Ostati dvakrat na integracijskem tečaju.

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    istanbullu je
    udeleženec

    Pozdravljeni, lep pozdrav vsem,
    Trenutno sem na 5. modulu integracijskega tečaja (prvi del stopnje B1), po dveh mesecih bom imel izpit.
    Če sem na koncu tečaja padel na izpitu, sem se moral vrniti na tečaj.
    Je med vami kdo, ki je imel na začetku tak incident?
    Kaj bi morali imeti tudi tisti, ki po obisku dveh vrhunskih integracijskih tečajev ne morejo dobiti B2?
    Že v naprej hvala za vašo pomoč in komentarje,
    Saygı ve selamlar…

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Če izpita ne morete opraviti, se boste odpravili na 300-urni tečaj za prekvalifikacijo, nato pa boste morali znova vstopiti v izpit. Če te inavide ne morete opraviti, lahko sami plačate in se še enkrat odpravite na tečaj, vendar ne pozabite na predstavitev, ne bodo imeli neomejene seje, ne da bi opravili b1, zato poglejte, kaj počnejo, in pridobite to potrdilo.

    istanbullu je
    udeleženec

    Najprej hvala gospa Tuğçe za vaš hiter odgovor,
    Ker že eno leto skrbim za našega otroka, nisem mogel obiskovati tečaja ali delati na nobenem delovnem mestu.
    Imel sem potrdilo A2, pred petimi leti sem ga dobil pri Goetheju. V tem obdobju sem lahko govoril tako z ženino družino kot z Nemci, čeprav z zlomljeno slovnico.
    Po začetku integracijskega tečaja sem bil nekoliko potrt, bil sem star, težave so bile težke, vendar sem na testu einstufung dobil B1.
    Skoraj brez težav govorim in razumem.
    Dandanes sta pisanje in slovnica zahtevna.
    Tudi vprašanja, s katerimi imam težave, so vprašanja, kot je Dativ Akkusativ genitiv. Ker ne maram zapomnjevanja, ga ne morem preboleti.
    Želel sem biti pripravljen na vse, kar se mi lahko zgodi. Ko so vsi imeli negativne govore o seji, sem hotel sprejeti vse vrste previdnostnih ukrepov.
    Ali poznate kakšno metodo, s katero se lahko naučim tem, ki jih želim razložiti zgoraj?
    Hvala še enkrat.

Prikaz 2 odgovorov - od 1 do 2 (skupaj 2)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.