Pomoč, če ima Nemčija zakonsko pravo

> Forum > Poslovno in delovno življenje v Nemčiji > Pomoč, če ima Nemčija zakonsko pravo

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    nescaff za
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji, dragi moji prijatelji, minilo je pet let, odkar sem prišel v Nemčijo, delam dve leti, nemščine nemam kot materni jezik. Pred dvema mesecema sem imel veliko nesrečo v službi. Tono blaga mi pade na noge. Delam v tovarni marmorja, meso mi je bilo zdrobljeno. Pravkar sem 2 tednov kupil bolan papir, spet vozim spenjalnik z lestvijo. Težko ustavim, da je bil moj družinski zdravnik na dopustu. teden je začasno gledal drugo dr. 6-dnevno poročilo, ki mi ga je napisal 30 do 30.10.2017 Imam poročila, ki sem jih prejel, eno od njih je bilo prepuščeno delovnemu mestu, eno sem dal na delovno mesto, drugo pa na delovno mesto. Ponovno so poslali poročilo, ker je bila naša napaka, zjutraj sem spet poklical na delovno mesto, rekel je, spet sem šel na delovno mesto, šel na delovno mesto, dal poročila z delovnega mesta ne sprejema to poročilo mesec dni ne vem, kako naj vas zavrtim ne poznam zakonov tukaj fristloza, ki so mi jo dali 30.11.2017 je moj običajni rok in moja prikolica 20.11.2017 vsak mesec najkasneje 28.2.2018 leži in ni šla spat imam svojo plačo 27 dali so mi izhod, ki razume zakone, mi lahko prosim pomagate z lepimi pozdravi.

    rustemxnumx
    udeleženec

    Živjo moj prijatelj,

    Mislim, da je kriv, če dr. Ni poslal svojih poročil. V tem primeru mislim, da bi morali videti svoje delovno mesto pri dr. Če ne dobite rezultatov, odnesite dokumente Arbeitstamtu in papir dr. O napaki. Vendar pa obstajajo tudi takšne razmere. Slišim neutemeljene potegavščine družinskih zdravnikov. Če imate preveč izpisa ročične gredi, boste morda imeli težave.

    brezsrčni
    udeleženec

    Zdravo brate, najprej se pozdravi kmalu. Prvi je, da vas nobeno delovno mesto nima pravice odpustiti, ker ste bolni ali imate poročilo. V preteklosti je bil bolan in ko je dobil svoje poročilo, so ga spravili ven, potem smo šli z odvetnikom na sodišče in zmagali, potem pa nismo dobili veliko denarja. Toda vaše stanje je zelo drugačno, imeli ste delovno nesrečo, delodajalec izplača visok znesek odškodnine svojim delavcem v Nemčiji, kar daje zaposlitev zaradi trajne škode v delovnih nesrečah. Ker je strah pred podjetjem zaradi tega, se vas poskušajo znebiti, moje mnenje. Najdete dobrega odvetnika in se obrnete na sodišče. Pri odvetniku sem imel delovno nesrečo, zato je zdravnik poročal o trajni poškodbi mojega stopala in podjetje je pisalo, da se me reši, ko sem prijavljen in imam delovno nesrečo. Če ne končam , nadaljujte z nakupom, kolikor lahko, ni pomembno, 1 mesec in 2 meseca kasneje bo podjetje zanje moralo plačati veliko sreče.

Prikaz 2 odgovorov - od 1 do 2 (skupaj 2)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.