Njegova žena je EU / EGS (živi v svoji državi) POZOR!

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    sibernetike
    udeleženec

    Če je vaš zakonec državljan EU in živi v državi, ki ni njegova matična država, ne zaprosite za združitev družine, razen če želite dolgo čakati .. vse, kar potrebujete, je schengenski vizum, ki ga lahko dobite v 1-2 dneh. Naredil sem napako, zaprosil sem za združitev družine, 1 mesecev čakam na vizum, ki ga lahko dobim v 2-7 dneh. To čakalno dobo lahko opravite v ciljni državi. Državljani EU / EGS lahko zelo enostavno dobijo schengenski vizum, za vašo informacijo pa je potrebno manj dokumentacije.

    EL-TURCO
    udeleženec

    Tvoja situacija je zelo drugačna od drugih prijateljev s takšnim naslovom in vsebino, ker je tvoj mož romunski državljan, ti pa si Turčija Ima lastno hišo in je pustil službo. Potem ste se preselili iz Münchna v Berlin in izgubili ste dodaten čas, če ste zaprosili za običajno turistično vizo. vizo bi dobili v 3 dneh, kot ste rekli (seveda predvidevamo, da je niso zavrnili), vendar s to vizo lahko ostanete največ 3 mesece in potem imate da se vrnem. Ker TI nisi državljan EU, ne vem, če bi to lahko pojasnil?

    sibernetike
    udeleženec

    Tvoja situacija je zelo drugačna od drugih prijateljev s takšnim naslovom in vsebino, ker je tvoj mož romunski državljan, ti pa si Turčija Ima lastno hišo in je pustil službo. Potem ste se preselili iz Münchna v Berlin in izgubili ste dodaten čas, če ste zaprosili za običajno turistično vizo. vizo bi dobili v 3 dneh, kot ste rekli (seveda predvidevamo, da je niso zavrnili), s to vizo pa ostanete največ 3 mesece in potem se morate vrniti TI nisi državljan EU. Ne vem, če bi to lahko pojasnil?

    Lahko zaprosite za dovoljenje za prebivanje v Nemčiji (če je vaš zakonec z vami), ne glede na način, po katerem ste vstopili po vstopu v Nemčijo (vključno z nezakonitim)

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Ali lahko državljan, vključno s združitvijo družine, če je poročen in v Nemčijo vstopi s turističnim vizumom, ostane dolgo časa?

    sibernetike
    udeleženec

    Ali lahko državljan, vključno s združitvijo družine, če je poročen in v Nemčijo vstopi s turističnim vizumom, ostane dolgo časa?

    Da, če je poročen z državljanom EU.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Na podlagi česa to poveš? No, ali imaš dokazilo? Ali imaš dokument? Ali pokažeš, kje v zakonu pišeš, v katerem zakonu?

    Da, če je poročen z državljanom EU.

    EL-TURCO
    udeleženec

    Da, če je poročen z državljanom EU.

    Če nam poveste predstavitev in se naučite, kako to deluje? Tisti, ki čakajo tedne in mesece, ne čakajo nič.
    -Prošnja je drugačna (seveda se lahko prijavi), vendar je pridobitev dovoljenja za prebivanje druga stvar. Zaprosite, potem gre vse po starem, imate družinsko srečanje in se vrnete.
    ha, ampak kot sem rekel, veste nekaj, česar ne vemo, česar nismo slišali, potem vemo.
    —In če je tako, zakaj ste še vedno v Turčiji in čakate na vizum?
    hvala.

    sibernetike
    udeleženec

    Če nam poveste predstavitev in se naučite, kako to deluje? Tisti, ki čakajo tedne in mesece, ne čakajo nič.
    -Prošnja je drugačna (seveda se lahko prijavi), vendar je pridobitev dovoljenja za prebivanje druga stvar. Zaprosite, potem gre vse po starem, imate družinsko srečanje in se vrnete.
    ha, ampak kot sem rekel, veste nekaj, česar ne vemo, česar nismo slišali, potem vemo.
    —In če je tako, zakaj ste še vedno v Turčiji in čakate na vizum?
    hvala.

    Kot sem omenil v prvem sporočilu, sem se zmotil in zaprosil za združitev družine, zato sem padel v to situacijo. Medtem pravila EU veljajo za državljane EU, ki živijo v državi, ki ni njihova država. Nemci so državljani EU, če pa živijo v državi, ki ni Nemčija, jim lahko koristi ugodnost zakonodaje EU (Freizüg / EU, Freedom Of Movement).

    https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2004:158:0077:0123:en:PDF

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Torej misliš zdaj? Če oseba, ki je državljan EU, živi v drugi državi EU in se poroči, bo njena žena vzela običajni vizum in vrnila običajni vizum na sejo.

