Kako ste preživeli prve mesece v Nemčiji?

> Forum > Poslovno in delovno življenje v Nemčiji > Kako ste preživeli prve mesece v Nemčiji?

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    nebo posnetkov
    udeleženec

    Pozdravljeni, v Hannover sem prišel z vizumom za združitev družine pred dvema tednoma. Odšel sem v prvo podružnico za tujce in se registriral za naslov, vendar so se dogovorili za 90. januar, da 19-dnevni vizum spremenijo v rezidenčni vizum. Mislim, samo en mesec je in ker se bo takrat določil jezikovni tečaj ali kaj podobnega, sedim doma, ne da bi kaj naredil in mi je zelo dolgčas. Počutim se zelo osamljeno. na srečo ni turškega soseda. Ali mi lahko predlagate, kaj lahko storim?

    https://www.almancax.com/almanca-aile-almanca-aile-bireyleri-ve-almanca-akrabalar.html

    yenicerixnumx
    udeleženec

    Najprej dobrodošli v gökce

    Ich sage dir nur 3 wörter . Langeweilig langeweilig langeweilig japi :)
    To so dnevi, ko je vaša glava pravzaprav najbolj sproščena in hkrati najbolj neprijetna, ki jo boste poklicali s svečami v prihodnosti. Zakaj, potem ko se začneš učiti jezik in počasi spoznavaš okolico, si boš mislil, vau, ko sem šel mimo. Sprva si kot riba iz vode. Trenutno se je začelo prilagoditveno obdobje. Mislim, da se mora na tečaj najprej vpisati, ne da bi pri tem izgubljal čas. Če je poln, boste tokrat morda morali dolgo čakati.
    Najprej mislim, da spoznate okolje. Pridi ven, kaj je okoli. Popijte skodelico kave na najbolj osrednji točki. Spet imate srečo v primerjavi z večino od nas. Pravite, Hannover. Začnite z učenjem nemščine. Opravite samo-tečaj doma. Malo osamljenosti, malo tišine vam bo čez nekaj časa dolgčas, če pa se znajdete kot hobi in najdete nekaj, kar vam bo odvrnilo misli, bo čas prej minil. Dobrodošli nazaj v Nemčiji.
    Selametle

Prikaz 1 odgovora (skupaj 1)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.