POTREBNI DOKUMENTI ZA POROKO V NEMČIJI.

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    fuk_xnumx
    udeleženec

    1. [] Prosilec mora biti star vsaj 18 let

    2. [] Osnovni izpit iz gramatike Izvirnik dokumenta dokumenta in fotokopija 2

    (212 340 49 43 za imenovanje za jezikovni izpit). (Sprejeto s certifikati Goethe Inštituta, TELC, OSD ali TestDaF)

    3. [] Vloga je treba opraviti osebno

    4. [] 2 prošnja za dovoljenje za prebivanje

    Prijavnice lahko dobite brezplačno pri vhodu v službo za vizume pred prijavo ali na internetni naslov konzulata.
    Izpolniti ga je treba v povsem čitljivi obliki in ga mora podpisati prijavitelj v svojem rokopisu.

    5. [] 3 biometrične slike potnega lista

    Zadnji 6 je treba umakniti v zadnjem mesecu
    * 45 mora biti velikosti X X NUMX mm.
    * Lice mora biti odsevano s sprednje strani, vaša glava odprta in oči vidne

    6. [] Potni list je podpisan, velja najmanj 12 mesecev od vloge za izdajo vizuma

    Za izdajo vizuma v potnem listu mora biti vsaj 2 strani prazno

    7. [] Izvirnik mednarodnega matičnega registra prijavitelja in fotokopija

    (Vzorec mednarodnega registra rojstev lahko dobite pri direktoratu za prebivalstvo)

    8. [] Dovoljenje za mednarodno poroko ali izvirnik in fotokopija pisma poročne pisarne v Nemčiji

    9. [] Fotokopija kopije potnega lista zakonca, ki živi v Nemčiji, in fotokopija strani z dovoljenjem za prebivanje

    Če je zakonec nemški državljan, je treba predložiti kopijo potnega lista ali osebne izkaznice

    10. [] Izvirnik in fotokopija posameznega popolnega zbirnega vzorca za registracijo prebivalstva, ki pripada prijavitelju in njenemu zakoncu
    Odsek MISLJ registracije mora biti v celoti izpolnjen.

    (Celoten vzorec za registracijo populacije Tekmil lahko dobite pri direktoratu za prebivalstvo)

    11. [] Pristojbina za obdelavo vizumov 60 Euro

    Visa pristojbina za mladoletnike 30 Euro
    12. [] Čas obdelave vizumov lahko traja več mesecev

    13. [] Kopija potnega lista

    Fotokopija ilustrirane strani potnega lista, stran, ki prikazuje obdobje veljavnosti, in zadnjo stran s podatki o prebivalstvu.

    Fotokopije strani z informacijami o identiteti v e-potnih listih in straneh z vizumi, če obstajajo.

    14. [] Stare potne liste je treba predložiti, če so na voljo

    15. [] Vlogo je treba vpisati na veleposlaništvu v 4.

    Opozorilo:

    Prosimo, da se nahajate na vratih oddelka za vizume 20 minut pred vašim imenovanjem, samo prijavitelju bo dovoljeno. Prinesite dokumente, ki so vam bili sporočeni, pred časom imenovanja. Če dokumenti manjkajo, ne morete zaprositi za vizum, vaš imenovanje bo preklicano in morali boste plačati novo zaposlitev. Enako velja, če ne prebivate v enem od mest, ki jih pokriva veleposlaništvo v Ankari. Uradnik na blagajni lahko na podlagi vaše prijave zahteva dodatne dokumente.

    Mobilni telefoni, prenosni računalniki in velike vreče niso dovoljeni v oddelku za vizume in na vhodu ni mogoče zaupati.

