Ali je potrdilo A1 sprejeto v nemškem konzulatu?

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    huseyincanturk
    obiskovalec

    Za združitev družine potrebujem potrdilo A1. Zato sem šel na najslavnejši Adanin tečaj tujih jezikov, Kökdil, in se prijavil. Samo oseba, za katero sem se prijavil, mi je rekla, da mi ni treba iti na izpit v Goethe v Ankari. ÖSD je dejal, da bom, ker imajo dogovor, opravljal izpit tam, kjer bom opravljal tečaj, z drugimi besedami, v korenskem jeziku. Recimo, da sem opravljal izpit, ki me je zanimalo v korenskem jeziku, in dobil potrdilo. Ali bo konzulat povzročil težave? Je torej treba dobiti potrdilo Goethejevega inštituta? Na spletni strani konzulata ÖSD pravi, da ga je mogoče skleniti, vendar gremo, vsi kupijo Goetheden. Ali obstaja kdo, ki od Goeth-a ne dobi potrdila in dobi potrdilo s tečajev z ÖSD in gre na konzulat?

    yenicerixnumx
    udeleženec

    Selamun aleykum

    Na seznamu dokumentov, zahtevanih za združitev družine v Nemčiji, je članek
    „Dokaz o osnovnem znanju nemščine, evropskega skupnega jezika
    V skladu z merili vsaj na ravni A1 (http://www.europaeischer-referenzrahmen.de): A1
    raven, štirje elementi, povezani z znanjem jezika (razumevanje, govor, branje in pisanje)
    prevleke. Odločitev prosilca o tem, kako in kje pridobiti znanje nemščine
    daje. Potrdilo o jeziku A1 pa mora izdati pooblaščena institucija. V Turčiji
    Goethe-Inštituta "Start Deutsch 1" (http://www.goethe.de) in avstrijska jezikovna diploma
    (ÖSD) "Grundstufe Deutsch 1" (http://www.osd.at) Sprejeto je. Potrdilo o izvirnem jeziku
    je treba predložiti. Predložitev zgoraj omenjenega jezikovnega spričevala, vizuma
    pomeni, da bo potrdilo o znanju jezika samodejno sprejeto v postopku.
    ne prihaja. '

    Mislim, da karkoli je tu napisano, temu sledite. Sploh ne tvegajte svojega dela.

    trdno

    Za združitev družine potrebujem potrdilo A1. Zato sem šel na najslavnejši Adanin tečaj tujih jezikov, Kökdil, in se prijavil. Samo oseba, za katero sem se prijavil, mi je rekla, da mi ni treba iti na izpit v Goethe v Ankari. ÖSD je dejal, da bom, ker imajo dogovor, opravljal izpit tam, kjer bom opravljal tečaj, z drugimi besedami, v korenskem jeziku. Recimo, da sem opravljal izpit, ki me je zanimalo v korenskem jeziku, in dobil potrdilo. Ali bo konzulat povzročil težave? Je torej treba dobiti potrdilo Goethejevega inštituta? Na spletni strani konzulata ÖSD pravi, da ga je mogoče skleniti, vendar gremo, vsi kupijo Goetheden. Ali obstaja kdo, ki od Goeth-a ne dobi potrdila in dobi potrdilo s tečajev z ÖSD in gre na konzulat?

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Spričevalo, ki ga je podelil mojster, je telc, nemščino sem se naučil na drugem tečaju in tam opravljal izpit. Na vrhu potrdila, ki sem ga prejel, je napisan Telc, torej je enak potrdilu, ki ga je dal goethen. Če ne vem narobe, veljajo Österreiches sprachdiplom in soba, ki jo imenujejo Ösd.

Prikaz 2 odgovorov - od 1 do 2 (skupaj 2)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.