Ločila sem se.

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Ohne idealien
    udeleženec

    Živjo prijatelji. V preteklosti sem imel forum precej zaposlen. Moj zakonec je nemški državljan, jaz pa Turek. Po 5 letih in 9 mesecih življenja pod isto streho sem odšla od doma. 1 leto sem živel nekje drugje in se v Turčiji ločil. Nato sem v Nemčiji uvedel ločitev z overjenim nemškim prevodom ločitvenega lista. Zdaj sem uradno ločena. Ko sem zapustil ženo, je žena poslala pismo na urad za tujce, da ne želi, da živim v Nemčiji, da želi, da me pošljejo nazaj v Turčijo, da sem se poročil z njo za Nemčijo in napisal veliko laži mojemu častniku. Takrat sem ravno zaprosil za dovoljenje za prebivanje in tega pisma niso vzeli resno in so mi dali dovoljenje za prebivanje. S 6-mesečno Fiktionabescheinigung so me počakali do zadnjega dne 6-ih mesecev in mi dali nov termin. Tokrat je bil rok spet antragen z 1-letnim dovoljenjem za prebivanje neodvisno od zakonca. Dobil sem tisto 1-letno sejo in ob koncu 1 leta so me ponovno poklicali in mi dali 2-letno sejo. Naslednji mesec imam rok za pridobitev dovoljenja za bivanje. Zdaj pa moje pravo vprašanje je, ali lahko spet brez težav vstopim v Nemčijo, potem ko sem šel za en teden v Turčijo s to izkaznico za prebivanje, ki mi jo bodo podelili? Urad za tujce je imel z mano kar nekaj težav, zato mi na misel prihajajo slabe stvari. Moja nova izkaznica za prebivanje ne vsebuje nobenih omejevalnih elementov, kajne? Na primer, če gre ta človek v Turčijo, se ne bo nikoli več vrnil? Je kaj takega mogoče?

    brezsrčni
    udeleženec

    Pozdravljeni, ločeni ste, še vedno se ne moremo znebiti vaših otopelih vprašanj. :) Sploh se mi ne zdi potrebno odgovoriti na vaše vprašanje. Upam, da razumete odgovor. Varno potovanje vnaprej. :)

Prikaz 1 odgovora (skupaj 1)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.