Kaj storiti, da dobite nemško vozniško dovoljenje in turško delovno knjižico...

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    fuk_xnumx
    udeleženec

                   

                    Prijatelji, ki v Turčiji živijo v pisni obliki, je ena izmed novih zakonodajnih ureditev Nemčije, ki zadeva njeno vozniško dovoljenje. Prehod s pridobivanja vozniškega dovoljenja na faze postopka, če je treba na kratko opisati, kajti doseganje medsebojnih dovoljenj iz Turčije velja v prvih šestih mesecih v Nemčiji, vstop in izstop iz japtigimizde pa spet v Surah uzamiy. Koraki, ki jih je treba opraviti, naj bi bili razloženi v članku. Naslednji članek se lahko razlikuje od države do države, zato lahko takoj, ko prvič prispemo ali ko poskušamo spremeniti licenco, vprašamo vse, kar bomo obiskali, na tečaj, ki ga bomo obiskali, in se naučimo veljavnega postopka. Po registraciji je potrebna študijska knjiga,
                                                                            Ta delovni zvezek za vas objavim kot PDF v naslednji povezavi   
    Ne morem vam dati testa, ker so testi plačljivi, vendar vam lahko pomagam najti ustrezen test. ti jih daš iz svojega domačega računalnika s pomočjo interneta na spletu, rešiš vprašanje, ki ga vidiš, da ti učitelj daje odločitev, da vstopiš na izpit in ne moreš vnesti običajno stopnje 40% 100 natančnosti, sedaj lahko vpišete na izpit pravi, da druga mesta XUMX mesec XUMX 70 evro lahko pomagam prijateljem, ki želijo imeti teste v povezavi o izpitu. 80 ima skupno število vprašanj, ki jih moramo rešiti med izvajanjem testov v skupnem številu 3, ki so predmet enakih vprašanj. Naša azid ..

                          Če ni minilo 3 leta, odkar ste se preselili v Nemčijo in že imate veljavno turško licenco, lahko sledite naslednjim korakom;

    najprej so pripravljeni naslednji dokumenti;

    - Prevajanje vašega turškega vozniškega dovoljenja iz ADAC-a in originalnega vozniškega dovoljenja
    - preizkus oči, potreben za vozniški izpit
    - fotokopija potnega lista
    – Potrjeno potrdilo o prebivanju iz mesta vašega prvega prebivališča v Nemčiji
    - 8 urno potrdilo o "prvi tečaju".
    - dokazilo, da ste vpisani v vozniški tečaj (če ne opravljate tečajev)

    dostavite te dokumente bodisi avtošoli ali deželni pisarni, v katero je povezan vozni tečaj. Odvisno od delovne obremenitve urad okrajnega guvernerja pošlje avtošoli pisno pismo med 3-8 tedni, v katerem navaja, da je vaše vozniško dovoljenje resnično veljavno in da lahko opravljate izpite brez tečaja. Avtošola vas obvešča o situaciji in vam pove, da lahko opravite pisni izpit, ko ste pripravljeni.

    Ko v roki končate 60 vprašanj s 30 vprašanji, pokličite tečaj in povejte datum, ko želite opraviti izpit, in če je mesto v izpitnem centru, se prijavijo na izpit. Izpiti so v centrih nemškega tehničnega nadzornega odbora TÜV. Na izpitu imate možnost, da na 110 izberete največ 10 napak. Vprašanja so po pomembnosti, 2-3-4-5 točk, pod vsako vprašanje pa je zapisano število točk, ki jim vprašanje ustreza. Obstaja samo ena možnost, da naredite 10 točk napake in ne opravite izpita, to je, da napačno postavite dve vprašanji s 5 točkami. Vprašanja s petimi točkami so najpomembnejša vprašanja in na splošno enostavna, zato brez panike. Dajo pravico do tega izpita največ 2-krat, če ga ne morete opraviti 5-krat, se celoten postopek pridobivanja licence začne od začetka.

