Informacijski natečaj za elektronski slovar

> Forum > Novice in obvestila o izdelkih in storitvah podjetja Almancax > Informacijski natečaj za elektronski slovar

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    MuhayaяeM
    udeleženec
    Še en nagrajeni kviz almancaxa!

    Nagrajeni kviz o elektronskem slovarju

    Elektronik sözlük ödüllü bilgi yarışmasına katılımlar 01.02.2013 Cuma akşamı (bu akşam) saat 23:30 'da başlayacak olup 02.02.2013 Cumartesi (yarın akşam) saat 20:00 'da sona erecektir.Yarışmaya sadece bu saatler arasında girilebilecektir.Yarışmacılar sayfanın üst tarafındaki menüde bulunan “Bilgi Yarışması” butonunu tıklayarak açılan sayfadan Elektronik Sözlük Ödüllü Bilgi Yarışmasını seçerek yarışmaya girebileceklerdir.
    Na natečaju bo skupno 20 vprašanj, vprašanja so bila izbrana med različnimi predmeti, pomešana skupaj.
    Na tekmovanje se lahko prijavite samo enkrat, tudi če je tekmovanje prekinjeno zaradi izpada električne energije, težav z internetno povezavo, drugič ne bo več možnosti za prijavo.
    Tekmovalec se ne sme registrirati in sodelovati na forumu z različnimi imeni članov in podobnimi zlorabami.
    Po koncu tekmovanja se za zmagovalca šteje tekmovalec, ki ima na seznamu točk, ki jih je treba odstraniti, največ točk (natančneje tisti, ki je naredil najbolj pravilno).
    Če je več tekmovalcev z najvišjim številom točk (z najbolj pravilnim številom), bodo preverjeni časi tekmovanja in tisti, ki je preizkus opravil v najkrajšem času, se šteje za prvega in tistega z največ točkami se šteje za prvo.
    Točke, ki jih prejmejo vsi tekmovalci, ki sodelujejo v nagrajenem kvizu, se ob koncu tekmovanja samodejno dodajo tržnim rezultatom.
    Opomba: Če želite sodelovati v tem natečaju, morate biti član Almancaxa vsaj 10 dni.
    Vsako vprašanje je vredno 250 točk in bo na ta način preneseno na tržne točke, na primer 10 tekmovalnih točk bo dodano tekmovalcu, ki na koncu tekmovanja naredi 2500 popravkov.

    Vse stroške med dostavo nagrade tekmovalcu krije almancax.

    394-firsat-elektronik-sozluk-6-dilde-ceviri-105457302.jpg

    Nagrada: Elektronski slovar v 6 jezikih

    Vsebina paketa: Elektronski slovar, Navodila za uporabo, Baterija

    Več kot 6 besed v 60.000 jezikih, angleščini, nemščini, francoščini, italijanščini, španščini, turščini.

    Omogoča 20-krat hitrejšo uporabo kot običajni slovar.

    Povečuje hitrost šolanja otrok pri pouku nemščine in angleščine.

    Reši vas v težkih trenutkih, ko se zataknete med potovanjem v tujino, tudi če ne govorite nemško ali angleško.

    6 besed v 10.000 jezikih (skupaj 60.000 besed) angleško, nemško, francosko, italijansko, špansko, turško.

    Svetovna ura, pretvornik valut, kalkulator, ura, alarm, velik LCD zaslon, majhen in lahek dizajn.

    Čas uporabe baterije do 6 mesecev do 12 mesecev, odvisno od intenzivnosti uporabe.

    MuhayaяeM
    udeleženec

    Kot sem omenil v zgornjem sporočilu, se je naše tekmovanje končalo 02.02.2013 ob 20:00 in naš član fuk_18 je bil prvi.
    Čestitamo fuk_20, ki je prišel prvi s pravilnim odgovorom na 16 od 18 vprašanj.
    Točke, ki so jih prejeli prijatelji, ki sodelujejo v natečaju, so bile naložene na njihove račune kot tržne točke.
    Hvala za vašo pozornost.

    reyyan za
    udeleženec

    Pogrešal sem datum tekmovanja. Insha'Allah naslednjič. Čestitam tudi našemu zmagovalnemu prijatelju

    ro
    udeleženec

    Yaaaaa mi je povedal tudi obzorje, toda danes sem spoznal kraj tekmovanja :(  zdaj sem vse naredil, jokal bom :)

    MuhayaяeM
    udeleženec

    Ne skrbite, naša tekmovanja se bodo nadaljevala :)

    ro
    udeleženec

    veselimo se vas :)

Prikaz 5 odgovorov - od 1 do 5 (skupaj 5)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.