Nemška pisma

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Nazira
    udeleženec

    Pismo stranke njegovi banki, objavljeno v New York Timesu

    Spoštovani bančni uradnik,
    Sem stranka, ki ima pri vaši banki račun pri starosti 86.
    Pred dnevi sem svojemu vodovodarju poslal ček za 100 dolarjev.
    Nekako mora 3 ta ček posredovati vaši banki v nanosekundah, ki je bil vzet iz mojega računa, preden sem lahko denar v tej količini sredstev, ki sem jo ocenil v vaši banki.
    Seveda, na mojem računu za ta trenutek ni denarja. Vendar so bila moja sredstva 30 dolarjev.
    Ko sem se želel pritožiti nad to situacijo, sem se skoraj pol ure boril z glasom neosebne, nevljudne, posnete s trakom in brezenske dame na vašem bančnem telefonu.
    Medtem sem poslušal glasbo in moral sem pritisniti različne tipke 28-krat. Ampak nikogar nisem mogel doseči.
    Kot veste, vsak mesec imam na tisoče dolarjev računov, hipotekarnih odbitkov, plačil s kreditnimi karticami.
    Vse trenutno samodejno plačujem s temi samodejnimi plačili.
    Od zdaj naprej želim predstavnika stranke, ki razume, kaj govorim, je iz mesa in pozna angleščino.
    Razumete, da je najboljši kompliment drugi osebi, da ga posnemate.
    To bom naredil, kot ti.
    Vaš predstavnik stranke me bo poklical za vsako plačilo, 28 pa bo poklical geslo, ki vam ga ne dam manj kot števk.
    Potem, če se bo 1 tipka dogovorila za sestanek, bosta lahko 2 ključa pustila sporočilo o plačilu, 3 ključi se bodo povezali z mojo dnevno sobo, odgovoril bom, če sem tam, 4 ključi se bodo povezali z mojo spalnico in se pogovarjali meni, če ne spim, bo 5 ključev prišlo do stranišča, 6 tipk bo doseglo moj mobilni telefon, 7 tipk bo lahko pustilo sporočilo v mojem računalniku. Če pritisne tipko 8, jih lahko znova posluša.
    Če pride do kakšnih prekinitev, vam obljubim, da bom prav tako igral lepo glasbo iz svojih starih zapisov in gramofona.
    Prosim vas samo, da navedete identifikacijske podatke svojega osebja, matično dekliško ime, krožni list podpisa od notarja in listine o lastništvu osebja, ki jih boste izbrali za te transakcije.
    In naredil sem pogodbo kot ti. Stran 8. Vaša stran je bila 42 in jaz sem se veselil. To pogodbo mi bodo dodelili predstavnik stranke, vodja poslovalnice banke in upravni odbor vaše banke, da mi podpišejo in pošljejo prijavljeno vračilo.
    Ko prejmem to pogodbo, vam pošljem vaše Geslo 28 z vašim zastopnikom stranke. Seveda bo to geslo spremenjeno vsak mesec.
    Opravičujem se, vam bom zaračunaval 20 dolarjev za te pogodbe in transakcije vsak mesec.
    Če ne morete izpolniti teh zahtev, pripravite moj dolar 1.000.000 v gotovini in ga bom kupil jutri.
    Želim vam dobra dela, in prosim, da se čim prej obrnete na mene.
    S spoštovanjem,
    Müşteriniz…

    QUELLE35
    udeleženec

    Velika yaa ;D  Hvala, ker si delila prijatelja :)

    vzvišeno
    udeleženec

    Eline saglik Nazire,  Kisasa kisas diye buna derler iste…

    Nazira
    udeleženec

    Düsünsenize bu kadin 86 yasinda ben genc halimle tel. acip banda denk geldim inanin krizler geciriyorum, o an o kisileri bandi icat edeni bir elime gecirebilsem….. ah zenginlik ah…. yasli kadin ne sansli…

    kübraa
    udeleženec

    zelo lepo zdravje rok

    čast gs
    udeleženec

    Vielen dank für die Verteilung! :) Torej je bil habe ich bisher noch nicht gesehen! :D

    anonimni
    obiskovalec

    yaril:) yaril:)geçekten çok komik ve çok güzel bankalar insanı bölyle çıldırtıyo gerçekten.[ alkis:)

    od Plejaden
    udeleženec

    idiot :)

    wolwos
    udeleženec

    stara čebela, ampak naša babica je bila pametna.
    EE bide zengin olunca istedigini yapabilir…

    acaba sonunda  ne olmus :::::?? Banka kabul atmismidir ki bu teklifi hehehe tabiki hayir 1 milyon dolarcik onlar icin neki bi sakiz parasi…..

    ljubezensko dekle
    udeleženec

    tako lepo =)

    xmcraex
    udeleženec

    super super walla

Prikaz 10 odgovorov - od 1 do 10 (skupaj 10)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.