    Če opraviš pisni izpit, te čaka še zadnja ovira. praktični izpit. Moj nasvet pred opravljanjem tega izpita je, da če ste vozili v velikih mestih v Turčiji, še posebej v Istanbulu, pozabite na vse svoje navade in se ne obnašajte kot mladenič z besedami "jaz bom naredil", vzemite 1-2 lekciji vožnje ( približno 45 minut). Spoznajte področje, kjer boste opravljali izpit, spoznajte težave, predvsem pa se naučite ustavljati na črti pred znakom "stop" in se naučite zavirati v sili pri vožnji na 40 km. Praktični izpit se opravi v času od 1 do 45 minut. Če ne ustavite, ko se nekdo približuje prehodu za pešce, se lahko vaš izpit konča že v prvi minuti z ukazom »Umakni, prosim«, prav tako, če ne prehitevate kolesarja z razdalje 1 m, lahko slišite ukaz "na razpoložljivem mestu na desni v prihodnosti."

    stvari, ki jih v praksi ne smete pozabiti;

    * preverite pretok prometa skozi ogledalo pred signalizacijo - signalizacijo - prečkanjem desnega voznega pasu - iščete pešca ali kolesa, preden se obrnete in pogledate preko slepega kota čez ramo - dajte mesto prehodu pešcev ali kolesarskih bratov na ulici, na katero se vračate

    * Bodite prepričani, da signalizirate desno na izhodih jedra

    * kolo 4 miruje pred znakom stop in če je cesta na voljo, nadaljujte znova

    * za nadzor prometa za ogledalom, ne da bi se ustavili pri rdeči luči in vstali ob zeleno luč

    * upočasnite, da preverite promet na desni strani vsakega izhoda na ulici

    * signal pred 300m pred izhodom iz avtoceste in začnite vstopati v desno vozlišče takoj, ko se začnejo črtkane črte

    * ne trubiti

    * izogibajte se vstopu v promet, ne da bi prečkali vsaj pasove 2

    Če ste pozorni nanje, lahko vozniško dovoljenje poznate v žepu. Če boste uspešno opravili izpite, boste takoj dobili vozniško dovoljenje ali pa boste prejeli potrdilo strica, ki je opravljal izpit, naslednji dan pa boste od Tuva prejeli vozniško dovoljenje. najboljše želje.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    udeleženec

    Zdravstveno varstvo v rokah.

    yeliz_orh
    udeleženec

    No super ste, A1 IZPIT JE KONEC, ZDAJ JE NA VRSTI VOZNIŠKO DOVOLJENJE, KOLIKO IZPITOV JE NA TEJ VRSTI, cofe:)

    fuk_xnumx
    udeleženec

    pojdite na tečaj, še vedno lahko dobite podrobne informacije od tam kjerkoli je lahko drugačno

    No super ste, A1 IZPIT JE KONEC, ZDAJ JE NA VRSTI VOZNIŠKO DOVOLJENJE, KOLIKO IZPITOV JE NA TEJ VRSTI, cofe:)

    fuk_xnumx
    udeleženec

    online test 40 začne delovati za vas, vendar ga ne sprejmete, lahko dobite iste mesečne cene 3 iz interneta.

    ckok na
    udeleženec

    Zdravo Ufuk,

    Kaj je to 3 mesečno spletno mesto za študij 20euro? Vse kar vem je http://www.fahrschulecard.de, ki ga običajno priporoča tečaj, 40 euro.

    potopljeno
    udeleženec

    Prijatelji SA, prijavil sem se za spremembo vozniškega dovoljenja, opravil sem teoretični izpit, oseba, ki je opravljala izpit, preden me je začela nekoliko izzivati, postavila sem nekaj tehničnih vprašanj, prvič sem postala častna, drugo častno imam čez en teden Imam izpit. Vprašanja, kako naj dam CVP? Vprašanja se na splošno nanašajo na pnevmatike, štirikratnike, nastavitev razdalje svetlobe brisalcev, zavore, katere od njih so bile zahtevane od vas in kako ste dali CVP.

    Jeynes
    udeleženec

    Moj prijatelj sem vstopil v praktische prüfunga 2 dni nazaj. Hvala za vaše vozniško dovoljenje. Prišel sem iz nemščine, čeprav je moj nemški slab. Zadnje meglice, sprednje meglenke, 4 vžigalniki, visoki in nizki žarometi delujejo v nemščini. Toda vaš učitelj ne govori nemško, ne govori moškega, ki ne postavlja vprašanj, ne prosi, Sna ne sprašujejo. Nisem vedel istega nemškega, ki sem ga hodil na predmet, ponavljam izpit. Niso vprašal. Desno, levo, park za avto na izpitu, z besedami, kot so, da se sploh razumejo. Olajšajte.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    jeynes zelo lepo in tudi najbolj idealen čas za pridobitev licence

    1.) Naredite svoje prvo vozniško dovoljenje turkiyede v Nemčijo iz Turčije, da je najem INCOME 6 mesecev (180 g) vaš potni list, da za vas storite kar koli, kar lahko uporabite na svoji e-kartici z najboljšimi orodji in nameravate dosledno delovati.

