Dokumenti, potrebni za vizum za združitev družine, ki temelji na otroku

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    fuk_xnumx
    udeleženec

    POMEMBNO: Dokumenti morajo biti predloženi v vrstnem redu pošiljanja pošte

    2. [] Vloga je treba opraviti osebno

    3. [] 10 velja vsaj za 12 mesecev, ki niso starejši od letnega potnega lista
          Vizumi v potnih listih zahtevajo vsaj prazne strani 2 na straneh VISITOR.

    4. [] Če je otrok prisoten, je treba otroke v prijavnici v celoti izpolniti.
          Otroci bi morali biti tudi v Turčiji, so še vedno v celoti polnjeni.

    5. [] 3 biometrične slike potnega lista
          Resmin funkcija;
      * Zadnji 6 je treba vzeti v mesecih, da odražajo zadnji videz
      * 45 mora biti velikosti X X NUMX mm.
      * Robovi morajo biti brez okvirja
      * Lice mora biti odsevano s sprednje strani, vaša glava odprta in oči vidne

    6. [] Vloga za izdajo vizuma za dovoljenje 2
          2 obrazca vloge za dovoljenje za prebivanje, v celoti izpolnjena, čitljiva v nemščini in lastnoročno podpisana. Do obrazca lahko brezplačno dostopate na vhodu v vizumski oddelek ali na strani konzulata pred prijavo.

    7. [] Izvirnik vseh otrok, izvirnik in dve fotokopiji dokumentov za prebivanje
       

    8. [] Izvirnik kolektivne registracijske številke prijavitelja in kopija 2
    Polno besedilo množične populacije Izvirni izvod vzorca in kopija 2.
        (Lahko ga dobite pri Direktoratu za prebivalstvo)

    9. [] Pristojbina za obdelavo vizumov, 60 Euro
        Evrov in jih je treba v celoti vnesti

    10. [] Fotokopija potrdila označuje stopnjo bližine državljana EU
          Za partnerja: potrdilo o poroki, za otroke: primer registracije rojstva

    11. [] Kopija identitete ali potnega lista državljana EU

    12. Stari potni listi

    Opozorilo:

    Pridite na konzulat najkasneje do 15 minut pred imenovanjem.
    Če se ne obrnete na urad za vizume, se obrnite na UPS službo, ki se nahaja v notranjem delu oddelka za vizume, in dobite vse informacije o vrnitvi potnega lista.
    Ko odprete aplikacijo, imate svoj mobilni telefon. ne prinašajte velikih vrečk, računalnikov, opreme, ni prostora, ki bi jim lahko zaupal.

    Vse splošne dokumente, ki smo jih navedli pri vas, morate priskrbeti, ko pa se prijavite, lahko konzularni funkcionar na kabini zahteva posebne dokumente zaradi posebnih okoliščin.
    Po prejemu vizuma takoj preverite točnost podatkov o vizumu, zlasti datum veljavnosti ter ime in priimek vizuma. Če pride do napak, se takoj obrnite na vizumski oddelek.
     
    S spoštovanjem,

    Nemško veleposlaništvo / generalni konzulat Informacijske in imenovalne službe za vizume

    cetinxnumx
    udeleženec

    Tsk

    msmsrs je
    udeleženec

    Ali se za otroke zaračuna pristojbina? Ne želim se spomniti?

    fuk_xnumx
    udeleženec

    v dokumentih, napisanih na vrhu ucter je pozval, da se zahteva od nemških državljanov, ne samo želel

    fuk_xnumx
    udeleženec

    dejanska

    fuk_xnumx
    udeleženec

    ?

    sem odklonila
    udeleženec

    Prijatelji 2010 od maja, smo se prijavili za vizum združitve družine, zaposleni, delodajalec in celo kupon 3 enkrat vsakič, ko smo se prijavili kot zahtevek za 1 2010 maja po tem, ko se lahko 2011 maja vloge 12 maja zavrne. 13 3 je zapravil naše XNUMX leto z mesecem.

    Resnica je, da smo v tem času imeli hčerko. Naj vam Allah da dolgo življenje. Zdaj bomo vložili 4. prošnjo prek naše hčere, vendar me nenavadno zmede strah pred RDEČO glede zahtevanih dokumentov.

