo me v razdelku podpis dodati moje raziskave tistih, od tam ..

    Visum – vizum: To je pravica, ki jo podelijo konzulati za največ 3 mesece.

    Aufenthaltserlaubnis – pravica do prebivanja: je pravica do začasnega prebivanja, ki jo podeli urad za tujce v Nemčiji.

    Unbefristet, Niderlassungserlaubnis – Neomejena seja: prej Unbefristet, zdaj znan kot Niderlassungserlaubnis, neomejene pravice do bivanja

    Za tiste, ki že imajo po Deutsche Staatsangehörigkeit nemško državljanstvo

    Zdaj ste prejeli vizum z združitvijo družine in prišli ste v Nemčijo, da čim prej odidete na urad za tujce in zaprosite za prebivališče – ​​Aufenthaltserlaubnis.

    ..Če je vaš zakonec nemški državljan, boste najprej dobili dovoljenje za prebivanje za 1 ali 2 leti, nato pa ponovno za 1 ali 2 leti, če ga podaljšate. Ko dopolnite skupno 3 leta, imate pravico zaprositi za neomejeno vizo – Niederlassungserlaubnis. To določa 28. odstavek 2. člena zakona o prebivališču. Dodajam spodnjo povezavo, kdor želi, lahko vstopi in prebere nemško verzijo.

    Link: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/28-familiennachzug-zu-deutschen

    ..če je vaš zakonec turški državljan, boste prejeli pravico do prebivanja za 1 ali 2 leti, pri čemer se trajanje razlikuje glede na mesto, dokler ne dopolnite teh 5 let, za katere lahko zaprosite Neomejen vizum - Niederlassungserlaubnis, če izpolnjujete tudi druge pogoje, na primer 5 mesecev vplačila v pokojninski sklad, to je, da ste zaposleni. Te pogoje določa 60 pogodbenic, navedenih v 9. odstavku 2. člena Zakona o seji, ostale pogoje si lahko preberete na povezavi.

    Link: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/9-niederlassungserlaubnis

    – Seveda, tudi če je vaš zakonec Nemec ali Turčin, je eden od osnovnih pogojev, da morate obiskovati integracijske tečaje in biti uspešni pred neomejenim vizumom –


    Pojdimo na nemško državljanstvo:

    Pravico do naturalizacije na splošno urejajo 8., 9. in 10. člen zakona o državljanstvu. V skladu s tem 8. člen ureja splošne pravice, 9. člen ureja pravice tistih, ki so poročeni z nemškim zakoncem, 10. člen pa pravice preostalih tujcev, torej tistih, ki niso poročeni ali na nek način ostanejo v Nemčiji.

    .. V skladu s tem so pravice tistih, ki so uveljavljene, 8. in 9. ureditve. te postavke ne napišejo ničesar, kar je neposredno povezano s senatom. vendar v praksi ste poročeni z nemškim par 5. Če izpolnite svoje nemško državljanstvo konec leta, imate pravico, da se prijavite. druge pogoje, poznavanje Nemcev, opravljanje državljanskega testa, osnovni podatki o Nemčiji, ne pridobivanje socialne pomoči in druge. V to članko dodajam Assagide ..

    8. Člen Link: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,8
    9. Člen Link: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,9

    Aplikacija v zvezi s tem časom Linkte: https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml

    Člen 10 ureja pravico do pridobitve nemškega državljanstva za turške državljane. V skladu s tem je eden od pogojev, da v Nemčiji ostanemo 8 let in da izpolnjujemo druge pogoje, ki jih izpolnjujejo tisti, ki so poročeni z zakoncem, ki je prejel zgoraj. V tem zakonu dodam spodnjo povezavo.

    10. Člen Link: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,10

    poleg tega je celotna zasedanja zakonodaja Linkte:

    https://www.jusline.de/Aufenthaltsgesetz_%28AufenthG%29_Langversion

    To je tudi pravo, ki je v interesu državljanstva Linkte:

    https://www.gesetze-im-internet.de/rustag/BJNR005830913

    Najdete.

    Če imate kakršna koli vprašanja, jih lahko postavite tukaj. Upam, da je pomagalo prijateljem, ki so želeli to temo ..

