Integrationskurs neuporabnost.

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Kaan
    udeleženec

    Glede na moje globoke izkušnje bom imel nekaj skromnih predlogov za začetek tečaja in tistih, ki so šele začeli.

    Integrationskurs je neuporaben in nesmiseln ukrep, zlasti po nedavni invaziji priseljencev. (Ne rečem, da je bilo pred dvema letoma malo koristno in smiselno)

    Želim vam, da vsekakor upoštevate te predloge.

    1. Kursa gelen katılımcıların en az yarısı; Göçmen, işsizlik parası veya sosyal yardım alanlardan oluşacağı için kursun verimli geçmesini beklemek çok hatalı olur. Zaman ve para  kaybı…
    2. Sınıfın genel başarısı öğretmeni bağlamaz, dersini verir çıkar, alan alır almayan kendisi bilir. O nedenle öğrencilerin başarılı olması için bir hedef genelde olmaz. Zaman ve para  kaybı…
    3. Sınıflar genelde kalabalık olur, birde bunun üzerine katılımcıları para ödesin yada ödemesin, zorunlu geldiğini de göz önünde bulundurursak dersler aktif geçmez. Zaman ve para  kaybı…
    4. Ker je skupno trajanje tečaja kratko (kdo lahko doseže raven B600 v 1 urah, B1 pomeni tekoče govoriti nemščino v vsakdanjem življenju, razen literarnih besedil in poslovnih izrazov, za podrobnejše informacije tugce_doerjer. :))  )  muhtemelen konular hızlı işlendiği için özümsenemez. Zaman ve para  kaybı…
    5… ..
    6 ....
    7 ....

    liste bu şekilde ilerler…

    Ne yapmak gerekir…

    Ne smemo pozabiti, da je nova država novo življenje. Ni lahko, tudi prva leta so zelo težka. Absolutno, 2-3 leta ne smemo izgubljati časa.

    Verjetno je nekje v vaši bližini zasebni tečaj. Raziščite in poiščite preverjen zasebni tečaj. Na začetku tečaja znaša trimesečna cena približno 3-1500 €. Dolgo boste prišli z 2000 do 9 meseci treninga. Potem bo veliko lažje izboljšati jezik sam. (ni moja izkušnja, okoli sebe sem videl 12-2 ljudi)

    resničen problem je denar denar denar.

    Pravzaprav je v redu, obstaja nekaj, kar se imenuje aushilfe, teilzeit. Če na primer ob koncu tedna v enem mesecu delate 1 ur, imate približno 8-mesečne obroke tečaja. Če teh osem ur delate nočno, boste dejansko delali 2 vikendov in 8 mesece mesečno prejemali 4 €. Seveda ne dajo vsega denarja naenkrat, največ 450 na mesec.

    Nasreddin Hodja je padel s strehe in iz vsake glave se je zaslišal glas. Hodja je rekel, pustite prazno besedo, pripeljite mi nekoga, ki je padel s strehe.

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Na žalost je težava, če se ne udeležite tečaja, to je kraj, kjer tisti, ki se želijo učiti nemščino, ne najdejo tistega, na kar upajo. Vem, da sem se veliko učil v učilnici, na primer moj sosed je močil nohte, ko se je močil, sprli smo se :D Veliko takšnih stvari lahko preštejem, če rečete, da tečaj ni koristen? Seveda se to zgodi zlasti za ljudi, ki menijo, da je celo beseda zelo pomembna.

    Najpomembneje je, da to ponovite po končanem tečaju in če je le mogoče, govorite nemško. Doma sem prepovedal govoriti druge jezike kot nemščine :D

    Kaan je zdaj, še huje je, ker priseljenci pridejo brez besed in ko imajo težave, jim mora učitelj ponoviti isti predmet. V našem razredu je bil Vietnamec, zato smo modalne pregovore obdelali 3 tedne. Učitelj je spremenil temo, ko so začeli govoriti o pouku.

    Kot sem rekel, ne glede na to, kakšen izgovor je, se ljudje resnično želijo naučiti tega jezika in na tej strani je veliko dokazov.

Prikaz 1 odgovora (skupaj 1)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.