    Kot sem omenil v prvem sporočilu, sem se zmotil in zaprosil za združitev družine, zato sem padel v to situacijo. Medtem pravila EU veljajo za državljane EU, ki živijo v državi, ki ni njihova država. Nemci so državljani EU, če pa živijo v državi, ki ni Nemčija, jim lahko koristi ugodnost zakonodaje EU (Freizüg / EU, Freedom Of Movement).

    https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2004:158:0077:0123:en:PDF

    sibernetike
    udeleženec

    Torej misliš zdaj? Če oseba, ki je državljan EU, živi v drugi državi EU in se poroči, bo njena žena vzela običajni vizum in vrnila običajni vizum na sejo.

    Ja. V zakonodaji EU je že jasno zapisano, da osebi, ki gre k zakoncu, članu EU, ni mogoče ponuditi, da zaprosi za dolgoročni vizum ali zaprosi za združitev družine. Če bo zakonec članice EU ostal dlje kot tri mesece po prihodu, mora zaprositi za prebivanje.

    Za ta vnos

    https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/non-eu-family/

    Za to sejo

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/worker-pensioner/non-eu-family-members/spouses-children-parents_en.htm

    ali za prijavo (izberite "Ostanite na krovu do 3 mesece" po odprtju strani)
    znotraj seje (izberite "Ostani na krovu več kot 3 mesece" po odprtju strani)

    ali v nemščini.

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low_de.pdf

    Ne predstavljam turškega prevoda.

    to je le nekaj izmed tisočih povezav.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    V redu, še nikoli nisem slišal za kaj takega, da bi rekli, da oseba, ki dobi državljanstvo, in živi v Italiji, da ta nemški državljan živi neposredno v želji, da bi se poročil z navdihom iz Turkiyede, lahko pride, če izstopi v stik s turističnimi vizumi Italija y field in lahko pretvori sejo tukaj za turistični vizum.

    Mislim, da se to ne bo zgodilo tako, bom pa iskal.

    Če pride turist, če potrebuje papirje z državljani, ker se poleg poroke v Nemčiji, a seje ne more privoščiti, želi ponovno združiti družino okamnelih obrazov, da bi uporabil pogoje in tečaj jezikovnega spričevala.

    Baybars
    udeleženec

    Ja. V zakonodaji EU je že jasno zapisano, da osebi, ki gre k zakoncu, članu EU, ni mogoče ponuditi, da zaprosi za dolgoročni vizum ali zaprosi za združitev družine. Če bo zakonec članice EU ostal dlje kot tri mesece po prihodu, mora zaprositi za prebivanje.

    Za ta vnos

    https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/non-eu-family/

    Za to sejo

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/worker-pensioner/non-eu-family-members/spouses-children-parents_en.htm

    ali za prijavo (izberite "Ostanite na krovu do 3 mesece" po odprtju strani)
    znotraj seje (izberite "Ostani na krovu več kot 3 mesece" po odprtju strani)

    ali v nemščini.

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low_de.pdf

    Ne predstavljam turškega prevoda.

    to je le nekaj izmed tisočih povezav.

    MRB. so

    verdigniz ste prebrali povezave, ki ste jih omenili .. lahko prevedete v katero koli od teh povezav, ki jih lahko prevedete v družinsko združitev s turističnim vizumom .. verdigniz na enak način kot povezave v angleščini, ki jih lahko berete nemško z izbiro jezikovnih možnosti na zgornjem desnem kotu teh strani .. 

    Pišem nemškega odvetnika in bom delil povezavo na to temo;

    Wie Sie bereits angedeutet haben, dabei das Problem, dass der Visumszweck falsch iststeht dabei, unabhängig davon, ob ich Braut die Heirat izrecno ausgeschlossen klobuk; das Visum wund für einen bestimmten Grund, zum Beispiel Tourismus erteilt; če je bilo dano v Grčiji, je bilo treba paziti, da bi se odločili za to, da bi se odločili za to, da bi se odločili za to, da bi se odločili za to, da se odločite za to.

    Povezava buda: https://www.deutsche-anwaltshotline.de/rechtsberatung/101176-kann-ein-nicht-eu-buerger-mit-einem-schengen-visum-einen-deutschen-in-daenemark-heiraten-ohne-eine-ausweisung-zu-fuerchten

    Tukaj odvetnik odgovarja Nemcu, ki se je poročil na Danskem, in osebi, ki je v Evropo prišla z ukrajinskim državljanom Schengenvisum .. in v obrazložitvi pravi, da lahko zaradi zavajanja konzulata takoj odpovedo turistični vizum, če greste izven vašega dejanskega namena pridobitve turističnega vizuma.

