Vozniško dovoljenje in sonde

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Feneristt
    udeleženec

    Zdravo prijatelji, imam vprašanje je, da bo, sem ujel radar, ki je pred tremi tedni na avtocesti, pismo je prišel k meni, tako da sem šel s 3 kubični cesti 100, spraševal sem se, da je eno leto moj puran tam so moje vozniško dovoljenje, pridejo v Nemčiji I spremenili, ali pa imam probeseit, ker je to že moj licenca Želim izvedeti, če sem izvzet, bom zelo vesel, če lahko podate informacije o tej temi.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    ne imejte sonde, ne skrbite, dali boste licenco, vendar 1 mesec

    yenicerixnumx
    udeleženec

    Zdravo prijatelji, imam vprašanje je, da bo, sem ujel radar, ki je pred tremi tedni na avtocesti, pismo je prišel k meni, tako da sem šel s 3 kubični cesti 100, spraševal sem se, da je eno leto moj puran tam so moje vozniško dovoljenje, pridejo v Nemčiji I spremenili, ali pa imam probeseit, ker je to že moj licenca Želim izvedeti, če sem izvzet, bom zelo vesel, če lahko podate informacije o tej temi.

    Probezeitisa ni. Po katalogu ima innerortsdaysan 200 evrov kazni, 2 točki in 1 mesec vozniškega dovoljenja.
    außerorts daysan 160 euro kazen 2 točki 1 mesec vozniško dovoljenje.

Prikaz 2 odgovorov - od 1 do 2 (skupaj 2)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.