    Potrebni so bili nekateri otrokov potni list in identiteta, nekateri pa ne zahtevajo dovolj rojstnega lista.

    Rad bi vprašal prijatelje, ki so dobro seznanjeni s tematiko.

    V tem povzetku Če vam dokumente, ki so absolutno zahtevani in kje jih je mogoče vzeti in izdati, zakonca tudi v Nemčiji. zelo dobro bo.

    Primer: Primer registracije prebivalstva: (prevzeti pri upravi za prebivalstvo).

    Čakam na prijatelje.

    Bog vas blagoslovi.

    sem odklonila
    udeleženec

    Prijatelji, čakam na odgovor 1.5 meseca. Ali lahko kdorkoli, ki ve, odgovori na moje zgornje sporočilo? Prosim… Želeli bi se dogovoriti za sestanek ta teden.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Po rojstvu otroka mora biti otrok predstavljen v identiteti otroka in identiteti konzulata, katere druge podatke želite

    sem odklonila
    udeleženec

    Natančneje,

    7. [] Izvirnik vseh otrok, izvirnik in dve fotokopiji dokumentov za prebivanje
        Originalni prevod iz zapriseženega prevajalca v Amancyo in kopija 2.

    (Kako dobim to dovoljenje za prebivanje od otroka v Nemčiji?)

    10. [] Fotokopija potrdila označuje stopnjo bližine državljana EU
          Za partnerja: potrdilo o poroki, za otroke: primer registracije rojstva

    (Kako je formula registracije rojstva, ki jo navaja formula A?)

    Eden od dokumentov, ki jih je otrok zahteval na dokumentih iz matične knjige rojstnega lista matere in otroških dokumentov, je izjavil, da bodo prišli k meni po faksu ali fotokopiji ali izvirni pošti? Če bo prišel izvirnik, ne bo spet potrebna moja žena?

    No, tako sem zmeden ...

    Ali pa moj prijatelj, če veste in napišete, da bo ta dokument odstranjen iz stene in bo poslan s stene v redu, bom vesel, če ga napišete, že 1 teden ne morem spati brez stresa.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Otroku morate poslati kopijo osebne izkaznice in prositi za rojstvo rojstne kartice e-pošto z zahtevo otroka, dokumente, povezane z navdihom, fotokopijo identifikacije zakonske zveze cuzdani, ki jo še vedno oblikujete b cikar formul a cikar ikisinide

    dejavuxnumx
    udeleženec

    Prijatelji, prosim, odgovorite informirano, moj termin v konzulatu je tik pred vrati. Moj sin je star 2 leti in se je rodil v Turčiji. zdaj sta moja žena in sin dvojna državljana.
    zdaj so šli najprej v Nemčijo in tam prebivali. Ker je bila moja žena noseča, so morali v naslednjih tednih iti prej, saj je bilo letalsko potovanje prepovedano.

    Vprašanje, ki me je prizadelo, je, da prosite za nujne informacije

    Rodil se bom v Turčiji, naša prošnja prek družine Otroci Ali je lahko sin vzrok za zavrnitev?
    Torej ni nujno, da se otrok rodi v Nemčiji, kajne?

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Otrok je že nemški državljan, pomembno je, da je otrok nemški državljan, ni važno, kje se je rodil, zdaj se zdi, da otrok živi v Nemčiji in nad njim boste imeli združitev družine, mislim, da da bo v tem problem.

    dejavuxnumx
    udeleženec

    Hvala, odraščaš kot zdravilo Ufuk :))
    Ko čas poteče, ljudje postanejo pod stresom. Hvala bogu, ta stran obstaja, da lahko razčistimo vprašaje v svojih glavah in se sploh ne obremenjujemo… Še enkrat hvala.

    oito8
    udeleženec

    Prijatelj, ne skrbi, če je tvoj mali nemški državljan, lahko dobiš vizum za mojega nerojenega otroka in sem se naselil v Nemčiji. Čakamo na rojstvo v Nemčiji.

    Giland
    udeleženec

    Prijavila sem se 11.04.2014, da vidimo kdaj bo prišel odgovor iz cofeja :)

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 74)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.