    § 39
    Aufenthalts im Bundesgebiet für längerfristige Zwecke

    Über die im Aufenthaltsgesetz geregelten Fälle hinaus lahko ein Ausländer einen Aufenthaltstitel im Bundesgebiet einholen

    Staatsangehöriger eines v Anhang II der Verordnung (EG) št. 539 / 2001 aufgeführten Staates Aufenthalte (§ 6 Absatz 1 Nummer 1 Des Aufenthaltsgesetzes)

    Zakon o seji 39. Postavka 3. pododstavek

    Ta člen ureja uporabo in podaljšanje seje. Po zakonu so države na seznamu, ki ga zakon omenja in ki sem ga označil z rdečo, države, ki imajo pravico do vstopa v Nemčijo brez vizuma, na primer Brazilija (Turčija ni na seznamu). države lahko zaprosijo za prebivanje po prihodu s turističnim vizumom, na mestu, ki sem ga označil z vijolično, piše KANN, ne piše, da ga je treba dati .. Z drugimi besedami, urad za tujce lahko osebo pošlje nazaj v njeno državo in od nje zahteva vizum za združitev družine, kljub temu zakonu. Turški državljani sploh niso v tej situaciji.. Da bi razjasnili to težavo s krvjo, primer iz drugega zakona je "Sie" se in der Regel abweichend von § 5 Abs. 1 št. 1 v Fallen des Satzes 1 št. 1 erteilt werden« je primer iz zakona, ki s tem vprašanjem nima nobene zveze. V primeru, ki sem ga dal, javni uslužbenec nima pobude, ker pravi, da bi morala biti podana, ker v zakonu piše Soll.. Pri naši glavni temi pa v zakonu piše Kann, kar pomeni, da prepušča pobudo uradu za tujce.

    Posledično niti zakon ne ureja turškega državljana, ki je prišel s turističnim vizumom, da bi se poročil in podaljšal svoj vizum. Kot ste že omenili, lahko ta konzulat zavede, če želi urad tujcev videti takšno situacijo .. torej namen pridobitve turističnega vizuma za namen sklenitve zakonske zveze je pravzaprav drugačen.

    Pridimo do živih primerov; https://www.forum-ukraine.de/forum/index.php?page=Thread&postID=73551#post73551 v tej povezavi je status para, ki prihaja in se poroči s turističnim vizumom;

    90 Tage Multi Schengenvisum nach Deutschland gekommen. Die Papiere vom OLG waren fertig in es gab einen Termin beim Standesamt.
    Die Heirat wurde zuvor bei der zuständigen ABH angezeigt. Prikličite linijo z vizualnim znakom v telefonski številki Kiew.
    Gleich nach der Eheschließung wurde bei der ABH der Reisepass mit Visum (Schengen), \ t das A1 Zertifikat, Nachweis der Krankenversicherung, Gehaltswachweise der letzten 3 Monate sowie der Nachweis über ausreichend eingereicht.
    V tem primeru je monotem monotema znan tudi kot ausgestellt damit in tudi aufenthaltstitel beantragt.
    Zusammen hatte alles 120 Minuten gedauert. Eine Ausreise war nicht erforderlich.

    Poleti se otrok spet poroči z ukrajinko in se sestane, ne da bi moral oditi.

    Lahko vam dam še nekaj primerov, vendar ni potrebe po tem, da raztegnete tematiko .. Napišemo povzetek situacije.

    S turističnim vizumom v Nemčijo pridite, se poročite in kako pridobiti zakone turškega državljana, ki se želi prijaviti na sejo pred odhodom v Nemčijo, niti evropske zakone, ki ne dovoljujejo nobenega zakona, ki ureja pravice oddajanja .. teorija večinoma tujcem krog, odvisno od pošiljanja turških državljanov v Turčijo in združitev družine želi zaprositi za vizum. Če ima na internetu veliko primerov .. ena na tisoč verjetnost pobude agencij za tujce uporablja sobo, če podatki po izpolnitvi prispevka, vključno s potrdilom A1, torej želijo, so jasno .. vendar se v državo ne bi vračal dedigin pri turškem državljanu hiçbir ne more zahtevati pravic, Turčija pa se mora vrniti in prosilci za vizum za združitev družine .. da 98% uradov za tujce pošilja te ljudi nazaj v Turčijo ..