    EL-TURCO
    udeleženec

    eline zdravje

    Baybars
    udeleženec

    eline zdravje

    Svojo situacijo ne morem izraziti na napačni strani .. Zaradi tega sem ga dal na povezave v starosti ..

    tugce_doerj je
    udeleženec

    zelo lepo baybars eline zdravje. Ali imate enako odejo za vsako od teh držav? ker imam državljana, ki je državljan v kraju, kjer sem, in 8 je živel tukaj 5 bi moral obdavčiti senat. Ženska je postala državljan, ko je to naredila. ženska je prišla iz Vietnama, ne Turkov. morda bi lahko bili drugačna prijava?

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Tugce sem odločitev, da se mislim povsod hkrati me, kot ste prebrali lazim nemški državljan, poročen z eno od 3 let, Nemčija pa je treba biti poročen z državljanom potrebnih in 2 let, da bi dobili zahtevane vsote ob koncu leta 5 si doguyor.bayb pravice državljanstva, da se je to pošiljanje linkde https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml  Pišem isto stvar kot moja. In pravilo leta 8 velja za tiste, ki so domači državljani

    Baybars
    udeleženec

    zelo lepo baybars eline zdravje. Ali imate enako odejo za vsako od teh držav? ker imam državljana, ki je državljan v kraju, kjer sem, in 8 je živel tukaj 5 bi moral obdavčiti senat. Ženska je postala državljan, ko je to naredila. ženska je prišla iz Vietnama, ne Turkov. morda bi lahko bili drugačna prijava?

    običajno državljanstvo zakon vsi tujci so le vrste, je napisal obzorje nad .. to 5 letos plačilo davka vprašanje je še ni na državljanstvo, Niederlassungserlaubnis te geciyor .. es 8 in 9 pravice gecme državljanstvo Nemcev. snov se urejata. in to leto se ne zdi kot poklic. 8 leto se dogaja na 10.Madde ..
    – Zdaj, ko leto ne mine, kako se državljanske pravice tistih z nemškimi zakonci razlikujejo v praksi. Navedla sem primer tega na uradni strani občine.

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Povsod je lahko drugačen, če ga ne dobiš eno leto. ženska mi je rekla 8 leto. in 5 je obdavčil senat.

    Dobil sem vizum za 3 leta za združitev družine. Te sure se na drugih mestih razlikujejo za zakonca nemškega državljana. Povsod je drugače, nisem razumel, zato ga ni več. Obstaja država, vsak v tej državi vzdržuje red po svojih željah. Nihče nikomur ne more dati jasnega odgovora, ker pravo ene države ne velja za drugo državo. :politika:

    Baybars
    udeleženec

    Povsod je lahko drugačen, če ga ne dobiš eno leto. ženska mi je rekla 8 leto. in 5 je obdavčil senat.

    Dobil sem vizum za 3 leta za združitev družine. Te sure se na drugih mestih razlikujejo za zakonca nemškega državljana. Povsod je drugače, nisem razumel, zato ga ni več. Obstaja država, vsak v tej državi vzdržuje red po svojih željah. Nihče nikomur ne more dati jasnega odgovora, ker pravo ene države ne velja za drugo državo. :politika:

    Ne vez obstaja, ime ni bilo, sedaj ne spremeni iz državnih zakoni province, Tam se razlikujejo le v majhnih stvareh, sobo v stanju kendins interesov DUURI .. prijavite na pravice in stvari, vse almanyay, kot je državljanska veliko skrb za ceno .. Ni razlike zakoni v teh velikih stvari .. tako ena V pristojnosti je enotno državljansko pravo.

    igranje v vas to ne bo zgodilo, obstajajo primeri, pred mano diyorusn predmet .. samo nemško ESL poročena whinny o državljanskih pravic novih pojavil leta 2005 .. morda gecti're govoriš, da je državljanstvo, prejetih v prejšnjem obdobju, v skladu z novim zakonom, vas 10. 8, ki ste ga napisali v članku, ni povezan s SABA letno .. to je že 9. 9 jasno piše v članku. Članek DIOR 8. in 9. Do prepozno, da bi dobili državljanske pravice, če je pravi .. v času pisanja tega obrazložitvenega strani na uradni strani v Düsseldorfu veliko več strani lahko urejate tam, sem izpolnjuje pogoje iz člena sektorju ..