    Pred imenovanjem se obrnite na UPS službe znotraj oddelka za vizume, preden se obrnete na urad za vizume in pridobite vse informacije o vrnitvi potnega lista.
    S spoštovanjem,
    Nemško veleposlaništvo / generalni konzulat Informacijske in imenovalne službe za vizume

    vtisni
    udeleženec

    Napisal sem ga na drugem mestu, čeprav naj ga na kratko napišem tukaj podrobno. Potem ko smo se tam poročili z dragim başvurulup vizumom za poroko v Nemčiji, da bi spet odšli v Turčijo, smo ugotovili, da nimamo tudi dodatne prošnje? Po izstopnem vizumu za sklenitev zakonske zveze v Nemčiji po poroki odidete v Nemčijo, da bi dobili dovoljenje za neposredno zaposlitev, ali če že karkoli podaljšam ali če tam živim, če se obrnem tukaj, sem našel drugačno prošnjo po prihodu poroke v Turčijo?

    fuk_xnumx
    udeleženec

    baybarsin si prebral članek je že dejal, da lahko zaprosijo za pravico lone sunda ne more govoriti neto doma ali plače v nekaterih državah želijo plače doma v isti državi, kot se uporabljajo za iste turk državljanov, če želite vprašati, če želite vprašati, ali informacije ali landratsam ali želite ločene informacije?
    Že v Nemčiji so zgoraj navedeni potrebni dokumenti za poroko.

    Baybars
    udeleženec

    baybarsin si prebral članek je že dejal, da lahko zaprosijo za pravico lone sunda ne more govoriti neto doma ali plače v nekaterih državah želijo plače doma v isti državi, kot se uporabljajo za iste turk državljanov, če želite vprašati, če želite vprašati, ali informacije ali landratsam ali želite ločene informacije?
    Že v Nemčiji so zgoraj navedeni potrebni dokumenti za poroko.

    .. yoo dejansko govorim jasno, nedne ne morem govoriti, ko je zakon .. Tukaj je zakon:

    § 28 Familiennachzug zu Deutschen

    (1) Die Aufenthaltserlaubnis ist dem ausländischen

    Ehegatten eines Deutschen
    Kind eines Deutschen,
    Elternteil eines minderjährigen ledigen Nemški zur Ausübung der Personensorge
    zu odloženo, wenn der Deutsche seinen gewöhnlichen Aufenthalt im Bundesgebiet. Sie ist abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 v Fällen des Satzes 1 Nr. 2 in 3 zu preložena. Sie soll in der Regel abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 v Fällen des Satzes 1 Nr. 1 erteilt werden. Sie kann abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 dem nich personensorgeberechtigten Elternteil eines mindenerährigen ledigen Deutsche erteilt werden, wenn die familiäre Gemeinschaft schon im Bundesgebiet gelebt wird. § 30 Abs. 1 Satz 1 Nr. 1 in 2, Satz 3 in Abs. 2 Satz 1 ist iz Fällen des Satzes 1 Nr. 1 entsprechend anzuwenden.

    Kalin je jasno napisano v mestu, vir prehoda ni določen, je treba dati vizo .. tako papir zahteva postopek, zagotovo nemški zakonec nima virov tranzita ne more zavrniti .. tako govorim precej net.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    brat Nemški državljani morajo imeti veliko potrdila o dohodku, podal sem jim informacije tako, da jih pokažem kot prijatelj ali zakon pravi, da jih v praksi ne želijo, ampak želim dobiti informacije o tej temi, zato sem hotel pokazati napačno, ne želim razstavljati

    mater
    udeleženec

    Pozdravljeni, moja žena je nemška državljanka. Od nje so zahtevali potrdilo o dohodnini. Ker je bila študentka, je njen oče pri notarju podpisal 2-letno poroštveno pogodbo. Dali so jo v rezidenco za tujce v mestu Hagen. .Stričeva žena je nemška državljanka.Poklicno se izobražuje v čisti nemščini.Ima dohodke 500 eur.Najemnino plačuje 410 eur.Pomoč prejema 200 eur.Zadnjo so zahtevali dokazilo o dohodkih. 6 mesecev in ga je prinesel... in ker moj stric zna nemško, ni prinesel nič, ne potrdila ne vize, v vednost.