    Baybars
    udeleženec

    .

    sibernetike
    udeleženec

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low.pdf

    Strani 14 – 15 – 16 (ne prevajam, ker mnogi zakonci državljani EU verjetno znajo vsaj malo angleško in to je samo v informacijo)

    točno mi pove, kaj mislim. Zakonodaja EU velja za državljane EU.

    Zakon se je v Nemčiji uporabljal za uskladitev zakonodaje EU

    https://www.gesetze-im-internet.de/freiz_gg_eu_2004/BJNR198600004

    ( Freizügigkeitsgesetz/EU – FreizügG/EU )

    Baybars
    udeleženec

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low.pdf

    Strani 14 – 15 – 16 (ne prevajam, ker mnogi zakonci državljani EU verjetno znajo vsaj malo angleško in to je samo v informacijo)

    točno mi pove, kaj mislim. Zakonodaja EU velja za državljane EU.

    Zakon, ki se je v Nemčiji uporabljal zaradi skladnosti z zakonodajo EU

    https://www.gesetze-im-internet.de/freiz_gg_eu_2004/BJNR198600004

    ( Freizügigkeitsgesetz/EU – FreizügG/EU )

    Poglejte, tisto, kar sem vam hotel napisati, je bila voda, ki sem vam jo želel napisati .. Na vaših povezavah nekdo, ki pride s turističnim vizumom, ne pravi, da bo svoj vizum spremenil v sejo .. Napisal sem vam neposredno od odvetnika in zakona zgoraj, razumljivo .. poglejte tukaj ste omenili prvo povezavo na strani neposredni citat

    Tvoja pravica do prebivanja.
    narave teh pogojev država EU.

    zgornji stavek iz vaše povezave, lahko naredite 3 mesecev po naslovu članka, ki ga je začel .. Ne vem, če moram prevesti, vendar še vedno pišem ..

    Za vaše bivanje po 3 mesecih veljajo določena pravila, ki jih določa vaše stanje v tej državi članici.

    Z drugimi besedami, v nobenem od navedenih primerov ne piše, da pridete s turističnim vizumom in ga lahko spremenite v rezidenco s poroko. Poleg tega lahko to celo zavede konzulat članek, ki sem ga dal zgoraj od odvetnika, sem napisal, da je to rekel odvetnik..

    sibernetike
    udeleženec

    Bivanje po 3 mesecih je odvisno od statusa vašega partnerja in ne vašega.
    Če se vaš zakonec odloči, da bo ostal več kot 3 mesece ali bo tam že več kot 3 mesece, če vaš zakonec dela, išče službo ali je prijavljen v Job Center, mora samo pokazati nastanitev. Najemna pogodba ni potrebna . Če pa študent ali ne dela, mora biti na njegovem bančnem računu denar, nepremičnine in zasebno zavarovanje. To so posebni pogoji, ki ste jih omenili zgoraj.

    Moj cilj je zagotoviti, da vaši prijatelji v moji situaciji ne bodo naredili enake napake, kot sem jo jaz. A glede na to, kar sem rekel, lahko vsak sam raziskuje in si napisano razlaga po svoje. Ker sem to raziskavo opravil po prijavi, se ne morem vrniti. Če do 1. julija ne dobim nobenih rezultatov, bom umaknil vlogo za vizum in zaprosil za "Vstopni vizum".

    2.2. Vstop in prebivanje družinskih članov iz tretjih držav. \ T
    2.2.1. Vstopni vizumi. \ T
    Kot je določeno v členu 5 (2), države članice
    premik ali vstop v državljana EU, za katerega velja direktiva.
    Tak član države
    pravica do pridobitve vstopnega vizuma18. To jih razlikuje od drugih tretjih držav
    državljanov, ki nimajo take pravice.
    Družinske člane tretjih držav je treba izdati čim prej
    pospešen postopek z brezplačnim kratkoročnim vstopnim vizumom. Po analogiji s členom
    23 Komisija meni, da zamude za več kot štiri tedne niso
    razumna. Organi držav članic
    vrsto vizuma, za katerega morajo zaprositi, in ne morejo zahtevati, da zaprosijo za dolgoročno,
    vizumov za prebivanje ali združitev družine
    . Države članice morajo takšnim družinskim članom zagotoviti vse
    vizumov Države članice lahko uporabljajo premične telefonske linije ali storitve
    zunanjega podjetja
    družinskim članom iz tretjih držav.
    Vizum izhaja iz družinske povezave z EU
    državljanov, držav članic
    družine link20 (in tudi odvisnost, resni zdravstveni razlogi, trajnost partnerstev,
    kjer je primerno). Dovolj ni nobenih dodatnih dokumentov, kot je dokazilo o nastanitvi
    sredstva, povabilo ali povratno vozovnico.

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 48)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.