Plače nemških državljanov

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    nsyyn
    udeleženec

    pozdravljeni prijatelji,

    moja žena je nemška državljanka in dela v avstbildungu. Imajo težave pri plači v družinskem združevanju? Ali lahko zaprosite, če ste pred kratkim zaprosili za vizum?

    15. januarja imam vizum za sestanek in to vprašanje se nam je zataknilo v glavah.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    nemški državljani ne prosijo za plačo brez skrbi

    nsyyn
    udeleženec

    nemški državljani ne prosijo za plačo brez skrbi

    so te informacije dokončne? Slišali smo, da so ga prosili, naj ustreza najnovejšim zakonom.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    na spletnem mestu ste morali iskati zakon je malo spremenil zakon ne mislite

    so te informacije dokončne? Slišali smo, da so ga prosili, naj ustreza najnovejšim zakonom.

    mustafad
    udeleženec

    Moj učitelj, imam enako situacijo. Moja žena je nemška državljanka. 3-mesečna plača je bila prosila, naj mi dostavi dokumente, za katere pričakujemo, da bodo trenutno zaključili trimesečno bodro. Če ne želite načrtovati svojega načrta, kot mislim, da je to vaša priložnost.

    nsyyn
    udeleženec

    Moj učitelj, imam enako situacijo. Moja žena je nemška državljanka. 3-mesečna plača je bila prosila, naj mi dostavi dokumente, za katere pričakujemo, da bodo trenutno zaključili trimesečno bodro. Če ne želite načrtovati svojega načrta, kot mislim, da je to vaša priložnost.

    Upam, da ni zaželen, zakaj se torej nekdo, ki opravlja poklic, vpraša za plače?

    Če se vaša situacija razjasni, ali lahko pišete tukaj?

Prikaz 5 odgovorov - od 1 do 5 (skupaj 5)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.