    tugce_doerj je
    udeleženec

    No, seveda, tista ženska je bila precej starejša, mislim, da je dobila vizo pred letom 2005, glejte, ženske nisem o tem spraševal. Potem je normalno. v redu :)

    Baybars
    udeleženec

    No, seveda, tista ženska je bila precej starejša, mislim, da je dobila vizo pred letom 2005, glejte, ženske nisem o tem spraševal. Potem je normalno. v redu :)

    glej, zdaj je esej iz municha; Lahka je govoriti o obdobju, ko pišete,

    Die Ermessenseinbürgerung (§§ 8, 9 StAG)
    Die Ermessenseinbürgerung gilt für bestimmte Ausländergruppen wie zB Ehegatten von
    Deutschen, anerkannte Flüchtlinge, ehemalige deutsche Staatsangehörige itd, die unter
    erleichterten Voraussetzungen (= kürzeren Aufenthaltszeiten) eingebürgert werden können.
    Für Ehegatten von Deutschen gilt in der Regel eine Wartezeit von drei, für anerkannte
    Flüchtlinge von sechs Jahren. 
    https://www.auslaenderbeirat-muenchen.de/publi/staatsang.pdf

    Dortmund, Bochum piše isto stvar na strani od njih.

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Razumem. Sicer pa imamo še nekaj let časa, da pogledamo tiste službe, do takrat se bo še 50x spremenilo :haha:

    Baybars
    udeleženec

    Razumem. Sicer pa imamo še nekaj let časa, da pogledamo tiste službe, do takrat se bo še 50x spremenilo :haha:

    `

    Ali imate namen iti v nemško državljanstvo?

    EL-TURCO
    udeleženec

    Menim, da nemško državljanstvo ni tako privlačno kot prej.
    -Najpomembnejša stvar, ki jo je treba upoštevati, je, da ko oseba z določeno vrsto zaposlitve postane nemški državljan, potrdila SSK-Baghkur umrejo. tukajšnji ljudje, niti v grobu, ampak šele, ko je kost suha (Kdor se malo spozna na povprečno starost Turčije, se bo strinjal z menoj! Ne moremo živeti 85-90 kot Nemci….
    65lik ženska gleda na nasprotni strani obraza Oma je rekel - naš 55-60 s pasom je mrtev sem mrtev sem končal (generalizacija)
    – 2. Pravica do lastnine v Turčiji 8. Če se ne motim, do pred 5 leti tujci niso mogli pridobiti nepremičnine v Turčiji, prodaja hiš se je ustavila – morda je bil sprejet nov zakon, ne vem veliko o tem.
    -Obstaja druga plat tega sveta. Ljudje želijo biti pokopani tam, kjer so bili rojeni (vsaj jaz).
    – Tudi če bi imel 4 nemške potne liste, ne bi potreboval potnega lista, po katerem bi se že tisoč kilometrov daleč videlo, da sem Turek ...
    – Potek vlaka sploh ni slab. Če imamo srečo, ne bi bilo slabo preživeti poletnega življenja v vlaku, ko bo starost 50-60. svet...
    to je moje mnenje.

    Baybars
    udeleženec

    Menim, da nemško državljanstvo ni tako privlačno kot prej.
    -Najpomembnejša stvar, ki jo je treba upoštevati, je, da ko oseba z določeno vrsto zaposlitve postane nemški državljan, potrdila SSK-Baghkur umrejo. tukajšnji ljudje, niti v grobu, ampak šele, ko je kost suha (Kdor se malo spozna na povprečno starost Turčije, se bo strinjal z menoj! Ne moremo živeti 85-90 kot Nemci….
    65lik ženska gleda na nasprotni strani obraza Oma je rekel - naš 55-60 s pasom je mrtev sem mrtev sem končal (generalizacija)
    – 2. Pravica do lastnine v Turčiji 8. Če se ne motim, do pred 5 leti tujci niso mogli pridobiti nepremičnine v Turčiji, prodaja hiš se je ustavila – morda je bil sprejet nov zakon, ne vem veliko o tem.
    -Obstaja druga plat tega sveta. Ljudje želijo biti pokopani tam, kjer so bili rojeni (vsaj jaz).
    – Tudi če bi imel 4 nemške potne liste, ne bi potreboval potnega lista, po katerem bi se že tisoč kilometrov daleč videlo, da sem Turek ...
    – Potek vlaka sploh ni slab. Če imamo srečo, ne bi bilo slabo preživeti poletnega življenja v vlaku, ko bo starost 50-60. svet...
    to je moje mnenje.

