Besedne igre in nemški diapozitivi za mobilne telefone iz almancaxa

> Forum > Novice in obvestila o izdelkih in storitvah podjetja Almancax > Besedne igre in nemški diapozitivi za mobilne telefone iz almancaxa

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    MuhayaяeM
    udeleženec

    Še ena novost in lepa storitev vodje almancaxa in razvijalca Java Murat İNAN!

    Mobilne igre

    Nemška beseda (nogomet) (za mobilni telefon)

    4ng5ijh3puvkrp7whw4.png

    Uporabnik vidi besedo v srednjem območju. Zgornja in spodnja raven ponujajo pomenske možnosti za to besedo. Če je zgornja beseda pravilen odgovor, uporabnik s puščičnimi tipkami pritisne na vrhu. Če je spodnja tipka pravilna, uporabnik vzame žogo s puščično tipko ALT. V pravilnih odgovorih uporabnik zasluži točke, medtem ko napačno odgovori.

    Brezplačno prenesete to igro kliknite tukaj in odprite preneseno datoteko in jo naložite v svoj mobilni telefon.

    Nemška besedna igra (drsenje) (za mobilni telefon)

    iv5i6cnyf24o2n2cj32m.png

    Uporabnik vidi eno besedo in svoje piščance 2. Če je pravi odgovor beseda na levi, bo uporabnik pritisnil tipko LEVO na mobilnem telefonu. Če je druga možnost pravilna, uporabnik pritisne tipko smeri DESNO. Točke zaslužijo s pravilnimi odgovori.

    Brezplačno prenesete to igro kliknite tukaj in odprite preneseno datoteko in jo naložite v svoj mobilni telefon.

    Nemški scrolls Slide (za mobilni telefon)

    Slide je pripravil nemške besede in turški pomen. Prenesite na svoj mobilni telefon in se naučite novih nemških besed povsod po vaši želji.

    Brezplačno prenesite slide kliknite tukaj in odprite preneseno datoteko in jo naložite v svoj mobilni telefon.

    Nemški scrolls Slide (za dostop z mesta)

    Slide je pripravil nemške besede in turški pomen. Če si želite ogledati ta diapozitiv kliknite tukaj

    esma 41
    udeleženec

    Hvala za mobilne igre.
    Pokliči me.

    Emegi je zdravje vseh, ki so mimo.  ;)

    noč2
    udeleženec

    Še posebej hvala za nemško besedo Scrubber.

    Priložnost ne najde cebime alicam  :)

    blagoslovil
    udeleženec

    Nemško besedno igro sem takoj prenesel na telefon, najlepša hvala tistim, ki so prispevali.

    blagoslovil
    udeleženec

    Gledam ga tudi po telefonu, vendar se mi zdi nekoliko prehitro. Ali moj banami je prišel tako.
    To je bila odlična ideja, ampak res ;)

    cehennemherif
    udeleženec

    danke schön klap :)

    saaleska
    udeleženec

    iz teh mobilnih iger ne morete dodati ničesar drugega
    Te smo končali, sram te bodi :)

    MuhayaяeM
    udeleženec

    Prejeto sporočilo :)

    3,14
    udeleženec

    –> Hvala za vaš trud, Admin.

Prikaz 8 odgovorov - od 1 do 8 (skupaj 8)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.