Pomoč pri certificiranju B1 Telc

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    CIPET
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,
    Konec maja sem se udeležil izpita b1 telc. Danes, ko sem dobil rezultate, je prišel Hören / Lesen B1, Schreiben B1, Sprechen A2.
    Na govorniškem izpitu je bila poljska gospa in učitelj s tečaja. Ko sem prejšnje udeležence izpita vprašal, kakšna vprašanja imajo v oddelku za samostojno predstavitev, so rekli, da imajo 3 do 5 vprašanj.
    To so bila vprašanja na ravni b1, kot so načrti po izpitu, prosti čas itd. Nadaljeval sem z oceno 2 od 100 na izpitu A95, ki ga je tečaj opravil. Nisem imel težav s svojim nivojem in svojim delom. Nato sem je bil izpostavljen približno 14 ali več vprašanjem. Ne verjamem, da so to ravni b1. To, kar sem videl na fotografiji pred nami v Teilu 2, sem sporočil v skladu z b1 in ker sem se na izpit prijavil sam, je drugi učitelj spremljal me pri načrtovanju v teil 3. To je bil najboljši del, ko pa je bil zahtevani rezultat za b1 75 in več, mi je dal 74,0.
    Vprašal sem tečaj, me vprašal, ali so vprašanja v pisni obliki, je rekel ne, pokazal sem rezultate drugih oddelkov in situacijo in situacijo, ne da bi ponovno vpisal pristojbino za izpit, ki smo ga ponujali, da bi se spet srečal.
    Če imate o tem znanje ali izkušnje, čakam na vašo pomoč.

    Hvala.

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Pritožite se lahko, če menite, da je bila oseba, ki je opravljala test, namerna do vas. Pritožite se na ustrezne službe. Tudi situaciji ste razložili svoji šoli in rekli so, da izpit podaljšajo. Zdaj boste bodisi opravili izpit bodisi počakali na zaključek pritožbe.

    CIPET
    udeleženec

    Hi all,
    Naš ugovor je prišel do rezultata po 4 tednih in poročali so, da v ocenah ni bilo nobene napake. Še vedno sem opravljal naslednji izpit, da ne bi zapustil toplote, in rezultati so prišli. Sem opravil tako, da sem vzel B1 iz vseh oddelkov. Naj dodam opombo prijateljem, ki nimajo nobenega znanja. Če v dveh letih od prvega vstopa v Nemčijo opravite izpit B2 in Politični izpit, lahko dobite polovico pristojbine, ki ste jo plačali za tečaj.
    Potrebne informacije lahko dobite na spletnem mestu Bundesamt für Migration und Flüchtlinge.

    CIPET
    udeleženec

    Prijatelji, pišem za tiste, ki jih zanima nadaljevanje postopka transakcije. Po razpisu drugega izpita je institucija, pri kateri sem opravljal izpit, kot rezultat vstopila v sistem Bundesamt für Migration und Flüchtlinge.
    Nato 1 tednov kasneje, 50% denarja, ki sem ga plačal za tečaj, se vrne na moj račun. Želim vam, da bi bili vsi lahko.

    Ezggg
    udeleženec

    Pozdravljeni, spet bom šel na b1, preden bom govoril.

    svetilka87
    udeleženec

    Pozdravljeni, spet bom šel na b1, preden bom govoril.

    Kdaj boste opravljali izpit? Avgusta bom opravljal tudi izpit Telc B1, najtežji del pa je govorni del. To ste že predali vam. Za Schreiben si lahko ogledate video posnetke Yiğita Günala na Youtube. Nekatere besedne zveze ste delili in s temi besednimi zvezami imate kaj napisati na vsako pismo ali vzorec e-pošte.

Prikaz 5 odgovorov - od 1 do 5 (skupaj 5)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.