    – Ali je potek teh obdobij SSK gotov? Na primer, moj sorodnik, odvetnik, mi je rekel, da lahko čas, ki ste ga delali v Nemčiji, štejete v Turčiji.
    - Ti tujci do nedavnega niso imeli pravice do lastnine v Turčiji, vendar so jim v okviru harmonizacijskih zakonov to omogočili prek podjetja Tudi to bodo spremenili. Ne vem, kaj so naredili, lahko pa pridobijo lastnino tudi brez neposrednega posredovanja podjetja. Seveda bi se v Turčiji zakon spremenil..

    – Kot ste omenili, obstaja tudi druga plat tega sveta, a tudi o tem moramo razmišljati s tega vidika, na svetu je veliko grobov ashabov in akincev, ki niso bili pokopani v svoji domovini.. Jaz celo enkrat bral, da so bili roparski grobovi v srcu evrope in celo sredi nemčije.. Seveda nismo ne kompanovi ne akinci. :)

    . Poleg zahodnih razmer, ki ste jih omenili, tudi jaz razmišljam o tem. Če bodo Turki, ki živijo v Nemčiji, ostali v Nemčiji dlje časa, morajo biti vsi nemški državljani .. V skladu s priročnostjo ali težavami. ustvariti lobi za volilni potencial .. Seveda se zberemo pod eno streho v Nemčiji, kako realno bi bilo, da bi izvajali svoje dejavnosti, toda vsaj 500.000 Armencev v Franciji bi moralo imeti nemški parlament več kot 2 milijona Turki, ki živijo v Nemčiji, naredijo, kar lahko naredijo za Sarkozyja. To je prvi način, da postanete volilni potencial.

    Seveda smo desni in levi med nami. Alawi sunitski, ne religiozen. občestvo ali ne .. poleg tega, da smo v našem bölündügüju veliko lastnega ljubosumja na množično gibanje ic, eden največjih problemov, ki jih je treba asmamiz .. kot vsaj tukaj, tako da mislite, da so interesi Turčije in države v lobiranju iskanje pa mora biti znotraj. če se danes opravi raziskava. Ali bo Turčija vstopila v evropsko unijo .. ne morete priti v smeri zobnika Turčije, v Evropi bo uporabila glasove, mislim.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    abu bas, da vse do konca, ko gre za haklisin čas SSK prišel nov sklop, ampak vem točno vsebino žalovanja, ko, nato pa še nimate zavarovanje obdelujejo moje starosti sem 23 v Turčiji en dan tudi plačilo prispevkov storila univerzitetno življenje, ki je na zavarovalne posle, ni nikoli čas oldukd diplomiral iz šole mi ne zdi, da je že neposredne Nemčija prosi kraji igral glasovalnih pravic predstavitev sem povzroči Moj gecmeyim.avantaj državljanstvo dobili več vem in kot je priznati pravico, da ne bi obravnavajo kot tujec v tako yasya zelo oluyor.s bolgarski mejni prehod v lasti zelo Türk državljanov človek potem almanvatadnaslig da navsezadnje to krutih yuzunden.türkiye blaga kot za pravico že pridobili vse nas pred turško državljanstvo bulunduğu, ki se uporabljajo na modro kartico, kaj pa če je dobil sistem, smo zdaj vsi vedo malo preveč yaradig kako kullanilams gerektiğni in modro kartd prav tako prihaja iz novih zakonov je bilo, da jih uporabljajo v Turčiji v začetku veljavnosti glasov ha vse transakcije gerceklestirebilcek v Iric blago nakup zemljišča, ki prejme take aplikacije lahko imamo že modre karte yapiliyor..b zakon razširil z olcak bolj aktivno in alternativno turško-rodil nemški državljan, da mi sunulcak svojo kanatind sem vsakega Türk državljane pridobivanje državljanstva gecmeli..v da 60 70 let purana Backson celo že dusnuy se ne živijo težišča, ki je povzročila nesreča turkiyede turkiyede so prejeli nekaj tisoč turških državljanov, ki živijo v alanyadan Mislim, da izkoristijo državljanstva, da nas iz vseh smeri ..