    EL-TURCO
    udeleženec

    Če želite, da se poročita v Nemčiji želijo draga ufukcug dokumenta odložišča ne želite, kot axnumx nemški učenjak v primeru ugotovljenih Če storili tožeči stranki, da se poročita v Turčiji ceno! Tečaj v človeku rečeno nemški kratko uradnik je dovolj težko oluyor.tecrübeyl da!
    Vprašanje plač je že urejeno z zakonom, kot je rekel moj brat Baybars! :-)

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Ne želim povedati vsaj malo nespoštovanja ali nesporazumov, ali ne želim ničesar povedati, vendar sem rekel, da sem slišal, kaj sem slišal na tem mestu kot materni jezik od matere do ljudi, ki poznajo državljana, tudi če ni, vendar če ne bom v primeru primera, bom v primeru Isis, vendar sem v primeru primera. Ni potrebe, da bi dokument spoznal tudi mojega brata :)

    dragi ufukcug, želim se poročiti v Nemčiji, hočem, da se odložišče poroči v Turčiji o nemškem učenjaku. Če je končano, prosilci ne želijo dokumenta, kar dokazuje stopnja if at a1!
    Vprašanje plač je že urejeno z zakonom, kot je rekel moj brat Baybars! :-)

    yeliz_orh
    udeleženec

    zdravo tukaj sem novi član, kako lahko odprete novo temo foruma prosim odgovor

    tarsuslu
    udeleženec

    fuk_18 brat, napisal si zgoraj, napisal si celotno skupno število registracij prebivalstva, ki pripada prosilcu in njegovi ženi, na primer prava nemška za nemško ženo (ne turška ali kaj podobnega) ... torej, kaj naj naredimo zanjo .. nobenega običajnega rojstnega lista ali vzorca registracije narodov. Vesel bi bil, če bi mi pomagal

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Če pred tem ne bo turškega državljanstva, bo rojstni list dovolj, nekateri njeni čisti nemški vzorci na konzulatu jo sprejemajo

    fuk_18 brat, napisal si zgoraj, napisal si celotno skupno število registracij prebivalstva, ki pripada prosilcu in njegovi ženi, na primer prava nemška za nemško ženo (ne turška ali kaj podobnega) ... torej, kaj naj naredimo zanjo .. nobenega običajnega rojstnega lista ali vzorca registracije narodov. Vesel bi bil, če bi mi pomagal

    tarsuslu
    udeleženec

    Ali vam je bilo komaj treba dati pooblastilo za prevzem? Ali je konzulat v Nemčiji, da dobimo tega pooblastila, ali ga lahko vzamemo iz tujih krogov, zelo cenim odgovor, ki ste ga napisali .. moja žena, seveda veste, da bo še eno vode, da bi prejeli vhod in izstop v purana? ali najpreprosteje, kje kupiti ali to storiti, vnaprej hvala za vaše odgovore.  :)

    fuk_xnumx
    udeleženec

    dokument boste dobili od oddelka za tujce pokrajinske policijske uprave

    Ali vam je bilo komaj treba dati pooblastilo za prevzem? Ali je konzulat v Nemčiji, da dobimo to pooblastilo, ali ga lahko vzamemo iz tujih krogov, zelo cenim odgovor, ki ste ga napisali .. da bi prejeli vedeli, da potrebujete vstop moje žene in izhod v Turčijo bo še ena voda? ali najpreprosteje, kje kupiti ali to storiti, vnaprej hvala za vaše odgovore.  :)

    fuk_xnumx
    udeleženec

    dejanska

    tarsuslu
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji, poročil se bom v Nemčiji in nemški urad za registracijo hoče od mene mednarodno dovoljenje za zakonsko zvezo. Danes sem bil na matičnem uradu in mi ga ne dajo. Če ima kdo informacijo, kateri dokumenti za poroko urad za registracijo v Nemčiji zahteva, bi bil vesel, če bi mi lahko pomagali.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    zakaj ne dajo

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 62)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.