Družina se združi z otroki

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    nfserd
    udeleženec

    Pozdravljeni,

    Moja žena in moja triletna hči sta državljana EU, če naj se družina z otrokom poveže po tem, ko moj mož začne delati v Nemčiji, ali mi to zagotavlja kakšno ugodnost? Tudi če moja žena začne delati, morda njen dohodek ne bo na želeni ravni. Kakšna je v tem primeru korist od otroka?

    hvala

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Pri družinskem druženju nad otrokom ni dohodka, prek otroka vam bo veliko lažje.

    nfserd
    udeleženec

    No, imam še eno vprašanje, o njem se je že govorilo na forumu, ampak ne vem, kakšna je zadnja situacija. Ali je moja žena državljanka EU, ali lahko zaprosim za sejo, če grem v Nemčijo po zakonodaji EU, če z ženo vzamem turistični vizum?

    Na spodnji povezavi so informacije, ki nakazujejo, da bi bilo to mogoče.

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/documents-formalities/non-eu-family-members-residence-card/germany/index_en.htm

    Vaši družinski člani, ki niso državljani EU, morajo zaprositi za dovoljenje za prebivanje (Aufenthaltskarte).

    Pokazati morate, da obstaja družinski odnos z državljanom EU, ki že zakonito prebiva v Nemčiji. Če želite to narediti, boste morali predložiti ustrezne dokumente, kot so:

        Mož / žena: zakonski list
        (grand) otroci: rojstni list
        Registrirani partnerji: potrdilo o civilnem partnerstvu

    Izkaznica za prebivanje običajno velja 5 let.

    Za več informacij se obrnite na matični urad tujcev, kjer živite.

    mervekilic91
    udeleženec

    Pozdravljeni;

    Kadar je družina otroka nad otrokom, vaš dohodek ali velikost hiše ni potreben m2. Jaz sem nemški državljan in sem noseča, žena, zaprosili smo za vizum za turškega državljana, čakamo odgovor na nerojenega otroka.

    yenicerixnumx
    udeleženec

    preden smo na našem forumu razpravljali o tej situaciji. nekaj naših prijateljev je o tem celo vprašalo v Rathausu. prejeli negativni odgovor. Zaradi tega na žalost ne morete zaprositi za sejo. častnik pravi, da se morate vrniti in zaprositi za vizum.

    No, imam še eno vprašanje, o njem se je že govorilo na forumu, ampak ne vem, kakšna je zadnja situacija. Ali je moja žena državljanka EU, ali lahko zaprosim za sejo, če grem v Nemčijo po zakonodaji EU, če z ženo vzamem turistični vizum?

    Na spodnji povezavi so informacije, ki nakazujejo, da bi bilo to mogoče.

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/documents-formalities/non-eu-family-members-residence-card/germany/index_en.htm

    Vaši družinski člani, ki niso državljani EU, morajo zaprositi za dovoljenje za prebivanje (Aufenthaltskarte).

    Pokazati morate, da obstaja družinski odnos z državljanom EU, ki že zakonito prebiva v Nemčiji. Če želite to narediti, boste morali predložiti ustrezne dokumente, kot so:

        Mož / žena: zakonski list
        (grand) otroci: rojstni list
        Registrirani partnerji: potrdilo o civilnem partnerstvu

    Izkaznica za prebivanje običajno velja 5 let.

    Za več informacij se obrnite na matični urad tujcev, kjer živite.

    nfserd
    udeleženec

    Hvala za odgovore, če pa imam veljaven schengenski vizum, lahko svoj potni list vrnem v prošnji za združitev družine? Navsezadnje mislim, da moje svobode potovanja ne bo nobene omejitve.

    muhendus
    udeleženec

    Hvala za odgovore, če pa imam veljaven schengenski vizum, lahko svoj potni list vrnem v prošnji za združitev družine? Navsezadnje mislim, da moje svobode potovanja ne bo nobene omejitve.

    Če boste rekli, da bo vaš potni list morda potreben, dokler se transakcija ne sklene med sestankom, boste morda imeli svoj potni list, obvestili vas bomo, ko se bo transakcija zaključila in bo družinski vizum za združitev potrjen, vzeli boste svoj potni list in poslali vam bodo nov vizum in vam ga poslali.

    Ko sem zaprosil za vizum za združitev družine, sem že imel veljaven schengenski vizum za dve leti iz Nemčije, sem vprašal častnika, ki sem ga spoznal, kaj če potrebujem potni list, kaj naj storim? Dostavljamo. "

    servett
    udeleženec

    Pozdravljeni; V isti situaciji sem, kako ste sledili, prosim, pomagajte mi

    Kadar je družina otroka nad otrokom, vaš dohodek ali velikost hiše ni potreben m2. Jaz sem nemški državljan in sem noseča, žena, zaprosili smo za vizum za turškega državljana, čakamo odgovor na nerojenega otroka.

    ucrexnumx
    udeleženec

    Lahko noč, prijatelji, pravkar sem se vam pridružil. Forum je povsem slediti ediyorum.eş sem açtırıcak nemškega državljana šest let zaradi yaşıyoruz.ailev v Turčiji polno Nemčija poravnave razmišljajo moje žene 6 tednov noseča, da bi morala ögrendik.eş nosim od začetka germany go zapisu sledijo način, kako smo zelo veseli, če nam lahko pomagate. Kakšno pomoč lahko dobimo v Nemčiji? Povezave prek nemškega državljana Doğucqk otroka, ki se mi zdi možen od petega meseca nosečnosti, ali se moram vnaprej dogovoriti za sestanek?
    Kje naj moja žena zaprosi v Nemčiji?
    Dodatek za najemnino?
    Eşya yardımı? Vs…. neler yapmalıyız? Şimdiden herkese cevapları için teşekkür ediyorum.Ayrıca 5 yıllık vizem var pasaportumu başvuruda teslim etmesem Oluyor sanırım

Prikaz 8 odgovorov - od 1 do 8 (skupaj 8)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.