    – Ali je potek teh obdobij SSK gotov? Na primer, moj sorodnik, odvetnik, mi je rekel, da lahko v Turčiji računate čas, ko ste delali v Nemčiji.
    - Ti tujci do nedavnega niso imeli pravice do lastnine v Turčiji, kot ste rekli, vendar so v okviru harmonizacijskih zakonov EU to spremenili. Omogočili so jim lastništvo prek podjetja Tudi to bodo spremenili. Ne vem, kaj so naredili, lahko pa pridobijo lastnino tudi brez neposrednega posredovanja podjetja. Seveda bi se v Turčiji zakon spremenil..

    – Kot ste omenili, obstaja tudi druga plat tega sveta, vendar moramo o tem razmišljati tudi s tega vidika, na svetu je veliko grobov ashabov in akincev, ki niso pokopani v svoji domovini.. Jaz celo preberite, da so raider graves v srcu Evrope, tudi v sredini Nemčije.. Seveda nismo ne Companions ne Akinci. :)

    . Razen zahodnih razmer, ki ste jih omenili, razmišljam tudi o tem: če bodo Turki, ki živijo v Nemčiji, ostali v Nemčiji dlje časa, morajo biti vsi nemški državljani .. Zaradi njegove udobnosti ali težav .. Če želite ustvariti lobi Za potencial glasovanja .. Seveda, naša streha. Realno bi bilo, da bi se zbrali in izvajali lobistične dejavnosti v Nemčiji, toda vsaj 500.000 Armencev v Franciji bi moralo imeti nemški parlament več kot 2 milijona Turkov, ki živijo v Nemčiji. kaj lahko storijo za sarkozy .. To je prvi način, da postanete volilni potencial.

    Seveda smo desni in levi med nami. Alawi sunitski, ne religiozen. občestvo ali ne .. poleg tega, da smo v našem bölündügüju veliko lastnega ljubosumja na množično gibanje ic, eden največjih problemov, ki jih je treba asmamiz .. kot vsaj tukaj, tako da mislite, da so interesi Turčije in države v lobiranju iskanje pa mora biti znotraj. če se danes opravi raziskava. Ali bo Turčija vstopila v evropsko unijo .. ne morete priti v smeri zobnika Turčije, v Evropi bo uporabila glasove, mislim.

    EL-TURCO
    udeleženec

    povej mi odgovor

    – Imam skoraj 3500 dni zavarovanja in služenje vojaškega roka! Ko postanem nemški državljan, se mi doda, da je starost za upokojitev v TR povprečna življenjska doba v Nemčiji je 77 % za ženske in 82 % za ženske v TR se giblje okoli 60-65 % ne verjemite, da bom videl 80-90% ...
    -Ko bo zakon o dvojnem državljanstvu postal neomejen za nas Turke (trenutno 18-23) kot velja za državljane drugih držav EU, bom postal državljan, če bo treba, bom čakal 10 ur na meji Ne prehajam zaradi mojega državljanstva. 10 let se tako ali tako ne meri je dvojni državljan, negativno gleda na vprašanje dvojnega državljanstva, pa žre smetano...
    – Kot ste rekli, nisem niti družabnik niti plenilec, če je mogoče, naj bo moj grob v Turčiji (to pravim, čeprav je moja žena Nemka!!!)
    -Najboljše, kar počnemo, je, da ne moremo dokončati ničesar na enak način, kot smo ga začeli! Zato je koncept lobiranja zelo dolg leto se je prejšnji mesec preselila k CDU, njen predsednik in namestnik... O kateri politiki govorimo...
    - Brez zamere za nikogar, ampak dokler imajo ti kurdski državljani težave med nami, se naš boj ne bo končal (na žalost obstajajo tisti, ki ne prenesejo življenja pod isto zastavo ... Kakorkoli že, to je druga tema za razpravo, prosim ne komentirajte te zadeve, sicer bo zadeva postala zmedena.
    -Ufuk, sam sem živel v Alanyi 15-16 let, moj desni sosed v stanovanjski hiši je bil na primer Nemec, zato to pravim, ker bom tudi jaz pobegnil :-) Seveda , najprej moram odplačati dolg hiše, ki sem jo kupil. :-)

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 41)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.