dobite nedoločeno sejo brez B1

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    sanseyy
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,

    V Nemčiji živim že 7 let. Poročena sem z nemškim državljanom, imava dva otroka, ki sta nemška državljana. Delam kot IT v zelo dobrem nemškem podjetju in dobro zaslužim. Žal iz nekega razloga nisem mogel dobiti certifikata B1. Iz teh razlogov dajejo stalno enoletno sejo. Nimam časa iti na tečaj itd. Ali imam možnost, če jo dam odvetniku? Ali kaj naj storim?

    yenicerixnumx
    udeleženec

    Pozdravljeni, za državljanstvo sem zaprosil ob koncu 6 let in so ga poslali nazaj, ker manjka samo 1 dokument. Ali želijo novega, ker je dokument formule 1 v Turčiji star? Ko sem prej zaprosil za bivanje za nedoločen čas, mi ga niso dali zaradi pomanjkanja dokumentov. Mislim, da se bo to zgodilo tudi tebi. Če ne izvajate pogojev, zagotovo ne dajejo. Če sem iskren, mislim, da se z odvetnikom ne bo rešilo.

    Grof Monte Cristo
    udeleženec

    Čakaš 1 mesec, da dobiš rok iz urada za tujce, 3 mesece pa traja, da pride kartica, še enkrat slikaj, izpolni prijavnico, težka situacija. Veliko težav. Obdobje ponovitve se konča, spet iste transakcije, imam b1, vendar mi dajo 1 leto in 1 leto, ker sem brezposelna.

    Ohne idealien
    udeleženec

    B1 nisi ti. Je najpomembnejši izmed izvirnih dokumentov. Zahteva B1 z integracijo.

    aras.xnumx
    udeleženec

    Pozdravljeni b1 koliko mesecev si končal katero državo

    Nesibe od
    udeleženec

    Pozdravljeni b1 koliko mesecev si končal katero državo

    B1 ni težko, koliko let že živiš v Nemčiji? Če se boste za izpit učili 1 mesec, se boste imeli lepo. Ne pretiravajte. Kupil sem ga takoj po 1 letu življenja. B1 se ni treba bati. Na youtubu je že veliko informacij, vsebin in tem za izpit. Čim prej se ga znebite 😇.

    Nesibe od
    udeleženec

    B1 ni težko, koliko let že živiš v Nemčiji? Če se boste za izpit učili 1 mesec, se boste imeli lepo. Ne pretiravajte. Kupil sem ga takoj po 1 letu življenja. B1 se ni treba bati. Na youtubu je že veliko informacij, vsebin in tem za izpit. Čim prej se ga znebite 😇.

    dežela Bavarska

    brezsrčni
    udeleženec

    Zaposleni v Ausländerbehörde lahko prevzame pobudo in ugotovi, da je vaša nemščina zadostna in da sejo za nedoločen čas, vendar obstaja 1-odstotna verjetnost. Ni vam treba iti na tečaj B1, lahko se učite neposredno na internetu in opravljate izpit, nimate možnosti reči, da nimate časa. Če se želite učiti 1 uro vsak dan , na izpit boš pripravljen čez 2 ali 3 tedne.Ne razumem kaj je narobe z odvetnikom, v nemčiji ni zakona in odvetnika, ne zapravljaj denarja.

    volkanxnumx
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,

    V Nemčiji živim že 7 let. Poročena sem z nemškim državljanom, imava dva otroka, ki sta nemška državljana. Delam kot IT v zelo dobrem nemškem podjetju in dobro zaslužim. Žal iz nekega razloga nisem mogel dobiti certifikata B1. Iz teh razlogov dajejo stalno enoletno sejo. Nimam časa iti na tečaj itd. Ali imam možnost, če jo dam odvetniku? Ali kaj naj storim?

    S spoštovanjem,
    Prijatelji so nekaj omenili, nekaj bi rad dodal.
    Prvič, v Nemčiji igra pomembno vlogo pobuda uradnika, ki vam ureja papirologijo, žal se nekateri zapletejo v novice o svojem delu.
    Če se pojavite pred policistom, ki pozna vaše zakonske pravice, ste v vseh pogledih pred 1:0.
    Ne vem, kako je z najnovejšimi pravnimi predpisi, moram pravočasno raziskati, a tega večina ne ve; V Nemčiji ni potrebe po tečaju.

    Zato lahko pridobite potrdilo tako, da se izboljšate samo z opravljanjem izpita b1.

    Ben alman vatandasligimi alma surecinde entegrasyon kursuna gitmelisin dediler bende hayir zorunlu degilim kendim calisip sinava girecem dedim ve o sekilde de yaptim.bilenler bilir…

    Torej, skratka, če zaupaš svoji nemščini, če lahko govoriš pred častnikom in govoriš nemško, ko bo spoznal, da si nad nivojem b1, od tebe ne bo mogel zahtevati dokumenta. je v zakonu zapisano jasno in jasno!

    Če vaša nemščina ni na tej stopnji, lahko obiščete VHS in se prijavite na najbližji izpitni datum in pridobite B1, ne da bi morali iti na tečaj.

    Mfg

Prikaz 8 odgovorov - od 1 do 8 (skupaj 8)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.