    2.) Na tečaj se lahko vpišete, ne da bi čakali 6 mesecev, da končate, ali odvisno od vas, ko se konča, vendar je moj predlog, da se prijavite po 4 5 mesecih vožnje, ker boste med vožnjo izvedeli vse o pravilih načina vožnje in pravici prehoda.

    3.) Ko se prijavite na tečaj, ne smete dobro položiti tečaja in če boste opravili pisni izpit, boste lahko opravili vozniški izpit, tako da se boste odločili, koliko vaj boste opravili po pisanju.

    4.) Pisni izpit, potem lahko vstopite v volilni razred, zdaj se odločite, da je inštruktor, vendar te tečaje mesečno plačujejo, zato morate biti pozorni na zelo dobro, kar veste, tudi če dobro veste, da želite zaslužiti dodatne lekcije in veliko denarja.

    5) dovoljenje za uporabo olupd aktivnega instrumenta v Turčiji in Nemčiji za petmesečnega posrednika, da sčasoma doseže do 5, ki krmilijo smer, ki je dovolj blizu največ 3 d, ker že veste, da vožnja s potrebnimi vozili pozna pravila prometa. Cestni znak Glede hitrosti morda izvajate skoraj vsako regresijo do meje Če želite upoštevati in biti vedno pozorni na začasno pravico na desni strani, je pravica pravice do prehoda na vseh cestah 5, zato morate, ko pridete do križišča ceste, držati nogo na zavori in biti pripravljeni na zaviranje v nenadni situaciji, ker vas policist, ki opravi izpit zadaj, uradno vidi z očmi. Pomeni, da ostanete, zato jih učitelj uči že pri uri vožnje, človek pa se jih bo zagotovo naučil v 30 urah.

    Ko gre za razred krmiljenja, je 6.Ders 1 minuto in 45 je običajno evro. Če vozite isti dan 40 90 tečaj, potem to storite. 2 tečaj 5 minut je dovolj za tiste, ki si želijo več ciljev v svojem interesu, kot sem rekel, da nekateri učitelji pišejo dodatne ure, zato morate biti pozorni na vse.

    Če imate kakršnakoli vprašanja, me lahko ponovno vprašate ali pa bodo moji prijatelji odgovorili.

    potopljeno
    udeleženec

    Hvala za vaše odgovore. To je tečaj, na katerega sem hodil. Želijo zaslužiti in to že jasno povedo. Pravijo, da ne zaslužimo več denarja kot vi, in pravijo, da bomo za to prejeli 5 ali 6 odličij .Želim zamenjati smer.Tudi izpit delajo daleč od mojega stanovanja,in teren je velik.Sem šel rekoč bom naredil,ker so boljši Turki,pa so me ravnokar oropali. in kar naprej pretresajo moj datum izpita...

    fuk_xnumx
    udeleženec

    vendar 5 6 že dejal, da ni problema pri pridobivanju normalno tako reči 2 seveda 90 minut 3 krat, ki prihajajo v vozilo v ločenih dneh na tak način, če ste vse, kar v rokah 500 600, če ste še vedno med drugimi, da bodo potegnili denar že denar dobi okoli 1000 evro

    Hvala za vaše odgovore. To je tečaj, na katerega sem hodil. Želijo zaslužiti in to že jasno povedo. Pravijo, da ne zaslužimo več denarja kot vi, in pravijo, da bomo za to prejeli 5 ali 6 odličij .Želim zamenjati smer.Tudi izpit delajo daleč od mojega stanovanja,in teren je velik.Sem šel rekoč bom naredil,ker so boljši Turki,pa so me ravnokar oropali. in kar naprej pretresajo moj datum izpita...

    fuk_xnumx
    udeleženec

    dejanska

    fuk_xnumx
    udeleženec

    .

    carismaboy
    udeleženec

    Najlepša hvala za temo, informacije in datoteko. zshare je bil precej problem, vendar sem končno uspel prenesti. Turbobit povezava je mrtva. testbogen v meni je bil žrtev nesreče in sem ga poiskal in našel še enkrat po zaslugi vas :) fahren lernen Zdaj uporabljam v1.5. računalniški program natanko tako kot izpit. Sem opravil izpit 1 krat, toda na dan, ko sem postal zelo bolan, sem izpustil izpit.

    Ta program lahko prenesem, če kdo želi.

    dober dan vsem.

    Rodolfo
    udeleženec

    Vau, kakšen vozniški test. :D V TR-ju sem imel 13-letno vozniško dovoljenje. Kljub temu sem opravljal izpite. Stresa in navdušenja nisem doživel toliko kot izpit za vozniško dovoljenje tukaj. Na srečo sem zmagal. ;) Bog vam pomaga.

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 61)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.