Informacije o Einstufungstests za B1

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    İsmailbey
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,
    Moram pridobiti potrdilo B1 in lahko neposredno opravim izpit za to potrdilo. Govoril sem na nekaj tečajih, vendar so mi rekli, da moram pred opravljanjem tega izpita opraviti Einstufungstests. Ali ima kdo informacije o Einstufungstests, kako se začnejo, kako lahko nadaljujejo, ali lahko ta test opravim sam?
    Vnaprej hvala za odgovore

    tugce_doerj je
    udeleženec

    Izpit za določanje ravni, ki ga imenujejo Einstufungstest. Če je vaša raven zadostna za vstop na izpit, se lahko na izpit prijavite brez predavanja. Ta izpit bo potrdil, ali lahko opravljate izpit ali ne. Na izpit vstopite sami. Tam so vam postavljena vprašanja. Predvidevam, da samo opravljate ustni izpit. Vsaj v mojem času je bil ta test le ustni, zdaj ne vem, ali sem se spremenil.

    istanbullu je
    udeleženec

    Pozdravljeni,
    Kot nekdo, ki je leta 2012 vzel A2 iz Goetheja iz Istanbula, sem znova dobil A2 od einstufungtest, ki sem ga vzel pred dvema mesecema letos.
    Kar zadeva vaša vprašanja
    * Izpit je opravila ena oseba.
    * Izpit gre od enostavnega k težkemu, proti koncu sem težko razumel.
    * Nekaterih oddelkov na koncu nisem mogel končati, kar jim je dalo idejo pri določanju moje stopnje.
    * Na koncu izpita vam pokaže tudi nekaj slik in reče povej-razloži mi. V moji je bila ženska, ki je doma uporabljala ljudsko medicino za svojega bolnega otroka, otroku je dajala zdravilo, a je kasneje obžalovala. Incident sem razložil, kolikor sem mogel. Nato je moški govoril z vodjo učilnice in mi dal list papirja z izpitom.
    Moj izpit je opravil takole. Žal nisem mogel navesti dobrega primera, toda to je bila klasična vsebina Goethe Instituta.
    Upam, da sem lahko malo pomagal.
    Že zdaj vam želim uspeh.
    Srečno z,

Prikaz 2 odgovorov - od 1 do 2 (skupaj 2)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.