Kaj počne univerzitetni diplomant v Nemčiji?

> Forum > Poslovno in delovno življenje v Nemčiji > Kaj počne univerzitetni diplomant v Nemčiji?

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    oguzhansumerxnumx
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji, če je moja žena noseča 2 meseca, bomo po treh mesecih odšli v Nemčijo in prek otroka zaprosili za vizum. Ali me bodo najemniki zaposlili kot univerzitetnega diplomanta? Ali pa bi mi bilo v pomoč vnaprej zahvaljujoč opravljanju poklica na delovnih mestih, ki so blizu mojega poklica, npr. Pisarniške finance, računovodstvo, človeški viri itd.

    yenicerixnumx
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji, če je moja žena noseča 2 meseca, bomo po treh mesecih odšli v Nemčijo in prek otroka zaprosili za vizum. Ali me bodo najemniki zaposlili kot univerzitetnega diplomanta? Ali pa bi mi bilo v pomoč vnaprej zahvaljujoč opravljanju poklica na delovnih mestih, ki so blizu mojega poklica, npr. Pisarniške finance, računovodstvo, človeški viri itd.

    pozdrav

    Diploma vam bo pomagala, najprej pa preverite, ali ima vaš poklic tukaj ustreznico. Mislim, nemški anerkenung .. čeprav nisem prepričan, mislim, da Nemčija ne bo sprejela vaše šole in oddelka. Za to moraš imeti anerkennung. ampak iskanje. Mogoče ne bo potrebe po anerkenungu. dobrodošla stran https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    Podpora je tudi v turškem jeziku. Od tu lahko razumete, ali obstaja poklic ali ne, in se obrnete na pristojne organe, da zagotovite, da vaša šola in oddelek veljata v Nemčiji.

    Vendar, da bi našli službo v glavni smeri, bi morali dobro obvladati nemščino in celo poslovno nemščino, zlasti denarne okrajšave. Ker gre za besedni odsek, v tem trenutku neposredno gleda na vaše učenje nemščine. Do takrat ni pomembno, kje sem delal, samo pomislite, da lahko delam, to je težek proces. Te težave trpimo vsi, razen tistih, ki so seveda pripravljeni delati v Nemčiji. Seveda lahko opravljate poklice, ki ste jih tukaj omenili, toda trajanje poklica je na primer 2 leti, najnižje pa je 3 leta.

    trdno

Prikaz 1 odgovora (skupaj 1)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.