Mi lahko zagotovimo delovna mesta v Frankfurtu in na obrobju Frankfurta.

> Forum > Cafe almancax > Mi lahko zagotovimo delovna mesta v Frankfurtu in na obrobju Frankfurta.

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    YAMANEF za
    udeleženec

    Pozdravljeni vsi, če so v Frankfurtu in okolici novi prijatelji, ki iščejo službo, me lahko kontaktirajo.

    Zahtevane lastnosti Na voljo 2 podjetji

    1 DUNLOP. Če imate poklic v Turčiji in lahko prevajate tukaj (če imate poklic), se bo dunlop vzel za svojega delavca (daje 1 leto vertraga in festa, odvisno od situacije).
    NAKNADA ZA URO:
    14 evrov, če vstopite na Dunlop
    Če pridete čez hišo za 10,50 EUR, obstaja delujoč sistem.

    2. Frankfurt flughafen. PODJETJE APS . Za zaposlovanje kvalificiranih in nekvalificiranih delavcev je potrebno: NAJMANJ vozniško dovoljenje razreda B, kazenska evidenca iz Turčije in Nemčije (konzulat za Turčijo, rathaus za Nemčijo) Konzulat zahteva 20 evrov za brezplačno rathaus, pogoj je nemščina na ravni B1 (če je tako, boste po zaposlitvi opraviti izpit za nevarno blago).
    NAKNADA ZA URO
    11 evrov urne postavke + vozovnica za vlak (skupaj 6-krat za 2 mesecev, 1 leto) En gutschein v treh mesecih priredi praznovanje glede na vašo delovno situacijo

    OPOMBA: Prosim, ne delajte v čistilnih podjetjih in ne izgubite svojih pravic. OD TE DELITVE NI POPOLNOMA NOBENEGA FINANČNEGA PREDLOGA IN GLEDE POMOČI NEKOMU DAJEM SAMO INFORMACIJE, KJE BO DAN BEWERBUNG IN NA KOGA SE LAHKO OBRNETE POŠLJI MI E-POŠTO    almaselcuk35@gmail.com

  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.